Boisko piłkarskie przy Puszczyka 8 dostępne dla mieszkańców

Ursynowskie "Wembley", czyli boisko przy ul. Puszczyka od wielu lat gromadzi miłośników piłki kopanej, a jego nowoczesna murawa pozwala na trenowanie na najwyższym poziomie. Wielu pokoleniom mieszkańców Ursynowa pozwoliło na rozwój ich piłkarskiej (amatorskiej czy zawodowej kariery).


Niestety, w ciągu ostatnich tygodni boisko jest zarezerwowane dla młodzieżowych klubów piłki nożnej. Od poniedziałku do piątku w godzinach 16-19 boisko jest WYŁĄCZONE dla mieszkańców (odbywają się treningi klubów). Jednocześnie zaznaczam, że owe kluby nie płacą ani grosza za wynajęcie boiska. Co więcej, boisko zostało wybudowane z funduszy publicznych oraz jest przeznaczone dla mieszkańców (bezpłatnie i bez żadnych terminarzy czy rezerwacji)

Jako miłośnicy piłki nożnej wspieramy wychowanie młodzieży w duchu sportowym, oraz jesteśmy zwolennikami działalności takich klubów w naszym mieście. Nie może jednak odbywać się to kosztem innych "fundatorów" boiska. Tak samo jak młodzież potrzebujemy ruchu, a nasz udział w wielu rozgrywkach sportowych wymaga od nas regularnego trenowania na profesjonalnych obiektach.

Jako, że pracujemy oraz studiujemy, nasze treningi mogą odbywać się między godziną 17 a 19 (po godz. 19 jest już ciemno, a obiekt nie jest wyposazony w oswietlenie)


Wnioskujemy, aby w terminarzu boiska zostały wygospodarowane min 2 dni w tygodniu roboczym (pon-pt), w których boisko pozostanie ogólnodostępne dla wszystkich chętnych w godzinach 16-20

 

Pozdrawiamy,

 

Piłkarze z Ursynowa

Podpisz petycję

Składając podpis, uprawniam Jakub Sawicki do przekazania go osobom decyzyjnym w przedmiotowej sprawie.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...

Facebook