Nie dla nagonki na dr Bachańskiego

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji Nie dla nagonki na dr Bachańskiego


Gość

#151

2015-10-28 21:38

Trzeba w końcu powiedzieć nie dla sztucznych niezdrowych leków, mających na celu czerpać zyski dla merkantylnych spółek farmaceutycznych. Korzystajmy z naturalnych i sprawdzonych sposobów takich jakie przedstawia m. in. dr. Bachański.

Gość

#152

2015-10-28 22:11

Ponieważ wiem co znaczy walczyć o zdrowie i życie dziecka i jak leczą w CZD

Gość

#153

2015-10-28 22:14

Dla dzieciaków.

Gość

#154

2015-10-28 22:18

Jeżeli coś komuś pomaga to z pewnością mu nie szkodzi.

Gość

#155

2015-10-28 22:32

Popieram leczenie marihuanna medyczna

Gość

#156

2015-10-28 22:50

Petycja będzie już skierowana do nowego Ministra Zdrowia i mam cichą nadzieję, ze obecny nie dostanie mandatu posła i wróci do swojej pracy do której ma wysokie kwalifikacje , przede wszystkim dlatego aby odczuł w codziennym trudzie skutki swojego "ministrowania"
Paolo

#157

2015-10-28 22:56

Oto realia naszego kraju niby umożliwiającego leczenie. Chcieliśmy się z naszym synem dostać do szpitala pod opiekę dr. Bachańskiego, zarejestrowaliśmy się gdzieś marzec kwiecień do szpitala gdzie leczył Dr. Bachański. Termin najbliższego przyjęcia do szpitala na NFZ do dr. Bachańskiego - 1 luty 2016. OK, prawie rok czekania, między czasie nie siedzimy, jeździmy prywatnie do doktora, co jest kosmiczną nie raz podróżą. W jednej takiej podróży wylądowaliśmy w szpitalu i musieliśmy w nim nocować wyrzucając w błoto pieniądze na hotel których nikt nam nie zwróci ale mniejsza z pieniędzmi nie one są ważne. Kolejnego dnia dalsza podróż do Warszawy na umówioną wizytę aby tylko nie przepadła. Nie byliśmy ani razu, na ani jednej wizycie przez ponad pół roku na NFZ w Warszawie, wszystkie wyjazdy prywatnie i prywatne wizyty. Kto był to wie ile to kosztuje + droga to jakieś 500 km w jedną stronę w naszym przypadku. Dziś jest 28.10.2015 kilka dni po wyborach i co się dzieje z naszą umówioną wizytą na NFZ? Dr. Bachański został dyscyplinarnie zwolniony ze szpitala!! ponad pół roku czekania na wizytę na NFZ poszło na marne. Ktoś się tym przejmie? NIKT OPRUCZ NAS RODZICÓW! Tak sobie myślę że ta dyscyplinarka ma chyba jakiś związek z tym jak partia wygrała wybory i chyba jakiś dyrektor chcąc chronić swój tyłek i uciekając od problemu posunął się do zwolnienia Dr. Bachańskiego. Cóż nam rodzicom niepełnosprawnego dziecka pozostało?! Pozostało podziękować tej osobie za jej "odwagę" na taki sposób rozwiązania „problemu”. …„DZIĘKUJĘ”… Nie wyolbrzymiam naszego problemu. Mamy po prostu niepełnosprawne dziecko które KOCHAMY Z ŻONĄ NAJBARDZIEJ NA ŚWIECIE i które jest niepełnosprawne przez jednego lekarza prowadzącego ciąże który nie zauważył w odpowiednim momencie ciąży że jest hipotrofia i który pocieszył nas po porodzie słowami: "Proszę się cieszyć że dziecko urodziło się żywe". A żeby było ciekawiej to był i jest nadal ordynator oddziału ginekologicznego. Z pewnością nasza historia jest jedną z wielu którą każdy rodzic niepełnosprawnego dziecka mógłby opowiedzieć, szkoda tylko że NFZ nikogo z tych ludzi nie chce pewnie wysłuchać w celu poprawy opieki na przyszłość. A mówią że uczymy się na błędach. Nieprawda. Nie potrafię zrozumieć jakim problemem jest dla państwa nałożenie na marihuanę akcyzy i dopuszczenie jej do obrotu a tym samym ułatwienie leczenia nią ludzkiego życia. Tytoń z pewnością nie leczy a jest legalny już nie wspomnę że uzależnia. Nie korzystamy z marihuany do leczenia naszego dziecka korzystamy z leków które są legalne i mają skutki uboczne które coraz bardziej dają o sobie znać. Wybór leku nie raz to dla rodzica wybór w stylu - wybór mniejszego zła. To co opisałem to oczywiście nie wszystko to ogromny skrót nie piszę o tym jak żona uratowała życie naszemu synowi patrząc na ręce pielęgniarce która chciała mu podać raczej śmiertelną dawkę sterydów. To co przeżywamy od kiedy urodził się nam syn zwykłym ludziom nie raz nie mieści się w głowie i uwierzcie ta walka o zdrowie naszego syna wcale się nie skończyła ona TRWA CAŁY CZAS KAŻDEGO DNIA I BĘDZIEMY WALCZYĆ DO SKUTKU.


Gość

#158

2015-10-28 23:05

Uważam Pana doktora za wspaniałego lekarza , który nie boi się ( wbrew instynktowi samozachowawczemu ) sięgać po nowatorskie lecz w tym zacofanym kraju zakazane metody. Panie Doktorze mój szacunek. Z Poważaniem Nina jaklik

Gość

#159

2015-10-28 23:15

podpisałem tę petycję bo uważam za skandal,że ten lekarz został zwolniony! jest udowodnione ze lecznicza marihuana pomaga chorym ludziom.

Gość

#160

2015-10-29 00:13

To jest oburzające,jak postąpiono z dr.Bachańskim !!!

Gość

#161

2015-10-29 04:23

W medycynie stosuje się wiele silnych narkotyków (morfina, patedina itp), więc dlaczego nie stosować (i sumiennie przebadać działanie) marihuany?

Gość

#162

2015-10-29 04:42

Pracuję z dziećmi chorymi.. każda skuteczna forma pomocy gdy cierpią,jest bezcenna!!!

Gość

#163

2015-10-29 04:43

Ten czlowiek leczyl ciezko chore dzieci, jak powiedzialy same matki tych leczonych dzieci, Pan Bachanski bardzo pomogl i ulzyl w cierpieniach ich dzieciom. To jest skandal zeby pieniadze, ktore wyludzaja od nas Korporacje farmaceutyczne, wazniejsze od ludzkiego zdrowia.

Gość

#164

2015-10-29 04:52

Podpisałam petycje bo to odważny człowiek i tylko on oficjalnie potrafił pomagać cierpiącym dzieciakom.

Gość

#165

2015-10-29 05:15

Skandal!!!!

Gość

#166

2015-10-29 05:33

Głupotą jest pozbawiac ludzi tego rodzaju pomocy.Ja widziałam ludzi w ataku epilepsji męczą sie strasznie , a człowiek stoi bezsilny i nie wie jak pomóc.

Gość

#167

2015-10-29 06:05

Legalizacja marihuany medycznej jest jedynym sposobem skutecznej ochrony życia i zdrowia osób z chorobą nowotworową i różnego rodzaju przypadłościami. Im wcześniej wieśniaki z Wiejskiej to pojmą, tym lepiej.


Gość

#168

2015-10-29 07:08

Zdrowie i życie dzieci jest najważniejsze! Kto dał Wam prawo do takiej decyzji??!!Wstyd!!Natychmiast przywrócić dr.do kontynuowania badań i pomocy w leczeniu dzieci !!!

Gość

#169

2015-10-29 07:17

Byłam u doktora z moim synkiem -doktor jest przykładem dla innych. Cierpliwy ,z podejściem do dziecka ale też rodzica.
Malgorzata Zakrzewska.

Gość

#170

2015-10-29 07:20

bo postępowanie wobec doktora jest karygodne

Gość

#171

2015-10-29 08:32

To straszne ze w 21 wieku dzieją sie takie rzeczy. Czas pozbyć sie starych pierników z poglądami ze średniowiecza, tu chodzi o czyjeś życie.

Gość

#172

2015-10-29 09:17

Nie można karać za dobro!!! to jest draństwo i niewolnictwo. Jak można zakazać leczenia marihuaną tłumacząc , że uzależnia przecież większość leków posada skutki uboczne i to znacznie większe a są stosowane.

Gość

#173

2015-10-29 09:31

Dlatego że sługusy mafii farmaceutycznej i jej korporacji walczą z naturalnymi metodami leczenia i ziołolecznictwem.

Gość

#174

2015-10-29 09:37

Postępowania w sprawie Pana doktora to skandal na skalę światową !!!

Gość

#175

2015-10-29 09:48

Ponieważ chciałabym żeby badania prowadzone przez tego lekarza były kontynuowane