Apelujemy o usunięcie Tomasza Hajto z mediów sportowych oraz pozasportowych.

59465547_175825193326891_1859175391206309888_n.pngSzanowni właściciele oraz menadżerowie firm współpracujących z Tomaszem Hajto
zwracamy się do Was z prośbą o usunięcie bądź maksymalne ograniczenie obecności ww. osoby w mediach. Zaczynając od kompetencji do prowadzenia/uczestniczenia w programach o tematyce piłkarskiej, które są znikome — notorycznie myli fakty, kłamie na wizji, pokazuje brak szacunku zarówno do widza, jak i do współprowadzących oraz innych gości. Kiedy się pomyli, nawet dostając na tacy dowody na swoją pomyłkę, idzie w zaparte, co wywołuje jedynie zażenowanie i chęć wyłączenia programu. Co więcej, często można zauważyć u niego dziwne odruchy, które jawnie obrażają widzów i pokazują brak elementarnego szacunku. Poczynając od przychodzenia do studia w stanie wczorajszym, który skutkuje nawet nagłym wyjściem ze studia (Café Futbol) do zachowań impulsywnych, które są podobne do osób egzystujących na stymulantach i nielegalnych specyfikach (Quiz ETOTO).
Co więcej, nie zgadzamy się na to, aby „autorytetem” oraz „ekspertem” była osoba z bogatą kartoteką w służbach porządkowych, poczynając od unikania płacenia podatków, poprzez przemyt aż do śmiertelnego potrącenia włącznie. Co więcej, jako osoba, która zamiast poddać się karze, próbuje za wszelką cenę uniknąć odpowiedzialności.
Już odbiegając od samej jego przeszłości, która nie ma tu kluczowej roli, to jako „ekspert” jest on po prostu mierny. Myli fakty, jego komentarza nie da się słuchać, co potwierdzają tysiące osób w mediach społecznościowych. Ma butę i manierę w głosie, która jest nieznośna dla widza. Myli fakty oraz często kłamie, wymyśla przepisy oraz wprowadza w błąd widzów, przez co jego brednie mogą być powtarzane. Jest to osoba, która niszczy merytoryke programu a jedyne co daje to głupie odzywki oraz styl bycia godny blokowisk lat 90. Jakby tego było mało, pozwala sobie na seksistowskie odzywki do kobiet na wizji. Nie wiem, czy Państwa firmy chcą być identyfikowane takim brakiem elementarnej wiedzy oraz butą. Rozumiemy, że takie „zachowanie” podbija zasięgi, ale równie dobrze można postawić w rogu inny gatunek ssaka nadrzędnego z kciukami przeciwstawnymi, aby grał na tamburynie, przynajmniej będzie zabawnie, a nie będzie się odzywać.


Tomasz Rozwadowski    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Składając podpis, uprawniam Tomasz Rozwadowski do przekazania go osobom decyzyjnym w przedmiotowej sprawie.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...

Facebook