Walczymy by Kapitan Jarek Hampel pozostał w Motorze Lublin na sezon 2024!

Walczymy o pozostawienie Kapitana Jarosława Hampela w Platinum Motor Lublin na sezon 2024!

Jarosław Hampel jest zawodnikiem Platinum Motor Lublin z najdłuższym stażem - reprezentuje NASZ klub już 4 sezon! Żaden z obecnie jeżdzących zawodników nie jest związany z naszym klubem tak długo.

Był pierwszym tak topowym zawodnikiem, który zdecydował się na współpracę z naszym klubem, raczkującym wówczas w ekstralidze. To profesjonalista, ktory zawsze zostawiał serce na torze w walce o zwycięstwo Motoru.

Drużynowej jazdy parą (o której pamietają już tylko nieliczni zawodnicy) mógłby się od niego uczyć każdy. Mimo ogromnych osiągnięć (m. in. dwukrotny Indywidualny Wicemistrz Świata, siedmiokrotny Drużynowy Mistrz Polski, Indywidualny Mistrz Polski, Indywidualny Mistrz Świata Juniorów) nigdy nie był na torze indywidualistą, zawsze patrzył na dobro całego zespołu. Można go było spotkać na KAŻDYM treningu, mimo ogromnej odległości, która dzieli jego miejsce zamieszkania od Lublina.

Zawsze budował w drużynie przyjacielską, spokojną atmosferę. Dominik Kubera wielokrotnie powtarzał jak ogromną rolę odgrywa doświadczenie Jarka i wskazówki, których udziela w parku maszyn.

Kapitan zawsze pierwszy biegnie by podnieść szalik z barwami klubu, który "przypadkowo" znajdzie się na torze. Zawsze ciepły, serdeczny do kibiców, okazuje nam szacunek i ogromną sympatię. Był fundamentem sukcesu zeszłorocznych play-offów - dał nam HISTORYCZNE ZŁOTO w sezonie 2022, notując aż w 4 spotkaniach dwucyfrową zdobycz punktową!

Jarek Hampel to ogromna wartość marketingowa. Spacerując po Lublinie wszędzie możemy napotkać banery z jego wizerunkiem. Jest też twarzą kampanii społecznych, m. in. LW Bogdanki.

 

Ale Jarek Hampel to przede wszystkim NASZ ulubieniec, Kapitan. Pokochaliśmy go za to, jaki jest na torze, jak i poza nim. Nie wyobrażamy sobie naszej drużyny bez Jarka Hampela. To on jest jej trzonem. Mowiąc Motor Lublin widzimy Jarka Hampela. Mówiąc Jarek Hampel widzimy Motor Lublin.

Zarówno my, kibice, jak i niezależni eksperci żużlowi, tacy jak: Marek Cieślak czy Krzysztof Cegielski, uważamy, że Jarek Hampel to niesamowita wartość, nie tylko w kwestii zdobywanych punktów, ale także atmosfery, którą tworzy w drużynie i na trybunach. To Polak, który z dumą reprezentuje NASZE BARWY.

Chcemy, aby pozostał w naszej drużynie na sezon 2024 - bo przecież Motor budujemy RAZEM!

#MuremZaKapitanem

039-1000x6671.jpg


Kibice Platinum Motor Lublin    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Podpisując, akceptuję, że Kibice Platinum Motor Lublin będzie mieć dostęp do wszystkich informacji podanych przeze mnie w tym formularzu.

Adres e-mail nie będzie wyświetlany publicznie w Internecie.

Adres e-mail nie będzie wyświetlany publicznie w Internecie.


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych podanych w formularzu w następujących celach:
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...