Dość rządów lobby myśliwskiego! List otwarty do Premier Kopacz


Gość

#701 Re:

2015-06-12 06:45

#677: -  

 Np taki Lew idzie sobie po warszawce i ugryzie kogo chce np tych wybiera co polowali na jego obiad np bezbronne sarenki. Ciekawe jak wtedy castro z pierwszego postu by reagował gdy to jego Lew albo stado wilków wybrało dla zabawy :)


Gość

#702

2015-06-13 20:41

Już dość absurdalnego podtrzymywania tradycji mordowania zwierząt skrywanego pod płaszczykiem dbałości o przyrodę przez myśliwych.
n.

#703 Re:

2015-06-14 09:05

#2: Castor - 

Masz kulturę, idź na koncert albo do kina na przykład. Trzeba być ostatnim kmiotem o intelekcie małży, żeby w polowaniu upatrywać inną rozrywkę, To szowinizm gatunkowy, żeby zabijać zwierzęta dla rozrywki.

NIGGER WITH BIG BLACK COCK

#704

2015-06-15 00:47

AHAHAHAHAHAHHAHAHAHA EKOTERRORYŚCI SIĘ BURZĄ, A POTEM BĘDĄ PŁAKAĆ BO IM LEW Z PUSZCZY BIAŁOWIESKIEJ ZJE DZIECIAKA, NIECH ZABIJAJĄ ZWIERZĘTA I CHUJ, ŻE SIĘ TAK WYRAŻĘ.


Gość

#705

2015-06-15 07:22

Cywilizowani ludzie na calym swiecie juz od dawna poluja z kamera. Kontrolowany odstrzal zwierzat lesnych powinien byc przeprowadzany przez profesjonalistow zatrudnianych przez lesnictwo a nie uprawiany dla przyjemnosci i dla garnka. To ze robi to przezydent Komowrowski jest jednym z powodow dla ktorych duzo ludzi wrazliwych na te sprawy, zwl. mlodych, na niego nie glosuje co zupelnie umknelo jego i jego partii uwadze. Lobby ochrony zwierzat w Polsce jest coraz wieksza i rosnie, a rzadzaca partia kompletnie tego nie zauwaza, co jest jeszcze jednym dowodem jak jest oderwana od elektoratu, zwl. tego mlodszego, i ogolnych trendow miedzynarodowych. Karalnosc przestepstw znecania sie nad zwierzetami jest na kompromitujacym poziomie, pewnie gdyz najczesciej sedziowie wywodza sie z tego samego srodowiska co oskarzeni, z raczej niskim poziomem kultury i wrazliwosci socjalnej, mowiac oglednie.
gosc

#706 Dlaczego moderator strony pozwala na takie chamskie Re:

2015-06-15 07:27

#704: NIGGER WITH BIG BLACK COCK -  

Dlaczego moderator strony pozwala na publikacje takich kretynskich komentarzy z uzywaniem przeklenstw od ludzi ktorym brakuje podstawowego wyksztalcenia nawet na wystarczajaco minimalnym poziomie zeby wyrazic sie w miare sensownie w ich wlasnym jezyku? Zycze tej osobie zjedzenia dziecka przez lwa albo inne zwierze, ale najlepiej jego samego.  

t6sp

#707

2015-06-15 11:42

Ponieważ polowanie i myślistwo to krwawe i zupełnie niepotrzebne obecnie tradycje, które trzeba jak najszybciej zakończyć. Zwierzęta są piękne i potrzebne coraz bardziej, nie tylko w Polsce, ale na całym świecie. Zamiast niszczyć i zabijać, trzeba tworzyć i wspierać, to proste.


Gość

#708

2015-06-15 14:33

Myśliwi stworzyli państwo w państwie. Łamią prawo i są bezkarni, bo bezkarnością są śmiesznie niskie kary, wymierzane im za różne wybryki, w tym za niezgodne z prawem używanie broni palnej.
Anja

#709 Ponieważ nigdy nie zgodzę się na jakąkolwiek przemoc wobec zwierząt!

2015-06-15 18:49

Ponieważ nigdy nie zgodzę się na jakąkolwiek przemoc wobec zwierząt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

luk

#710 Wybić powinni wszystkie dziki co do sztuki !!

2015-06-15 18:50

Wybić powinni wszystkie dziki co do sztuki !!

Wybić powinni wszystkie dziki co do sztuki !!

Wybić powinni wszystkie dziki co do sztuki !!


Gość

#711

2015-06-15 20:21

Każdy ma prawo do życia a morderstwo dzikich zwierząt w tak wielkich
ilościach to wyjątkowe okrucieństwo

Gość

#712

2015-06-16 11:56

Dość zabijaczom z niby klasy (wyżsiajszej), bo mają kasę.
Wtargniesz na mój teren jesteś napastnikiem, masz broń, mogę działać w obronie własnej.

Ten wpis został usunięty przez autora (Pokaż szczegóły)

2015-06-16 18:33


Beata

#714 Re:

2015-06-22 18:24

#2: Castor -  

 A czy polowanie to na zawsze nabyty przywilej, przymus, konieczność? Tak trudno sobie wyobrazić, że można nie zabijać?


Gość

#715

2015-06-27 18:47

Jestem zdeklarowaną obrończynią zwierząt i środowiska przyrodniczego, często podejmuję interwencje w tych sprawach w swoim środowisku, walczę samotnie z myśliwymi, widzę często efekty ich barbarzyńskich polowań zarówno zimą jak i latem, wymordowane zające, martwe małe sarenki postrzelone z broni, zagryzane przez psy dla zabawy , ptaki ,kaczki zastrzelone latem dla treningu broni i oka myśliwego /mam numery rejestracyjne samochodów /, psy domowe zabijane przez nich na podwórkach domów . Związek myśliwych to wyłączne zalegalizowane prawo do posiadania broni przez każdego kto tylko chce ją mieć, nikt nad tym nie panuje, nikt nie kontroluje ani weryfikuje. To myśliwi doprowadzili do wymordowania wielu gatunków zwierząt na kuli ziemskiej, urządzając masowe jatki przy użyciu broni wymyślonej na początku XX wieku i to trwa do dzisiaj i najgorsze jest to, że uważają to za świetną zabawę. Przerażające!

Gość

#716

2015-06-29 09:59

Nie zgadzam się na zbijanie ptaków i zwierząt dla próżności ludzi,które mają kamieni, a nie serca,żyjemy w 21 wieku,diwie się skąd biorą się tak bezduszne ludzi .Dość!!

Gość

#717

2015-06-29 16:49

Myślistwo jest archaiczne, niehumanitarne, niezgodne z etyką. Zwierzę jest taką samą istotą jak człowiek. I te metody! To demoralizuje.
Brat Łata

#718

2015-06-29 22:38

Bo to oczywista oczywistość. ;-)   Nie akceptuję zabijania dla przyjemności. Nie zgadzam się na udział dzieci w polowaniach. Nie zgadzam aby jakiś dureń strzelał w pobliżu mojego domu.


Gość

#719

2015-06-30 08:10

Zwierzęta są taką samą częścią natury jak my, ludzie. Z tą jednak różnicą, że my jesteśmy bez konieczności drapieżni i traktujemy zwierzęta jak martwe przedmioty będące naszą własnością. Byśmy mogli zrozumieć, co czują zwierzęta, musielibyśmy dostać się pod ich panowanie. Marzę o czasie, kiedy zwierzęta założą cyrk człowieczy i będą tresować ludzi na własne podobieństwo. Stworzą też ogrody zarówno dla HOMO iINSIPIENS jak i HOMO -tzw. w tym przypadku -SAPIENS.

Gość

#720

2015-07-07 19:11

Jedno prawo dla wszystkich - jeśli większościowi ludzcy szowiniści posądzają animalistów i wegetarian o szerzenie "sekciarskich doktryn" to niech prawo im zamknie usta, gdy idą do szkół rozpowszechniać takie procedery, jak polowanie. Ta praktyka ma nazwę, a tą nazwą jest indoktrynacja dzieci.

Gość

#721

2015-07-16 09:28

mamy piękne lasy ,i wspaniałą zwierzynę jest to dobro narodowe ,nie pozwólmy aby myśliwi dla swojej zabawy ,wybijali nam zwierzęta ,przyroda sama potrafi regulować stan swojego życia a ludzie niech nie wtrącają się do tego ,Myśliwi strzelają do wszystkiego co się rusz ,uważają się za Bogów trzeba z tym skończyć .

Gość

#722 Re: Wybić powinni wszystkie dziki co do sztuki !!

2015-07-16 09:32

#710: luk - Wybić powinni wszystkie dziki co do sztuki !! 

 Powinno się zamykać takich ludzi co to proponuja w miejscach z dala od ludzi i zwierząt , bo tylko bezmózg moze pisać cos takiego ,izolatka do końca życia ,na warzywkach .....!!!!!!!!!!!!!!!


Gość

#723

2015-07-16 18:07

mam dosc bezmyslnego zabijania, maltretowania i znecania sie nad slabszymi, mniejszymi, bezbronnymi w tym przypadku zwierzetami, Zbyt wiele miesa marnuje sie na polkach w supermarketach a pomysl szkolenia i szczucia psow na zwierzeta wydaje mi sie prymitywny i barbarzynski, podobnie jak popieranie cyrku czy walk psow.

Gość

#724

2015-07-17 09:19

Uważam że powinno ograniczyć się myśliwym strzelanie do zwierząt ,bo jak do tej pory nie znają granic i strzelają do wszystkiego co się rusza ,potem robią sobie fotki ,kto więcej ma trofeum , Wstyd mi za takich polaków ,którzy wybijają nasze dobro narodowe ,zwierzęta polują z glodu a oni dla przyjemności ,rozrywki ,lub złośliwie ,może by tak powiesili swoich rodzin glowy jako trofeum a nie biedne ,niewinne zwierzęta ,to nie są mysliwi to bezmózgie kłusownicy .

Gość

#725

2015-08-04 13:33

Coraz częściej spotyka się "polowanie dla zabawy" chociażby ostatnio został zabity wilk.. Wrzucony do rzeki, został odnaleziony przez kajakarza, policja uznała, że zwierzę zostało zagryzione (ciekaw jestem ile im zapłacili ;) a sekcja pokazała, że został postrzelony.. Niestety śledztwo umorzono. Takich rzeczy będzie coraz więcej jeśli się na nie pozwoli, a pretekstem zawsze będzie "regulacja gatunku", nikt nie powie, że robi to dla adrenaliny, trofeum, czy chociażby pieniędzy.. Mam nadzieje, że ta petycja, którą podpisałem zmieni coś :)