STOP BEZPRAWNYM DZIAŁANIOM FB

Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów
pl. Powstańców Warszawy 1
00-950 Warszawa

Niniejszym chcemy zgłosić, że Facebook dopuścił się naruszenia prawa przez to, że na głównej stronie reklamował swoje usługi jako bezpłatne przez wiele lat  typu „Jesteśmy darmowi i tacy pozostaniemy” lub „Jesteśmy darmowi i każdy może się do nas przyłączyć”, odwracając uwagę konsumentów od faktu przekazywania reklamodawcom naszych danych i treści wpisów oraz konsekwencji takiego modelu biznesowego.  Od kilku  lat, wprowadził terror polegający na tym, iż proponuje nam agresywnie płatne reklamy - kiedy z nich nie korzystamy, jesteśmy usilnie inwigilowani, poprzez min:

1.      blokowanie naszych postów reklamowych na naszych profilach i grupach ogłoszeniowych,

2.      blokowanie linków do naszych stron internetowych,  

3.      blokowanie naszych postów z prywatnych profili, które są uznane jako spam, oraz usuwanie w  czasie rzeczywistym treści postów w trakcie pisania, jeśli treść sie nie podoba.

4.      czytanie na bieżąco naszych wiadomości w Messenger i usuwanie tresci,  w ten sposób, ze były widoczne jako wysłane u nadawcy a adresat nie otrzymywał  wiadomości,  przez co traciliśmy klientów i zarobek

5.      blokowanie naszych reklam na messengerze.

6.      nasyłanie wściekłych hejterów, którzy ubliżają i zastraszają pod naszymi postami,  tysiące osób w ten sposób zrezygnowała z działalności

7.       zamach na swobody obywatelskie  i utraty zarobku, poprzez  w/w formy nacisku.

8.      cenzorowanie tresci niewygodne Facebookowi a przedstawiajace prawde

9 .     organizowanie weryfikacji lipnych przez zwyklych ludzi tzw trolli

10.     zamykanie całych grup ludzi zgrupowanych wokół określonego problemu społecznego

Mówimy dość zamachowi  na nasze  prawa i wolności konstytucyjne. Na zniewalanie.   Pokażmy swoja siłę!!! STOP  BLOKOWANIU PRZEZ FACEBOOKA.!!!

Podpisz petycję

Składając podpis, uprawniam Piotr do przekazania go osobom decyzyjnym w przedmiotowej sprawie.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...

Facebook