Dość rządów lobby myśliwskiego! List otwarty do Premier Kopacz

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji Dość rządów lobby myśliwskiego! List otwarty do Premier Kopacz

wegetarianin

#151 polowania

2015-05-04 21:34

Jestem wegetarianinem i sprzeciwiam się zabijaniu zwierząt w ogóle, a w szczególności tak bestialskiej formie, jak polowania


Gość

#152

2015-05-04 21:40

Może tym razem będziemy bardziej słyszalni - dzięki wyborom prezydenckim w których bierze udział "były myśliwy" ta petycja ma szansę na zwycięstwo
korusiu

#153 pzł - związek dewiantów i okrutników

2015-05-04 23:25

fascynuje cię zabijanie? jedź chojraku do donbasu, a sarny i dziki zostaw w spokoju; stop dla pajaców w zielonych kapelusikach


Gość

#154 Re:

2015-05-04 23:57

#135: ron jeremy -  

 Jak łatwo zorientować się z kim mamy do czynienia po reakcji na odmienne zdanie innych. Zwróć uwagę dobry człowieku, ile osób próbowałeś obrazić swoją wypowiedzią. Każde zdanie naszpikowane epitetami i agresją. I jak ci tu dać broń do ręki? Nie mowiąc o tym, ze nawet osoba z IQ na poziomie temperatury pokojowej nie porównywała by bakterii do jelenia. No i to ostatnie zdanie. Polowania to zabawa dla samej przjemności bezkarnego zabijania. Nie ma nic wspólnego z koniecznym odstrzałem, którego nie powinny dokonywać osoby niepowołane do tego. Zwykłe barbarzyństwo. Fakt, że ktoś to póżniej zje nie ma nic do rzeczy.


Gość

#155

2015-05-05 06:40

Polska i tak jest już pustynią, jeśli chodzi o dziką zwierzynę. Przyroda niedługo sama zapoluje...na nas

Gość

#156

2015-05-05 06:44

Jestem zdecydowanie przeciwko myślistwu uprawianemu na dotychczasowych zasadach. Jestem oburzona sposobami zmiany Prawa Łowieckiego. W pełni popieram postulaty petycji, są to również moje postulaty.

Gość

#157

2015-05-05 06:45

Jestem członkiem Zarządu Mazowieckiej Izby Rolniczej, uczestniczę w szacowaniu szkód łowieckich, organizuję spotkania rolników z kołami łowieckimi. Od kilku lat namawiam Starostów by wykorzystywali przysługujące im uprawnienie pozbawienia dzierżawy obwodów łowieckich tym kołom , które nie wywiązują się ze swoich zadań. Jestem za, bo wiem jak rolnicy borykają się z problemem złej gospodarki łowieckiej.

białapantera

#158

2015-05-05 06:46

Poluję i zjadam to co upoluję. Co w tym nadzwyczajnego i niestosownego. Nie smakuje mi mięso zwierząt hodowlanych i nie ma powodu żebymw sprawie wyboru jedzenia słuchał jakiegoś lobby ekooszołomów których jest ułamek społeczeństwa. Dla czego w całej Europie wszyscy mogą jeść dziczyznę i samemu ją zdobywać a w Polsce garstka nawiedzonych LEWICOWYCH ekoideologów chce Polakom tego zabronić. EKOLOGIA DLA LUDZI - NIE DLA EKOLOGÓW !!!

Nie ma miejsca w polowaniu na żadne sadystyczne zabawy bo po pierwsze pomyśl dla czego broń jest skonstruowana tak żeby zabić jak najszybciej , jednym strzałem , humanitarnie. Myśliwy strzela tak żeby zwierzę nie cierpiało , skończyło żywot błyskawicznie bo inaczej mięso jest TRUDNIEJSZE W OBRÓCE KULINARNEJ. Nikt nie chodzi godzinami za zwierzem i nie patrzy jak zwierzę kona tylko strzela , zabiera tuszę  i bierze się za obróbkę i rozbiór mięsa - gdzie tu jakieś nadzwyczajne ekscesy o których mówi oszołomstwo. Odkąd zacząłęm podawać swojej rodzinie dziczyznę, skończyły się alergie pokarmowe mojej córki. Dla mnie to wystarczający powód i żaden ekolewak mnie nie zniechęci do dawania jej zdrowego mięsa.

Nie dajcie się nabrać Polacy - to ekoterror chce wam zabrać PRAWO DO POLOWANIA tak jak zabrał Wam huty , stocznie , przemysł a teraz Wam zabiorą lasy , polowania a za chwilę rzeki i wędkowanie. EKOLOGIA DLA LUDZI NIE DLA EKOLOGÓW - ONI OFERUJĄ TYLKO ZAKAZ I NIC DOBREGO W ZAMIAN. STOP SZKODLIWEJ IDEOLOGII !

AlicjaS

#159

2015-05-05 07:14

Bo nie zgadzam się na zabijanie dla sportu i przyjemności.

 

 

 

 

 


Gość

#160

2015-05-05 08:51

Bezmyślność, krótkowzroczność i głupota ludzi stanowiących w Polsce prawo jest zatrważająca! Jakim cudem tacy ludzie zdobywają tak znaczące dla całego narodu stanowiska? Dlaczego w XXI wieku, wieku zniszczenia planety, tworzy się tak kuriozalne dokumenty? Brak mi słów!

Gość

#161

2015-05-05 08:59

Bo kocham zwierzęta. Nienawidzę przemocy i barbarzyństwa oraz zaspakajania takich zachcianek. Zwierzeta są lepsze od ludzi. I jak będę umierać to będę żałować przyrody,zwierząt i ...niektórych ludzi. Niektórych!

 


Gość

#162

2015-05-05 11:12

Podpisałam petycję, bo jestem przeciwna bezczelnemu wybijaniu dzikich zwierząt, których w tej chwili jest już zastraszająco mało na świecie, a będzie jeszcze mniej. Jestem za prawem do życia zwierząt dziko żyjących, które w wyniku bezmyślnej interwencji gatunku ludzkiego pozbawiane są miejsca do życia, pokarmu i możliwości przetrwania. Mamy obowiązek liczyć się z prawem do życia nie tylko innych ludzi, ale zwierząt również. A mordowanie zwierząt na polowaniach wynika tylko z chorej potrzeby zaspokajania swoich- ludzkich- władczych zapędów. Należy zmniejszyć ilość produkowanego mięsa, które okupione jest cierpieniem miliardów zwierząt, oraz które i tak w olbrzymiej ilości się marnuje, na rzecz jego jakości z poszanowaniem godności i praw zwierząt. Z pewnością wystarczy dla każdego.

Gość

#163

2015-05-05 11:25

zwierzeta zasluguja na szacunek i ochrone. prosze sobie wyobrazic zycie bez nich...przeciez sa takie piekne, jak mozna je zabijac?

Gość

#164

2015-05-05 12:04

Trzeba skończyć z barbarzyństwem polowania dla przyjemności polujących i ich wszechobecnym lobby.

Gość

#165

2015-05-05 13:54

W XXI wieku ginie zbyt dużo zwierząt w wyniku tzw.postępu cywilizacyjnego. Rabunkowa i bezmyślna często gospodarka człowieka nie daje szansy zwierzętom na ich godną i normalną egzystencję, więc jakiekolwiek polowania i odławiania dla "sportu i zabawy" są zwyczajnie złe, niehumanitarne, wręcz głupie.

Gość

#166 Re:

2015-05-05 13:59

#158: białapantera -  

 Proszę o odpowiedź na pytanie:

Z jakiego powodu, właśnie Pan(!) ma być nadzwyczajnie uprzywilejowany i zjadać mięso dzikich zwierząt? Prawie wszyscy jemy mięso zwierząt hodowlanych. Myśliwych jest zaledwie 0,3%. Zwierzęta w stanie dzikim są własnością Skarbu Państwa - i tu WSZYSCY mamy jakieś prawa. 99,7% społeczeństwa ma prawo do tego, by te zwierzęta były zywe i domaga się uznania swoich praw. Po prostu. 

ania

#167 stop barbarzyństwu

2015-05-05 14:33

łowiectwo jest okrutne wobec zwierząt, celebruje i promuje chore zachowania (np. niedawne wideo "myśliwych" okaleczających rannego jelenia). łowiectwo nie ma zastosowania w gospodarce i złuży jedynie źle pojętej, chorej rozrywce. regulacja populacji zwierząt jest potrzebna, ale powinna być ściśle regulowana i kontrolowana ponieważ dzikie zwierzęta należą do Państwa - czyli wszystkich obywateli a nie do małej grupki zwyrodnialców, którzy chcą zasmakować przygody. Zabijanie dla zabawy to barbarzyństwo. łowiectwo jest również bardzo niebezpieczne dla osób postronnych - nie chcę zostać postrzelona przez nieodpowiedzialną / nie umiejącą obsługiwać broni osobę, starca lub dziecko kiedy idę do lasu, co gorsza znajdując się na własnej posesji. Takie projekty, odnoszące się do życia każdego obywatela, nie powinny być cichcem wprowadzane. Dlaczego nowelizuje się ustawy na szkodę społeczeństwa ze względu na wąskie środowisko degeneratów?


Gość

#168

2015-05-05 14:48

Decyzję o wspólnym naturalnym dziedzictwie powinni podejmować reprezentanci całego społeczeństwa a nie tylko ich 1% i to jeszcze myśliwi.
asia

#169 Re:

2015-05-05 15:04

#2: Castor -  

 animal planet, spacery           


Gość

#170

2015-05-05 15:18

Czy musi byc jakiekolwiek uzasadnienie?  Wystarczy pomyśleć. Znam kilku myśliwych i nawet oni mimo świadomości że populację niektórych gatunków trzeba zmniejszać np dzików ze względu na brak naturalnego wroga jakim był wilk są zdania, że połowa z tych 300 tyś mysliwych nie powinna mieć w ogóle pozwolenia na broń. 


Gość

#171

2015-05-05 15:18

Jestem wrogiem bezpodstawnego pozbawiania życia zwierząt i przyczyniania się do ich cierpienia.Pytam -PANOWIE MYŚLIWI KTO DAŁ WAM TAKIE PRAWO???!

Gość

#172

2015-05-05 15:31

Jestem przeciwko zabijaniu zwierząt, protestuję przeciwko okrucieństwu, do którego dochodzi podczas polowania. Jestem przeciwko polowaniom. Historia z okrucieństwem wobec rannego jelenia z Kamienia Pomorskiego wstrząsnęła mną.

Gość

#173

2015-05-05 16:41

Wrażliwość,empatię nabywa się właśnie od najmłodszych lat;i to ,jacy będziemy zależy od środowiska,moralności,nauki,rodziców...Jeśli chcemy mieć obywatelskie społeczeństwo-sprzeciwiajmy się lobbowaniu obojętności i okrucieństwa,bólu(a z tym często kojarzy się strzelanie do zwierząt)

Gość

#174

2015-05-05 16:52

Uchwalanie takich ustaw przez myśliwych to jak stanowienie prawa KARNEGO przez przestępców. NIE dla bandytów z bronią, także bandytów leśnych.

Gość

#175

2015-05-05 17:20

Podpisałam petycję ponieważ jestem przeciwna zabijaniu zwierząt. Niszczeniu, mordowaniu dla zabawy.