kawiarnia w zamku znów dla Tomka Ormana

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji kawiarnia w zamku znów dla Tomka Ormana

Inga
Gość

#1

2014-11-09 18:26

Tomek musi wrócić na swoje miejsce


Gość

#2

2014-11-09 21:16

Dawne klimaty tylko z Tomkiem

Gość

#3

2014-11-10 08:28

"Nasze" klimaty tylko z Tomkiem
Łobżanidze

#4 #4

2014-11-10 08:51

Panie autorze tej petycji. Nie pisze się KAWIARNII tylko kawiarni jak już. A poza tym pozdrawiam i życzę powodzenia.


Gość

#5

2014-11-10 13:57

Ta kawiarnia to jedyne miejsce gdzie mozna milo spedzic czas z przyjaciolmi.Ma swoja niepowtarzalna atmosfere i klimat. Bez niej zamek jest tylko budowla, zabytkiem ktory mozemy podziwiac przechodzac. Jest jakby sercem tego miejsca ktore bez niej jest marwe. Nalezaloby wiec tchnac w nie zycie przywracajac kawiarnie na dawne miejsce. Przyciagneloby to ludzi i pozwoliloby aby to miejsce "zylo" a nie bylo jedynie zabytkiem.

Gość

#6

2014-11-10 21:19

Popieram kawiarnia tylko z tomkiem i w tmku nadzieja


Gość

#7

2014-11-12 06:37

Mam nadzieję że pan Tomasz, jest zainteresowany dalszym prowadzeniem działalności gospodarczej. Zamkowa kawiarnia z dobrą muzyką, i nie tylkostała się kultową częścią naszego miasta. Życzę powodzenia inicjatywie.

Gość

#8

2014-11-13 10:25

Byłem, Jestem i będę za tym, żeby tomek prowadził kawiarnie

Gość

#9

2014-11-14 17:06

Popierajmy ludzi z naszego otoczenia którzy robią coś z pasja,a nie tylko dla korzyści finansowych.

beatabeata

#10

2014-11-21 21:35

Kawiarnia " u Tomka' "w Zamku" każdy z nas nazywał jak chciał.. Cisza, w tle muzyka, nie zawsze twoja ulubiona, ale nie przeszkadzała. Można było spokojnie pogadać... Jeżeli akurat nie było znajomych.. był Barman: rozmowy Polaków" Fantastyczna kawa, dobre "podpowiedziana" lampka wina, świeczka na stole, kolorowe drinki, bez nachalności. Każde naruszenie "tej spokojności"Tomek gasi szybko, jak zwykle bez agrsesji, ci, którzy mieli inne plany, tam się nie odnajdą..... Kraina Szczęśliwości.... dla mnie ( Tam zawsze Jest ktoś Przyjazny) dla innych, bo przychodzą i mają przyjemność z tego przychodzenia. Podpisujemy, bo chcemy wrócić, może nie do miejsc, jakie znaliśmy( bo ich już nie ma), ale wracamy do czasów, w jakich byliśmy..... i do Ludzi, Bo OTO chodzi. To jest wyjątkowe miejsce i nie każdy tam się odnajdzie. Tomek 'K' O. Tylko ON wróci nam ( tu były głębokie przemyślenia) Dobre Miejsce. Do Zobaczenia W Zamku. Pozdrawiam. Beata