CHCEMY GODNYCH WARUNKÓW DO NAUKI DLA DZIECI W SZKOLE 363 PRZY UL. ROZŁOGI

W związku z fatalną sytuacją lokalową (brak sal do nauki) w Szkole Podstawowej 363 przy ul. Rozłogi, zwracamy się do Prezydenta m. st. Warszawy o pomoc w rozwiązaniu tego fundamentalnego dla lokalnej społeczności problemu.

Jako rodzice i lokalni radni klubu "Wybieramy Bemowo" nie akceptujemy sytuacji, w której - wskutek braku sal - nasze dzieci muszą uczyć się geografii na korytarzu, a języka polskiego w serwerowni. Nie do przyjęcia jest dla nas fakt, że lekcje w szkole trwają do późnych godzin wieczornych. Domagamy się stanowczych i szybkich decyzji, które przywrócą normalność w tej "pękającej w szwach" placówce. Oczekujemy konkretnych rozwiązań, które były przedstwiane na sesjach i komisjach Rady Dzielnicy (t.j. przekazanie na rzecz szkoły części pomieszczeń biurowych należących do OPS - przylegających do szkoły. Jednoczesne wynajęcie, komercyjnie pomieszczeń dla OPS w okolicy w ramach rekompensaty utraconej powierzchni)12335.jpg


Jarosław Oborski (radny - Wybieramy Bemowo)    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Jarosław Oborski (radny - Wybieramy Bemowo) do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...