Kłamstwo tuszuje mord !

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji Kłamstwo tuszuje mord !


Gość

#51

2015-04-23 09:47

Jestem w szoku czytając o postawie dyrektora. Kto uczy dzieci i czego uczy dzieci? Co to za człowiek co godzi się na beztialstwo.Dziś kot jutro kolega.

Anonymous

#52 Re:

2015-04-23 15:21

#3: -  

 MASZ SRAKĘ W MUZGU??? Wrzucać porządnych ludzi do pierdla, bo ich dzieci naoglądały się horrorów??!!!

 


Gość

#53

2015-04-23 23:40

Moze dlatego, ze jestem czlowiekiem a nie bydlakiem....

Gość

#54

2015-04-24 19:40

Nie mozemy tolerowac torturowania zwierzat. One maja takie samo prawo jak ludzie do zycia bez cierpien zadawanych przez ludzi. Nastepnym krokiem bedzie bicie slabszego dziecka lub staruszki ... itd. Jest cala masa naukowych dowodow na scisla korelacje miedzy znecaniem sie nad zwierzetami i ludzmi. Nauczyciel powinien o tym wiedziec.

Gość

#55

2015-05-16 22:28

Uważam, że sprawą powinien się zająć sąd, wydział spraw dla nieletnich.

Gość

#56

2015-08-30 09:19

Brawo nie można tego tak zostawić.Od dawna pomagam i dokarmiam koty oraz szukam domków dla małych kociaków.Mieszkam w małym miasteczku gdzie każdy prawie jest zadufaniy w sobie nikt nie chce pomagać zwierzakom i przechodzi obojetnie.Jestem wolontariszką w gminnym przytulisku i tu muszę powiedzieć współpraca z gminą jest ok.Szukaliśmy wolontaruszy nie ma odzewu.Tak wygląda sytuacja zwierząt w Polsce.Nie odpuszczajcie to że to dzieci zrobiły a dyrektor rozgrywa palanta to ich sprawa ale muszą ponieść konsekwencje.Dobro szkoły mam w dupie a dyrektorowi mówię tam są drzwi buta i tyle.Kotka cierpiała a oni mają uniknąć kary nie i tyle.Jeżeli będą chcieli umyć ręce to dajcie do tvn do uwagi lub interwencji oni pokażą to na całą polskę i przełożeni dyrektora już napewno nie będa chcieli go kryć.Jest mi przykro że kolejny kociak pada ofiarą dzieci
otoman

#57 mord ciężarnej kotki

2016-02-29 10:05

jak się słyszy coś tak obrzydliwego trudno zachować elegancję wypowiedzi.....dyrektor szkoły, który broni małych bandytów powinien opuścić swoje stanowisko. Jakbyś się czuł ty, pożal się boże PEDAGOGU, dyrektorze, gdyby ciebie ktoś skopał, opluł a potem po tobie przejechał rowerem? Myślisz, że zwierzę nie czuje bólu, myślisz, czy jesteś zwykłym bezmózgowcem? Spróbuj, wejdź swoim uczniom-bandziorom z DOBRYCH RODZIN, których bronisz pod kółka, a potem zajmij stanowisko w sprawie swoich podopiecznych bandziorów. Brzydzę się takimi pseudo pedagogami.....