Zmiana harmonogramu Ceremonii Zapachowych w Saunarium

Sz. P. Grzegorz Kaliszczak

Prezes Wrocławskiego Parku Wodnego

 

W imieniu Gości Wrocławskiego Parku Wodnego i w szczególności Saunarium zwracamy się do Pana z wnioskiem o przywrócenie ceremonii zapachowych o godz. 19.00, 21.00, 21.30 (w dotychczasowych saunach) oraz o przeniesienie ceremonii z godz. 22.00 z sauny Bali do Kelo (pierwotna lokalizacja) lub do Korsu.

Z ogromnym zaskoczeniem i niezadowoleniem przyjęliśmy informację o wprowadzonych na początku września br. zmianach i usunięciu z grafiku zdecydowanej większości wieczornych ceremonii. Rozumiemy potrzeby zmian i jako regularni Goście Saunarium wspieramy rozwój naszego Obiektu. Niemniej jednak nie jesteśmy w stanie zrozumieć, co wpłynęło na decyzję o usunięciu powyższych ceremonii. Ceremonia o godz. 22.00 w Kelo na przestrzeni lat stała się wręcz „kultowym rytuałem” i przeniesienie jej do małej i chłodniejszej sauny Bali niweczy piękną tradycję i zmniejsza potencjał samej ceremonii. W naszej ocenie wprowadzenie powyższych zmian nie uwzględnia potrzeb i oczekiwań Gości.

W godzinach wieczornych Saunarium odwiedza bardzo wielu Gości i ceremonie zapachowe nieustannie cieszyły się ogromną popularnością. Po pierwsze ze względu na ich zdrowotny i rekreacyjny charakter, a także ze względu na ich społeczny i socjalizacyjny element budujący wrocławską Sauna-Społeczność.

Ponadto, wrocławscy Saunamistrzowie to dosłownie mistrzowie w swym fachu i udział w ich ceremoniach stanowi wspaniałe przeżycie. Osoby, które ze względu na sprawy zawodowe lub rodzinne odwiedzają Saunarium tylko w godzinach wieczornych nie mają możliwości, aby uczestniczyć w ulubionych saunowych rytuałach. Wrocławski Park Wodny szczyci się tym, że słucha opinii swoich Gości i Klientów. W związku z powyższym my, niżej podpisani, prosimy o zrewidowanie grafiku Ceremonii Zapachowych oraz przywrócenie wyżej wymienionych ceremonii.

Wyrażamy ogromną nadzieję, ze przychyli się Pan do naszej petycji i wyjdzie naprzeciw oczekiwaniom i prośbom Gości Wrocławskiego Saunarium. Uprzejmie prosimy o ustosunkowanie się do niniejszej petycji oraz pisemną odpowiedź. Z góry serdecznie dziękujemy za podjęcie stosownych działań oraz zapraszamy na wspólne ceremonialne
saunowanie.

 

Z poważaniem,

Wszyscy sygnatariusze i uczestnicy cermonii zapachowych

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Krzysztof Kulig do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUBPłatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...