BYTOMSKIE SCHRONISKO

ZWRACAMY SIĘ DO PREZYDENTA MIASTA BYTOMIA , DAMIANA BARTYLI , ORAZ DO PRZEWODNICZĄCEGO RADY MIEJSKIEJ , ANDRZEJA WĘŻYKA , O USUNIĘCIE FIRMY ZARZADZAJĄCEJ BYTOMSKIM SCHRONISKIEM  ORAZ  URZEDNIKÓW  WSPÓŁPRACUJĄCYCH Z TĄ FIRMĄ Z RAMIENIA URZĘDU MIASTA  .

 

Pomimo fatalnych wyników kontroli NIK w roku  2010  schroniskiem nadal zarządzają  ci sami ludzie . Jedyne zmiany jakie nastąpiły to zmiany czysto kosmetyczne  -- zmiana firmy , a właściwie jej nazwy .

Naszymi bytomskimi biedami nadal opiekują się ludzie bez skrupułów , dla których dobrem wyższym są pieniądze .

Ze schroniska znikają zwierzęta  a te , które zostają nie mogą pochwalić się dobrostanem o czym świadczy utrzymujaca sie wysoka umieralność . Psy i koty są niedożywione i chore . W schronisku usypia się koty wzięte z interwencji , które nie wymagaja uśpienia  -- świerzb to pasożyt , nie jest zakaźny tylko przenosi się go nie przestrzegając higieny i można go z powodzeniem leczyć a leczenie nie jest kosztowne . Zważywszy na kwoty dotacji spływające z urzędu sytuacja ta jest niezrozumiała .

Nie chcemy aby naszymi bytomskimi zwierzętami opiekowały się firmy i ludzie dorabiający się kosztem ich nieszczęścia . Na dzień dzisiejszy każda złotówka podarowana schronisku  nabija zysk prywatnym osobom a nie służy zwierzętom .

Chcemy aby nasze zwierzęta żyły bezpiecznie i godnie pod opieka organizacji pro zwierzecych .

 

Podpisz petycję

Składając podpis, uprawniam Beata Król do przekazania go osobom decyzyjnym w przedmiotowej sprawie.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...

Facebook