Zniesienie nakazu zakładania masek

Niniejsza petycja stanowi akt sprzeciwu wobec ideologicznego zniewolenia kraju demokratycznego, odbierania obywatelom prawa do świadomości, posiadania własnego zdania i zakazu swobodnego poruszania się. Jest sprzeciwem przeciwko wmawniu wolnym obywatelom, że oddychanie jest przestępstwem. Sprzeciwiam się bezprawnemu zniewoleniu mojej osoby. Mam prawo decydować gdzie i w jaki sposób chcę się poruszać, kiedy argument edpidemii jest fałszywy i niewiarygodny. W takiej sytuacji, kiedy media żydowskie w imię własnej ideologii karmią Obywateli strachem, czuję się zobowiązany wyrazić swój sprzeciw przeciwko dyskryminacji i odbierania mi podstawowych przywilejów wolnego człowieka. Niniejszym żądam zniesienia nakazu zakładania masek w sklepach, komunikacji miejskich innych miejscach, gdzie taki obowiązek został nałożony pod groźbą mandatów, gdyż w ten sposób czuję się naznaczony zniewoleniem i dyskryminowany. 

Jestem wolnym człowiekiem, swobodne oddychanie nie jest przestępstwem i nie chcę nosić kagańca. Tego domagam się ja, Wolny Obywatel. Świadomy Obywatel. 

Podpisz petycję

Składając podpis, uprawniam Grzegorz Zuber do przekazania go osobom decyzyjnym w przedmiotowej sprawie.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...

Facebook