NIE dla al. Lecha Kaczyńskiego w Tarnowie!

Skontaktuj się z autorem petycji

29 grudnia składamy petycję do Rady Miejskiej w Tarnowie!

2015-12-16 22:02:56

Szanowni Państwo!

Przewodniczący Rady Miejskiej w Tarnowie ogłosił termin najbliższej sesji. Odbędzie się ona 29 grudnia 2015r. od godziny 9.00. W punktach obrad czytamy: Nadanie nazwy ulicy w mieście Tarnowie – podjęcie uchwały. Dlatego podczas tej sesji wręczymy radzie naszą wspólną petycję. Zachęcamy do przybycia na obrady - pokażmy, że czuwamy nad tym co robi Rada Miejska i nie jesteśmy wobec tego obojętni. Jesteśmy przeciwko absurdalnym pomysłom, które pociągną za sobą koszta dla miasta i przede wszystkim dla przedsiębiorców. 

Jest już nas blisko 1000 osób! Prosimy o mobilizację i włączenie się w akcję podpisywania i udostępniania petycji.

Zapraszamy także na wydarzenie FB: https://web.facebook.com/events/786915318100963/ - tu więcej informacji na bieżąco.

 

Dziękujemy za dotychczasowe wsparcie! :)

Pozdrawiamy,

Inicjatorzy akcji


Karolina Mochylska, Dawid Odbierzychleb

Akcja trwa - Nie dla al. Lecha Kaczyńskiego w Tarnowie!

2015-12-10 20:43:03

Szanowni Państwo! 


Przypominamy, że trwa akcja podpisywania apelu do Przewodniczącego Rady Miejskiej w Tarnowie ws. al. Lecha Kaczyńskiego w Tarnowie. Dziękujemy bardzo za dotychczasowe wsparcie naszej inicjatywy!

Jednocześnie jeszcze raz zaznaczamy, że nie chodzi nam o samą nazwę lecz o nieprzemyślany i absurdalny pomysł zmiany nazw trzech ulic: Błonie, Spokojna, Elektryczna. Naszym zdaniem lepiej pieniądze spożytkować na remonty tych ulic i budowania nowych, które później w racjonalny sposób można je nazywać. Petycja trafi do rąk pana Kazimierza Koprowskiego w terminie około bożonarodzeniowym - data do kiedy zbieramy podpisy uzależniona jest od terminu najbliższej sesji RM. Bedziemy informowali na bierząco. Prosimy raz jeszcze o wsparcie akcji - zapraszanie znajomych do wydarzenia (https://web.facebook.com/events/786915318100963/) , udostępnianie petycji i podpisanie się. Pokażmy, że obserwujemy to co robi rada i na niektóre pomysły (szczególnie absurdalne) nie ma zgody wśród ludzi.

Polecamy także jutrzejsze wydanie Gazety Krakowskiej, gdzie więcej na temat całego zamieszania wokół tego pomysłu. ;) 

Pozdrawiamy,

Inicjatorzy akcji


K.Mochylska, D.OdbierzychlebUdostępnij tę petycję

Pomóż uzbierać więcej podpisów tej petycji.

Jak promować petycję?

  • Udostępnij petycję na swojej tablicy na Facebooku i w grupach związanych z tematyką petycji.
  • Skontaktuj się ze swoimi przyjaciółmi
    1. Napisz wiadomość, w której wyjaśnisz, dlaczego podpisujesz się pod tą petycją, jako że ludzie są bardziej skłonni złożyć swój podpis, gdy rozumieją, jak ważny jest temat.
    2. Skopiuj i wklej adres internetowy petycji do swojej wiadomości.
    3. Wyślij wiadomość za pomocą poczty e-mail, usługi SMS, serwisów Facebook, WhatsApp, Twitter, Skype, Instagram i LinkedIn.