Buspas dla medyka

Szanowny Pan

prof. dr hab. Jacek Majchrowski

Prezydent Miasta Krakowa

 

Petycja o pozwolenie  na poruszanie się buspasem pojazdem prywatnym pracowników Systemu Ochrony Zdrowia na terenie miasta Krakowa.

    My niżej podpisani apelujemy o pozwolenie na poruszanie się buspasem pojazdów prywatnych pracowników Systemu Ochrony Zdrowia pracujących na terenie miasta Krakowa.

    W związku z panującą pandemią pracownicy Systemu Ochrony Zdrowia zostali obciążeni dodatkowymi obowiązkami oraz pracą w ciężkich warunkach. Z powodu  braków kadrowych, pracownicy medyczni pracują w kilku miejscach co zmusza ich do sprawnego poruszania się własnymi pojazdami między placówkami zdrowotnymi w godzinnach porannych, popołudniowych lub wieczornych, gdzie natężenie ruchu jest bardzo duże. Skutkuje to opóźnieniami w dotarciu do kolejnej placówki.        Rozważaliśmy poruszanie się komunikacją zbiorową, jednak ograniczenia wprowadzane na czas pamdemi utrudniają płynne poruszanie się pomiędzy placówkami. Buspasy zlokalizowane są w newralgicznych punktach Krakowa, gdzie ulice "korkują się" i utrudniają dojazd do placówek medycznych oraz Stacji Pogotowia Ratunkowego. 

   Wnioskujemy o przychylenie się do naszej petycji i pozwolenie na poruszanie sie wyżej wymienionymi pasami.

 

 

 

Prcownicy Ochrony Zdrowia

 

 

Podpisz petycję

Składając podpis, uprawniam Anita do przekazania go osobom decyzyjnym w przedmiotowej sprawie.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...