Budowa chodnika przez las na ul. Wałuszewskiej na Białołęce (Płudy/Szamocin)

Składamy petycję, w sprawie budowy chodnika na ul. Wałuszewskiej i Szamocin na odcinku od skrzyżowania z ul. Żyrardowską do skrzyżowania z ul. Płochocińską (2,5km). 

Chodnik poprawiłby znacznie bezpieczeństwo pieszych, a w szczególności dzieci, połączyłby część osiedla Płudy z Szamocinem. Jest to szczególnie istotne połączenie ze względu na stację PKP i szkołę podstawową na Płudach, do której obecne dojście jest  bardzo niebezpieczne. Ulica na tym odcinku jest bardzo wąska (5m), bez pobocza, kręta z licznymi wzniesieniami, na których samochody wyprzedzają bez widoczności co powoduje duże zagrożenie dla pieszych i rowerzystów. Na tej drodze często dochodzi do stłuczek i wypadków, głównie ze względu na zbyt dużą prędkość samochodów oraz duży ruch w godzinach szczytu- jest to jedyne połączenie drogi wojewódzkiej nr 633 (ul. Płochocińskiej) z drogą krajową nr 61 (ul. Modlińską) oprócz Legionowa i Żerania).

 

Mapa - kliknij aby otworzyć link do mapymapa41.png

Street View - widok ulicy - klinikj aby otworzyć link217.png


Jakub P - mieszkaniec ul. Szamocin    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Podpisując, akceptuję, że Jakub P - mieszkaniec ul. Szamocin będzie mieć dostęp do wszystkich informacji podanych przeze mnie w tym formularzu.

Adres e-mail nie będzie wyświetlany publicznie w Internecie.

Adres e-mail nie będzie wyświetlany publicznie w Internecie.


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych podanych w formularzu w następujących celach:
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...