Bezpieczne Boisko - Wspólna Przestrzeń - SP 9 Koszalin

Szanowna Rado Miasta Koszalin,

 

Zwracamy się z wnioskiem, prosząc o uwagę i wsparcie w sprawie remontu boiska szkolnego przy Szkole Podstawowej nr 9. Aktualny stan tego miejsca sprawia, że nie tylko stało się ono przestarzałe, ale również stwarza realne zagrożenie dla bezpieczeństwa użytkowników, zwłaszcza dzieci. Zbudowane na nawierzchni asfaltowej boisko nie tylko traci swoją przyjazność, ale również staje się miejscem potencjalnych niebezpieczeństw.

 

Zgłaszając tę prośbę o remont, pragniemy podkreślić nie tylko pilną potrzebę odnowy struktury, ale także rolę, jaką to boisko pełni w życiu naszej społeczności. Jest ono centralnym punktem naszego osiedla, miejscem, w którym mieszkańcy, zwłaszcza dzieci, znajdują radość i możliwość aktywnego spędzania czasu. Dlatego też remont tego boiska to nie tylko kwestia bezpieczeństwa, ale również inwestycja w zdrowie, rozwój i dobro społeczności lokalnej.

 

Wierzymy, że zrozumiecie naszą determinację oraz troskę o bezpieczeństwo i dobro naszej społeczności. Oczekujemy wsparcia i aktywnej inicjatywy w przywróceniu do życia tego strategicznego miejsca rekreacji.

 

Z poważaniem,


Sylwia Wegner - Pozarządowe Centrum Rozwoju Społecznego    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Sylwia Wegner - Pozarządowe Centrum Rozwoju Społecznego do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.

Adres e-mail nie będzie wyświetlany publicznie w Internecie.

Adres e-mail nie będzie wyświetlany publicznie w Internecie.Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...