W sprawie poszerzenia kompetencji zawodu diagnosty laboratoryjnego o poradę diagnostyczną.

 

 

        Czy jesteś za poszerzeniem kompetencji diagnostów laboratoryjnych
o udzielanie pacjentom porady diagnostycznej, która znacząco wpłynęłaby na usprawnienie działania systemu ochrony zdrowia w Polsce. Czy uważasz, że diagności laboratoryjni będący absolwentami kierunkowych studiów medycznych i posiadający przygotowanie teoretyczne i doświadczenie kliniczne powinni wykorzystać swoje kompetencje poprzez kierowaną do pacjentów pomoc
w ocenie uzyskanych wyników badań laboratoryjnych, a szczególnie zidentyfikowanie sytuacji, w których konieczny jest niezwłoczny kontakt
z pacjenta z lekarzem w celu podjęcia pilnych działań diagnostycznych lub terapeutycznych.

 

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Komitet do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...

Script executed with success this is not html: Array ( [type] => 2 [message] => Trying to access array offset on value of type null [file] => /home/petitions/public_html/sign_petition.php [line] => 31 )