Odbudowa Gdańskiego Dworu (Danziger Hofu)

Skontaktuj się z autorem petycji

Zbiórka podpisów trwa

2020-02-24 08:36:47

Szanowni Państwo,  poniżej nasze stanowisko odnośnie nieformalnej  decyzji Pomorskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków w kwestii niewyburzania LOT:

Informujemy, że nadal będziemy zbierać podpisy. W ciągu 9 dni zebraliśmy ich 1408. Podpisy ciągle napływają. Może mniej intensywnie, ale akcja trwa. To, że konserwator nie pozwoli zburzyć Lotu, jest najlepszą decyzją w tym momencie. Chroni ona ten obszar przed postawieniem kolejnego "ambitnego" giganta, szpecącego wjazd na Drogę Królewską. Czekamy, jak sobie poradzi z decyzją konserwatora inwestor i jak szybko nastąpi całkowita dewastacja Lotu.
Oczywiście, my tam nic nie zbudujemy i nic narzucić nie możemy. Przypominamy jednak o głosie gdańszczan – tęskniących do ładu architektonicznego w mieście – i wszystkich pragnących na terenie pomnika historii oglądać i doświadczać historii.
Żaden Państwa głos nie zostanie zmarnowany. Po osiągnięciu pewnej puli przekażemy je do konserwatora. Za wszystkie dziękujemy. Pokazaliście, że historia i wrażliwość na piękno może nas łączyć.

 


Fundacja dla Gdańska i PomorzaUdostępnij tę petycję

Pomóż uzbierać więcej podpisów tej petycji.

Jak promować petycję?

  • Udostępnij petycję na swojej tablicy na Facebooku i w grupach związanych z tematyką petycji.
  • Skontaktuj się ze swoimi przyjaciółmi
    1. Napisz wiadomość, w której wyjaśnisz, dlaczego podpisujesz się pod tą petycją, jako że ludzie są bardziej skłonni złożyć swój podpis, gdy rozumieją, jak ważny jest temat.
    2. Skopiuj i wklej adres internetowy petycji do swojej wiadomości.
    3. Wyślij wiadomość za pomocą poczty e-mail, usługi SMS, serwisów Facebook, WhatsApp, Twitter, Skype, Instagram i LinkedIn.Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...