Budowa toru rowerowego typu pumptrack w Łukowie

Szanowny Pan
Piotr Płudowski
Burmistrz Miasta Łuków

Szanowny Panie Burmistrzu,
My, rowerzyści, zwracamy się do Pana z prośbą o wybudowanie nowoczesnego i bezpiecznego toru rowerowego (pumptracka) w Łukowie.

Nasze miasto się rozrasta, rowerzystów przybywa, a w naszej okolicy wciąż brakuje miejsc, w których rowerzyści mogliby doskonalić swoje umiejętności. Pumptrack jest idealnym miejscem do tego, by uczyć się nowych tricków, trenować kondycję bądź rywalizować z innymi na czas.
Jazda po takim torze polega na wykonywaniu skoordynowanych ruchów kierownicą  przypominających pompowanie, co umożliwia nam rozpędzanie się i poruszanie po torze bez pedałowania. Obiekt ten jest idealnym połączeniem bezpiecznej zabawy, jazdy na rowerze i przebywania na świeżym powietrzu, co w ostatnich czasach spotyka się coraz rzadziej u młodszych osób, które wolą spędzać wolny czas przed telefonem lub konsolą.

Z takiego toru mogą również korzystać osoby na rolkach, deskorolkach czy hulajnogach.

Budowa takiej atrakcji na pewno ściągnie do naszej miejscowości również okolicznych rowerzystów z Siedlec, Międzyrzeca Podlaskiego, Radzynia i nie tylko. Byłby to duży plus dla Łukowa pod względem turystyki rowerowej. W ciepłe dni można by organizować zawody rowerowe, które jeszcze bardziej rozpromują nasze miasto.

Prosimy o przychylne rozpatrzenie naszej prośby.


Mateusz Wasilewski    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Mateusz Wasilewski do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...

Script executed with success this is not html: Array ( [type] => 2 [message] => Trying to access array offset on value of type null [file] => /home/petitions/public_html/sign_petition.php [line] => 31 )