Chcemy Emisji Dragon Ball Z Fukkatsu no F w polskich kinach.

"Zwracamy się z prośbą, zarówno w imieniu swoim jak i fanów do których petycja nie dotarła, o wyświetlenie w polskich kinach fimu Dragon Ball Z Fukkatsu no F. Seria Dragon Ball posiada w Polsce ogromną rzeszę fanów i cieszy się wśród niej niesłabnącą popularnością o czym świadczy chociażby fakt obecności tego anime w ramówce polskiej wersji kanału AXN. Dodatkowo pierwsza część (Battle of Gods) posiada ponad 100 tysięcy wyświetleń na serwisach udostepniających filmy. 

Fani mangi i anime stanowią liczną grupę o znaczącej sile nabywczej a przykładów popularności i zainteresowania nielicznymi seansami anime nie trzeba daleko szukać a tytuł Dragon Ball posiada także aspekt nostalgii. Dodatkowo młode pokolenie mogłoby zapoznać się  z tą wspaniałą serią a emisja tego filmu wpłynełaby pozytywnie na wizerunek sieci kin.

Finalnym argumentem może być także fakt iż amerykańskie sieci kinowe postarały się o prawo dystrybucji już nawet przed premierą w Japonii - głównie ze względu na fakt iż spodziewany jest ogromny sukces filmu"

 

PODPISUJCIE SIĘ I UDOSTĘPNIAJCIE PETYCJĘ - JEDYNIE RAZEM MOŻEMY SPROWADZIĆ TĘ SERIĘ DO POLSKI.

 PROSIMY O POWAZNE WPISY I PODAWANIE PRAWDZIWYCH DANYCH. W INNYM WYPADKU WPISY BĘDĄ USUWANE.

 

PARTNERZY AKCJI:

https://www.facebook.com/bukiyoutube

http://dbnao.net/

http://dbpolska.net/

https://www.facebook.com/dbzccgPL

https://www.facebook.com/pages/AnimeZone

https://www.facebook.com/pages/Magazyn-Kyaa/187744508029852?fref=ts

https://www.facebook.com/CENEGA?fref=ts

 

 

 

Podpisz petycję

Składając podpis, uprawniam Wojciech Mikoś do przekazania go osobom decyzyjnym w przedmiotowej sprawie.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...

Facebook