#DębowaSiła Wsparcie dla koszykarskiego klubu MKS Dabrowa Górnicza
Jesteśmy mieszkańcami Dąbrowy Górniczej oraz innych miejscowości Zagłębia Dąbrowskiego.
Łączy nas duma ze sportowej wizytówki naszego miasta i regionu – koszykarskiej drużyny MKS Dąbrowa Górnicza Koszykówka, która występuje na najwyższym szczeblu rozgrywkowym w naszym kraju.
Kibicowanie dąbrowskiemu klubowi jest ważną częścią naszego życia oraz istotną częścią lokalnej tożsamości.
Cieszymy się, że MKS może istnieć dzięki środkom z miasta (większość budżetu klubu) oraz od sponsorów prywatnych.
Jednak jako obywatele i podatnicy nie rozumiemy sytuacji, w której nasz zespół jest jednym z nielicznych w koszykarskiej ekstraklasie bez wsparcia ze strony spółek Skarbu Państwa. Jako mieszkańcy województwa śląskiego nie rozumiemy, dlaczego nasz klub nie może liczyć na wsparcie spółek Skarbu Państwa z naszego regionu. Dlatego chcąc grać o najwyższe cele wystosowaliśmy petycje do JSW KOKS o wsparcie finansowe naszego klubu.
Zachęcamy wszystkich kibiców, którym los MKSu nie jest obojętny do podpisywania niniejszej petycji ponieważ wierzymy, że w NAS KIBICACH jest siła i razem uda się pomóc klubowi
Klub Kibica MKSDG
Skontaktuj się z autorem
Skontaktuj się z autorem