Ustawienie aktywnego radaru na wysokości os. Dolina Cisów w Wasilkowie

My, niżej podpisani sygnatariusze tej petycji, zwracamy się z prośbą do p. Burmistrza Wasilkowa – Adriana Łuckiewicza, o zmianę lokalizacji aktywnego radaru, który obecnie ustawiono przed wjazdem do „starej” części Wasilkowa obok Wodociągów Białostockich, lub o ustawienie nowego takiego urządzenia przed wjazdem na os. Dolina Cisów.

Za taką decyzją przemawiają względy bezpieczeństwa nowych mieszkańców miasta. Kierowcy poruszający się ul. Białostocką w okolicach Osiedla nie respektują ustawionych tam znaków ograniczenia prędkości – lub po prostu ich nie widzą i jeżdżą, mówiąc kolokwialnie – na pamięć. Prosimy pomóc im dostrzec potrzebę zdjęcia nogi z gazu. Do tego służy przecież takie urządzenie.

Prosimy o zapewnienie bezpiecznego przejścia pieszym, których tutaj jest dość dużo, a składają się na nich zarówno mieszkańcy Osiedla – których liczebność ciągle wzrasta, w tym Pana przyszli wyborcy – jak też działkowcy z położonych obok ROD. Prosimy pomyśleć o nowych mieszkańcach miasta, bo urządzenie ustawione przed wjazdem do „starej” części Wasilkowa, służy tylko tym – jakkolwiek by to nie zabrzmiało – starym.

Urządzenie tego typu powinno stanąć przed skrzyżowaniem ul. Białostockiej i ul. Cisowej i przejściem dla pieszych, jadąc od strony Białegostoku. Jest tam fragment jezdni wyłączony z ruchu, który świetnie się do tego nadaje.


Wojciech Zambrzycki    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Składając podpis, uprawniam Wojciech Zambrzycki do przekazania go osobom decyzyjnym w przedmiotowej sprawie.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...

Facebook