Dość rządów lobby myśliwskiego! List otwarty do Premier Kopacz

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji Dość rządów lobby myśliwskiego! List otwarty do Premier Kopacz


Gość

#276

2015-05-08 22:10

Wydaje mi się że w państwie prawa nie ma miejsca na bezprawie. Jeżeli w świetle prawa nikt nie ma prawa wtargnąć na nasze terytorium bez nakazu, mam tu na myśli działkę która jest naszą własnością to nie uznawajmy wyjątków. Nie można dawać społecznego przyzwolenia na bezprawie bo prawo nie uznaje wyjątków. nie ma nic o prawie do wejścia na naszą posesję dla uzbrojonych ludzi. Takich ludzi się boimy i mamy słuszność bo sami nie możemy się przed nimi bronić. Nie możemy obronić też dzieci które mogą w tym czasie bawić się w chowanego między drzewami, nie możemy obronić przerażonych zwierząt które mogą się zachować na wiele sposobów. Jeżeli w świetle prawa każdy obywatel jest sobie równy to proszę o podjęcie stanowczych kroków by myśliwi zaprzestali samowoli.
Magda

#277

2015-05-08 22:17

Bo jestem przeciwna okrucieństwu skierowanemu w stronę zwierząt i zabijaniu dla sportu oraz zaspokojeniu chorej sadystycznej chęci małych ludzików którzy kompensują sobie braki w ten sposób 


Gość

#278

2015-05-08 22:19

Jestem całym sercem za ochroną przyrody. Ponadto uważam ze ktoś, kto jest zdolny zabić zwierzę, może równie łatwo skrzywdzić słabszą od siebie istotę, np. dziecko. A taka osoba nie jest zdolna do odczuwania empatii czy innych głębszych ludzkich uczuć.

Gość

#279

2015-05-08 23:15

Myśliwi w naszym kraju są bezkarni sama mieszkam w miejscu gdzie śruty uderzają nam w dom, wchodzą na posesję mierzą do barzantow!!! Czasem boję się o dzieci biegają po ogrodzie.. I nic z tym zrobić nie możn!! Następnym razem puszczę na nico psa!!

Gość

#280

2015-05-08 23:34

Czas skączyć biorokradcwo!!! Obudzić sie i spojrzec nie w inną strone i zobaczyc prawde co sie dzieje w twoim kraju!!! Patologia..zabijanie pięknych zwierząt dla zabawy przed idiotów ktorzy mają broń i nawet nie powinni jej mieć!!!

Gość

#281

2015-05-08 23:55

Dlaczego podpisalam?!! a dlatego ze nie umiem juz patrzec na to co sie wyprawia bezkarnie ze zwierzetami. Czlowek mysli ze jest bogiem i ma prawo do zabijania, znecania sie nad zwierzetami. Podpisze kazda petycje by polepszyc los zwierzat i kazda gdzie oprawcy beda surowo karani tak jak to ma miejsce w panstwach UE.

Gość

#282

2015-05-09 04:29

To bezkarne i bezczelne !!!!!!!!!!!!
Mysliwi w tym kraju myslą,że im wszystko wolno
Gdzie Rzad, po co wybory jeżeli nic sie w tym kraju nie zmienia

Gość

#283

2015-05-09 05:26

Bo nie mogę patrzeć, jak banda debili ze strzelbami, zabija niewinne i piękne zwierzęta!!! To chore i okrutne!!!

Gość

#284

2015-05-09 05:27

Jestem przeciwna wszelkim przejawom agresji, zwłaszcza wobec niewinnych i bezbronnych. Jestem przeciwna demoralizacji dzieci w tym wypadku przez uczestnictwo w zabijaniu żywych istot. Nie godzę się na to by w ramach rozrywki i zaspokojenie kubków smakowych zabijało sie drugie życie. Apeluję o głos współczucia i rozsądku.

Gość

#285

2015-05-09 05:38

Podpisałam tę petycje ponieważ to jest nie normalne że myśliwi zabijają tak dużo zwierzyny... Ich będzie coraz mniej jeśli oni nie przestaną!

Gość

#286

2015-05-09 06:04

Nie mamy w Polskich lasach na tyle zwierzyny,żeby odstrzeliwanie służyło zmniejszaniu gatunku ze względów p zyrodniczych.U nas za chwilę zapomnij my jak lis,dzik i sarna wygląda.Polowania w dzisiejszych czasach śluza jedynie dobrej zabawie bandzie idiotów, cierpieniu zwierząt i pojawiajacemu się zjawisku które można smialo nazwać patologią. Jaki PAN taki Kran w tej Polsce i tak ze wszystkim!

Gość

#287

2015-05-09 06:20

Aby ukrócić ten proceder. Bardzo żałuję, że moja partia (wyjątek to p. Halicki) boi się przeciwstawić lobby myśliwskiemu, a także rolniczemu (ubój rytualny, tucz gęsi na stłuszczone wątroby). To taka nasza przaśna, wschodnia cywilizacja. Wstyd!

Gość

#288

2015-05-09 07:10

Podpisałam tę petycję ponieważ mam dosyć myśliwych i okrucieństwa wobec zwierząt. Ciekawe jak oni by sie czuli , gdyby ktoś na nich polował.
maxi

#289

2015-05-09 07:30

Nie będę orginalna-poprostu dla mnie każdy kto poluje na zwierzęta to zwykly morderca!Polowania w czasach gdy w kazdym sklepie jest i tak mnóstwo mięsa powinny byc zakazane...Ogolnie zabijanie zwierząt-wszystkich to okrucienstwo ludzi!


Gość

#290

2015-05-09 07:41

szanuję i kocham zwierzeta,które mają prawo żyć!!!dośc bezsensownego zabijania dla sportu i zabawy!dośc mordowania zwierząt!

 


Gość

#291

2015-05-09 08:02

Podpisałam petycję ponieważ uważam, że etyka łowiecka już nie istnieje. Codziennie jestem obecna w lesie, chodzę na długie spacery z psami i jeżdzę konno. Poprostu sie boję, kiedyś myśliwy strzelał ok 30 sek. po tym jak go minęłam.

Gość

#292

2015-05-09 08:06

"..dopóki nie przestaniemy krzywdzić innych żywych stworzeń, ciągle będziemy dzikusami"!!! fragment cytatu T. Edisona

Gość

#293

2015-05-09 08:13

POdpisałam ptycję ponieważ rażące zachowanie PODGATUNKU PODLUDZI jakimi są myśliwi jest niedopuszczalne i trzeba ich zwalczać.

Gość

#294

2015-05-09 08:33

?? co za pytanie.. to co się dzieje to przecież morderstwa za przyzwoleniem prawa!!! przemoc za zgodą rządu a wbrew woli przeważającej części społeczeństwa...
Marisa

#295 Nie - dla mordu.

2015-05-09 08:35

Dość zabijania dla zysków.Zostawcie zwierzęta w spokoju dając im prowo do życia .Nie - dla "żywych" futer! 

ech wy niby miłośnicy zwierząt

#296 Re:

2015-05-09 08:54

#5: -  

 czyli otworzyć kurniki i chlewy, wolność dla wszystkich żyjacych stworzeń? ale np. dziki mają przyrost populacji 120% rocznie, bez odstrzału będzie to planeta dzików nie ludzi.

a

#297 Re:

2015-05-09 08:56

#294: -  

 przeważająca część społeczeństwa wybrała w demokratycznych wyborach Hitlera


Gość

#298

2015-05-09 12:10

Myślistwo to wg mnie niegodziwe zajęcie i próba przy tym nadania bezmyślnemu okrucieństwu znamion hobby i sportu. W dzisiejszych czasach archaiczne i niepotrzebne

Gość

#299

2015-05-09 12:14

Myśliwi powinni zniknąć. O las powinni DBAĆ leśnicy. Nikt więcej. Nie tolerujmy zabijania dla zabawy. Odbieranie życia nie jest zabawą!

Gość

#300

2015-05-09 12:57

Jestem przeciwna mordowaniu zwierząt i bezczelności myśliwych, którzy dokonują tego haniebnego czynu, tym bardziej jeśli dzieje się to na terenie posiadłości ludzi, którzy nie chcą mieć nic wspólnego z takim barbarzyństwem. Myślistwo wśród ludzi powinno zostać zakazane, zarówno to w ramach rozrywki jak i w celu pozyskania pożywienia. Za zabicie psa czy kota idzie się do więzienia, nie rozumiem więc czemu nie obejmuje to sytuacji, w której takie zachowanie dotyka innych zwierząt, które w niczym nie są gorsze od domowych pupil.