wznowić wstrzymaną ekshumację w Jedwabnem!

Ponad 10 lat temu ówczesny minister sprawiedliwości, Lech Kaczyński, ugiął się pod naciskiem organizacji żydowskich i zablokował rozpoczęty już proces ekshumacji ofiar mordu w Jedwabnem, rzekomo dokonanego rękoma polskich sąsiadów.

Nie dowiedzieliśmy się wówczas, ile rzeczywiście ofiar pochowano w zbiorowej mogile, ale przede wszystkim nie podjęto badań, które mogły zdjąć owo kłamliwe odium sprawstwa z polskich mieszkańców Jedwabnego. Tylko wznowienie ekshumacji może dać niezbite dowody (np. łuski, ślady kul na szkieletach), że zbrodnia została dokonana przez Niemców.

Domagamy się od władz Polski podjęcia bezzwłocznej decyzji o powrocie do tych badań!

Tylko naukowe podejście do odkrytych dowodów może odebrać wrogim Polsce i Polakom ośrodkom żydowskim argument przeciwko Prawdzie. Jeśli nie teraz, w okresie rządów "dobrej zmiany", to kiedy? To nasz obowiązek wobec przodków i wobec Polski, aby tę sprawę dogłędnie i zgodnie z prawdą do końca wyjaśnić!


dr Krzysztof Borowiak    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam dr Krzysztof Borowiak do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...