Chcemy, żeby polska muzyka w końcu wstała z kolan!

dawid-podsiadło-zaprasza-na-koncerty4.jpgCo tu dużo pisać, proszę Państwa. Od lat wszyscy widzimy, jak polska muzyka, jest pejoratywnie przedstawiana w różnego rodzaju mediach i jak powoli zanika z przestrzeni publicznej. Stacje radiowe grają głównie zachodnich wykonawców, a krajowi są bezczelnie przesuwani na godziny nocne. Wmawia się nam, że polskie jest gorsze. Młodzi ludzie nieubłaganie wpadają w sidła zachodu i przez to szerokim łukiem omijają rodzimą kulturę. Dość tego! Gdzie te czasy, kiedy cytując klasyka: "tysięczny tłum spijał słowa z mych ust" i bynajmniej nie był to żaden Ed Sheeran? Gdzie duma z polskich zespołów, takich jak Perfect, Dżem, Maanam, T-Love, Lady Pank, Budka Suflera, Bajm czy TSA - które zapełniały niegdyś ogromne hale? Gdzie współcześni następcy tych legendarnych składów?

Sytuacja jest dramatyczna, dlatego apelujemy do Państwa o podpisanie tej petycji. Chcemy, żeby polska muzyka w końcu wstała z kolan i żeby Polska, była Polską! Mamy, proszę Państwa, świadomość, że ten apel niczego jeszcze nie załatwia, ale zjednoczmy się pod wspólną inicjatywą, aby uświadomić sobie i innym, że są jeszcze w naszym kraju ludzie, którym zależy na polskiej kulturze! Do dzieła!


Problemy polskiego rynku muzycznego    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Składając podpis, uprawniam Problemy polskiego rynku muzycznego do przekazania go osobom decyzyjnym w przedmiotowej sprawie.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...

Facebook