PETYCJA MIESZKAŃCÓW RUDY ŚLĄSKIEJ W SPRAWIE BUDOWY UL. ŁOWIECKIEJ

Skontaktuj się z autorem petycji

Odpowiedź na Petycję z UM Ruda Śląska

2024-03-11 11:09:59

Poniżej przekazuję odpowiedź Prezydenta na naszą petcyję. Odpowiedź jest z zeszłego roku i udostępniałem ją na swoim fanpage, natomiast dziś odkryłem, że strona od petycji ma coś takiego jak informanie o losach petycji i to też robię - informuję. W sprawie tej drogi poza petycją stworzyłem także kolejne interpelację, a także złożyłem wniosek do budżetu na 2024 rok. Niestety Urząd Miasta odrzucił te starania, tłumacząc, że najpierw musi zostać wykonana kanalizacja deszczowa. W sprawie deszczówki przekazywałem interpelację w sprawie odwonienia rynku w Kochłowicach i w lutym 2024 otrzymałem odpowiedź, że miasto zaczęło sie przymierzać do wykonania pierwszego kroku. Czekam na to, bo to będzie też początek w kwestii ulicy Łowieckiej ( trzymajcie kciuki). :) 
Link do interpelacji: https://rudaslaska.bip.info.pl/dokument,iddok,81261,idmp,3208,r,o 20230704_062029.jpg


Rafał WypiorUdostępnij tę petycję

Pomóż uzbierać więcej podpisów tej petycji.

Jak promować petycję?

  • Udostępnij petycję na swojej tablicy na Facebooku i w grupach związanych z tematyką petycji.
  • Skontaktuj się ze swoimi przyjaciółmi
    1. Napisz wiadomość, w której wyjaśnisz, dlaczego podpisujesz się pod tą petycją, jako że ludzie są bardziej skłonni złożyć swój podpis, gdy rozumieją, jak ważny jest temat.
    2. Skopiuj i wklej adres internetowy petycji do swojej wiadomości.
    3. Wyślij wiadomość za pomocą poczty e-mail, usługi SMS, serwisów Facebook, WhatsApp, Twitter, Skype, Instagram i LinkedIn.