W sprawie nieprawidłowości i okrucieństwa wobec zwierząt w Schronisku w Szczecinie


Gość

#176

2015-06-26 12:44

Wszys­tkie ar­gu­men­ty na pod­parcie ludzkiej wyższości nie są w sta­nie zap­rzeczyć jed­nej niezap­rzeczal­nej praw­dzie: w cier­pieniu zwierzęta są nam równe.

Gość

#177

2015-06-26 19:56

Nie znoszę okrucieństwa wobec zwierząt,zbyt mocno je kocham

Gość

#178

2015-06-26 20:52

Mam nadzieję, że coś wreszcie się zmieni w tej sprawie. "Opieka" w naszym schronisku jest po prostu fatalna, im nie zależy na dobrze tych zwierząt, woleliby chyba żeby po prostu zdechły. Jedyne osoby, które robią tam coś dobrego to wolontariusze. Sama oba moje psy przygarnęłam ze schroniska, gdybym mogła to wzięłabym wszystkie bo to co się tam dzieje to tragedia.

Gość

#179

2015-06-26 22:39

Ponieważ nie ma chyba nic gorszego jak brak człowieczeństwa wobec słabszych, potrzebujących

Gość

#180

2015-06-27 09:00

Mam nadzieje ,że tym razem uda się w końcu coś zrobić. Wierzę w to.

Gość

#181

2015-06-27 12:57

Poniewaz dotychczasowa kierowniczka schroniska bezpodstawnie usunela z placowki majaca wielkie serce dla zwierzat, dlugoletnia weterynarz Joanne Faryniarz. Wielokrotnie widzialam, jak dr Faryniarz z wielkim zaangazowaniem ratowala bezdomne zwierzeta i za to ma u mnie wielkie powazanie.

Gość

#182

2015-06-27 17:59

czas skończyć z BARBARZYŃSTWEM w Polsce czas skończyć z ludżmi którzy czują się nietykalni i robią co chcą To są hieny cmentarne które czerpią zyski z cierpienia bezbronnych zwierząt Po prostu na nic innego ich nie stać Najbardziej PRZERAŻAJĄCE jest to że wszyscy to widzą a tylko jednostki próbują coś zmienić Władza widzi tylko pieniądze i stoi jak najdalej od spraw które mogą sprawić im problemy My ich wybieramy i co i na tym się kończy się nasza współpraca Dalej jest tylko nabijanie kiesy

Gość

#183

2015-06-27 18:14

Bo kocham zwierzęta I interesuje mnie ich los !

Gość

#184

2015-06-27 22:11

Podpisałam tę petycję, ponieważ w głowie nie mieści mi się, jak ludzie potrafią traktować zwierzęta i to bez wyrzutów sumienia...

Gość

#185

2015-06-28 09:20

Jeżeli wreszcie nie będzie znaczących kar pieniężnych dla odpowiedzialnych za przestępstwa wobec zwierząt a jedynie karami za tego typu przestępstwa będą ograniczały się do zwalniania czy przesuwania takich osób na inne stanowiska, możemy sobie takie petycje podpisywać w nieskończoność.Przecież ta cała przestępcza kadra kierownicza w schronisku, opłacana jest z naszych pieniędzy i nikt do tej pory nie upominał się o to? Nie dziwię się tak naprawdę temu. U nas wszystko jest do bani i komuś jest to na rękę.

Gość

#186

2015-06-28 18:10

Podpisałam, gdyż jestem bardzo wrażliwa na krzywdę zwierząt, i chociaż petycja dotarła do mnie z opóźnieniem, pomyślałam, że jednak spróbuję....taka sytuacja w schronisku na ul Wojska Polskiego trwa od wielu lat...co jakiś czas słyszę, ze wymieniono kadrę i że teraz zwierzętom będzie lepiej...i znowu słyszę głosy...że tak nie jest.....ja zwierzęta KOCHAM.....ludzi niekoniecznie....dlatego podpisałam.

Gość

#187

2015-06-30 11:05

Ponieważ nie chcę by z moich pieniędzy utrzymywano potworów jakimi są pracownicy schroniska. I nie chce utrzymywać ich po przeniesieniu na inne stanowiska. Zwolnic ich!! A zwierzęta oddać w ręce ludzi, którzy za cel stawiają sobie ich dobro i znalezienie domów a nie usypianie i zarabianie pieniędzy!!!!

Gość

#188

2015-07-19 11:13

nie zgadzam siie na uprzedmiotowienie i zarabianie na krzywdzie zwierzakow, dajmy ludzi z sercem do tej pracy