List otwarty do Pana Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji List otwarty do Pana Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego

Adam Kłykow

#1 Dlaczego podpisałem

2015-02-13 07:23

Podkreślam, że moje poparcie oznacza tylko i wyłącznie niezgodę na próby represjonowania zespołu Fundacji LEX NOSTRA, z Maciejem Lisowskim na czele, za ich działalność proobywatelską. Zaznaczam też, że sam nigdy nie zwracałem się (i mam nadzieję, że nie będę musiał) o pomoc tej organizacji pożytku publicznego w swoich sprawach przeciwko ZUS, sądom i prokuraturom.

Bea M

#2

2015-02-15 16:20

Popieram, bo liczę na sprawiedliwość. Mam nadzieję, że nie będę musiała korzystać z pomocy Fundacji Lex Nostrada, ale jest rzesza osób, które same nie dadzą rady w walce z "wielkimi" tego kraju.

ela

#3

2015-02-16 17:32

Ja korzystasłam z pomocy i mam nadzieje, że nadal bede wspierana przez Fundacje Lex Nostra w swoich działaniach. Przekonałam sie osobiscie jak działa nasz Wymiar Sprawiedliwosci, przezyłam tragedię, a Prokuratura zamiast wyjaśnic sprawe zafundowała mi dodatkowe emocje umarzając postepowanie, doprowadzając do jego przedawnienia, a ze mnie, z osoby pokrzywdzonej robiąc osobę polemizującą z faktami. To  bylo straszne i nie życze nikomu tego doświadczać. Trzymam kciuki za Pana Panie Macieju. 

Romek
Gość

#4

2015-02-18 23:10

Prawo, które niszczy życie uczciwym i porządnym obywatelom to żadne prawo, to skandal, szczególnie w kraju, który uchodzi za wolny i demokratyczny.