Ściana do malowania w każdej miejscowości Gminy Dopiewo

Adresat:
Wójt Gminy Dopiewo Paweł Przepióra
Urząd Gminy Dopiewo
Ul. Leśna 1c
62-070 Dopiewo

 

Petycja w sprawie udostępnienie przez Gminę Dopiewo ogólnodostępnej ściany do swobodnego malowania w każdej z gminnych miejscowości.

Zwracamy się z prośbą i apelem do Wójta Gminy Dopiewo - Pawła Przepióry o wygospodarowanie i przeznaczenie w każdej gminnej miejscowości, a na pewno w tych gdzie mieszka najwięcej ludzi, czyli w Dąbrówce, Skórzewie i Dopiewie, jakiejś ściany zewnętrznej do twórczego rozwijania zdolności artystycznych gminnej młodzieży (i nie tylko).

Wygospodarowanie takiego miejsca, gdzie młodzi ludzie będą mogli legalnie rysować i malować przyczyni się do zmniejszenia ilości aktów wandalizmu i sprayowania po murach do tego nie przeznaczonych. Do tego młodzi ludzie będą mogli rozwijać swoje talenty malarskie.

W naszej gminie jest bardzo mało miejsc przeznaczonych dla młodzieży, a taka ściana mogła by być atrakcyjnym miejscem do spędzania czasu w sposób twórczy i rozwijający.

 

Agnieszka Wilczyńska
w imieniu Michała Wilczyńskiego lat 13

 


Agnieszka Wilczyńska    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Agnieszka Wilczyńska do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUB

Adres e-mail nie będzie wyświetlany publicznie w Internecie.

Adres e-mail nie będzie wyświetlany publicznie w Internecie.Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...