Bankomat na Starym Zdroju

Walczymy o bankomat na Starym Zdroju! Podpisz Petycję!
Zwracamy się do Banku PKO BP o to by przy głównym węźle komunikacyjnym przy ulicy Armii Krajowej w dzielnicy Stary Zdrój powstał bankomat. Najlepiej wolnostojący lub zlokalizowany w dogodnym miejscu. Przede wszystkim chodzi tu o seniorów, którzy przyzwyczajeni są do operowania gotówką, a nie kartą płatniczą. Teraz muszą jeździć do banków, aby wybierać gotówkę.
Stary Zdrój posiadał bankomaty, gdyż parę lat temu funkcjonowały dwa banki, które je posiadały. Niestety placówki te zostały przeniesione w inną lokalizację. Wszyscy mieszkańcy dzielnicy zostali pozbawieni możliwości korzystania z bankomatu. Jak również mieszkańcy miasta, korzystający z komunikacji miejskiej, ponieważ zlokalizowany jest tutaj główny przystanek autobusowy. Należy zwrócić uwagę na fakt, że przystanek ten jest powiązany komunikacyjnie z Dworcem Kolejowym Wałbrzych Miasto, Dużym Centrum rehabilitacji, stacją Sanitarno- Epidemiologiczną oraz kinem miejskim Apollo, a także przychodnią zdrowia. Likwidacja bankomatów stała się bardzo uciążliwą sprawą. Wielu seniorów mieszkających w tym okręgu nie ma gdzie pobrać gotówki. Są to ludzie starsi, również niepełnosprawni. Mieszka tu ponad 8 tysięcy mieszkańców. Ponadto warto zwrócić uwagę na ruch turystyczny oraz fakt odjazdu z tego przystanku pracowników do podwrocławskiej Strefy Ekonomicznej. Do najbliższej placówki banku lub bankomatu jest około 6 km.


Anatol Szpur radny Rady Miejskiej Wałbrzycha    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Anatol Szpur radny Rady Miejskiej Wałbrzycha do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.

Adres e-mail nie będzie wyświetlany publicznie w Internecie.

Adres e-mail nie będzie wyświetlany publicznie w Internecie.Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...