Wniosek o zniesienie wolnosci religijnej islamu.

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji Wniosek o zniesienie wolnosci religijnej islamu.


Gość

#101

2015-11-04 06:10

Nie chcę islamu w Polsce

Gość

#102

2015-11-04 06:50

JESTEM POLAKIEM I TO JEST NASZ KRAJ

Gość

#103

2015-11-04 11:32

Stanowczo sprzeciwiam się agresywnej kulturze , która ma zamieszkiwać w Naszym kraju . Nie jest to oznaka nietolerancji lecz wyłącznie obawa i strach - o życie córki i mojej rodziny !!!!

Gość

#104

2015-11-04 22:40

Krótko powiem. Nie chcę Muslima za sąsiada!!! Każdy inny ale nie muslim!!!

Gość

#105

2015-11-05 19:49

Islam jest ideologią (a nie religią jak wielu chciałoby wierzyć) sprzeczną z zachodnią cywilizacją. Nie da sie pogodzić ognia z wodą. Muzułmanie muszą wybrać; Albo zachodni styl życia, albo wyjazd do jakiegoś kraju islamskiego.

Gość

#106

2015-11-06 18:14

To moja Ojczyzna ! Moja Polska! Nikt nie ma prawa wprowadzać innej kultury i barbarzyńskiej wiary.

Gość

#107

2015-11-09 11:21

Królową mojej Polski jest Matka Boska, dobra religia to miłość,uczciwość,poszanowanie rodziny.NIE ! dla religii która hołduje przemocy, braku poszanowania itp..

Gość

#108

2015-11-15 11:27

Podpisałem petycję,ponieważ zgadzam się z jej treścią!

Gość

#109

2015-11-15 12:58

Islam to zło.

Gość

#110

2015-11-15 15:12

bo się zgadzam z treścią

Gość

#111

2015-11-15 21:09

Europejska Konwencja Praw Człowieka (Rzym 4 listopada 1950) w art. 9 "Każdy ma prawo do wolności myśli, sumienia i wyznania; prawo to obejmuje wolność zmiany wyznania lub przekonań oraz wolność uzewnętrzniania indywidualnie lub wspólnie z innymi, publicznie lub prywatnie, swego wyznania lub przekonań przez uprawianie kultu, nauczanie, praktykowanie i czynności rytualne.Wolność uzewnętrzniania wyznania lub przekonań może podlegać jedynie takim ograniczeniom, które są przewidziane przez ustawę i konieczne w społeczeństwie demokratycznym z uwagi na interesy bezpieczeństwa publicznego, ochronę porządku publicznego, zdrowia i moralności lub ochronę praw i wolności innych osób." Podobnie mówi art. 18 Międzynarodowego Paktu Praw Obywatelskich i Politycznych (Nowy Jork 16 grudnia 1966). Polska jest stroną obu tych umów.

Gość

#112

2015-11-16 08:45

Z powodu tego co dzieje się w państwach otwartych na islam,oraz narzucania przez islam swojej wiary siłą innym.

Gość

#113

2015-11-16 09:26

delegalizacja islamu w Polsce jako pierwszy krok realnego zabezpieczenia naszego bezpieczeństwa

Gość

#114

2015-11-16 10:12

Polska dla polakow!!!

Gość

#115

2015-11-17 01:11

Nie można być obojętnym na to co dzieje się w Europie.stop islamizacji Polski.

Gość

#116

2015-11-18 17:19

Ja i moja rodzina chcemy zyc w wolnym kraju .Nie popieram przemocy,oraz totalnego zdziczenia.Wole byc nietolerancyjna,niz bac sie o swoja rodzine.Nie po to zyjemy w cywilizowanym swiecie,zeby teraz cofac sie do ciemnego i brutalnego sredniowiecza

Gość

#117

2015-11-18 18:13

Już ponad 100 lat minęło jak astronom Hubble odkrył jak ogromny jest wszechświat - miliardy galaktyk, niewyobrażalne masy, odległości liczone w milionach lat świetlnych. Nie zobaczył tam żadnego boga. Czy my ciągle w XXI wieku musimy wierzyć że Ziemia jest płaska i czcić pioruny?

Gość

#118

2015-11-18 19:25

Poczytajcie oryginalne przetłumaczenie Koranu (w tym o uzasadnionym, słusznym, koniecznym okłamywaniu, manipulowaniu, oszukiwaniu, grabieniu, gwałceniu, mordowaniu itp...)!
Nie dajcie się zwieść słodkim deklaracjom, zapewnieniom muzułmanów, gdyż nie mają nic wspólnego ani z teorią/założeniami, ani z praktyką!!! Nie pozwalajcie im manipulować, nie wierzcie w ich ewidentne kłamstwa, nie pozwalajcie im oszukiwać itp.; na rozplenianie tych wymysłów, tego steku niedorzeczności, obrzydliwości, niegodziwości; antyludzkiego plugastwa, ścierwa, na wciąganie do tego następnych, czyniąc z nich anormalnych, obłąkanych, psychopatycznych, aspołecznych religijnych zombie; na ich działalność – tak nakazuje im Allach/Mahomet/Koran...!!!
Np., jeśli muzułmanizm nawołuje do pokoju, to tylko oznacza, że jeszcze nie jest gotowy do wojny (najpierw ewidentnie łże, że dżihad to jest wewnętrzna walka duchowa [Jeszcze powstrzymywanie się od grabienia, gwałcenia, mordowania...], ale gdy już nie są mniejszością, to okazuje się, że chodzi wyłącznie o walkę z tzw. niewiernymi...)!


Mahomet czynił wszystko w imię BOGA-ctwa!
Poślubił starszą o 15 lat, ale za to mającą BOGA-ctwo wdowę...
To dla BOGA-ctwa wpadł na pomysł, by mianować się prorokiem, a by ta działalność była jak najefektywniejsza, to określił się ostatnim i najważniejszym…
Napadał i ograbiał dla BOGA-ctwa karawany…
Ścięto tysiące głów (z tego Mahomet osobiście co najmniej setki) zamożnych ludzi w imię BOGA-ctwa, które im zagrabił...
Zajmował w imię BOGA-ctwa także całe miejscowości...
I nauczył ludzi, że można bezkarnie kłamać, oszukiwać, manipulować, gwałcić, ograbiać, mordować, byle tylko powoływać się w związku z tą działalnością na BOGA-ctwo...
Więc Mahomet był psychopatą, oszustem, sekciarzem, bezwzględnym, zachłannym chciwcem, rabusiem, grabieżcą, rzezimieszkiem, seryjnym mordercą, ludobójcą, zbrodniarzem, zwyrodnialcem, zapoczątkował przeogromną, wszechstronnie destrukcyjną lawinę!!!

Islam jest antyludzką ideologią z totalitarną, niszczycielską, populacjonistyczną, w tym inseminacyjną i z ekspansywną społeczno-polityczno-militarną doktryną!!!
Tego założyciel nie tylko („”)zalegalizował, w imię niego, Allacha, wiary, tzw. niewiernych okłamywanie, wobec nich przemoc, na nich gwałt, ich ograbianie, mordowanie, w tym także tych, którzy z wyznawania takiej ideologii, takiego postępowania zrezygnowali, ale jeszcze zapewnił, że tak postępujący otrzymają za to po śmierci nagrodę...
Jej prominenci mają za cel, jak zwykle w systemach utopijnych/destrukcyjnych, zaspakajanie potrzeby rządzenia, podporządkowywania, własną prosperitę, w tym bogacenie się, oraz szkodzenie, niszczenie, w tym manipulowanie, ogłupianie, uzależnianie, wykorzystywanie; pogrążanie innych: jednostek, społeczeństw, narodów (stanowią oni mieszaninę psychopatów, debili i mieszańców, w tym w różnym stopniu świadomych, nieświadomych tego co, po co, w jakim celu, z jakimi skutkami, ich konsekwencjami czynią).
W takich warunkach, jak zwykle, odbywa się negatywna selekcja prokreacyjna, do rządzenia, edukowania, przekazywania informacji itp. – przeżywają, rozmnażają się i prosperują osobniki niedorozwinięte umysłowo, upośledzone psychicznie, debile, psychopaci, osobniki anormalne, obłąkane, chore psychicznie; grabieżcy, gwałciciele, mordercy, bo ludzie zdrowi psychicznie, normalni, wrażliwi, inteligentni, posiadający umysły analityczne, logiczni, świadomi są mordowani...
Coś takiego trzeba zdelegalizować, a nie szanować, wspierać, propagować!!!
-------------------------
Org. religijne, religijność, islamizacja!!!
http://www.wolnyswiat.pl/forum/viewtopic.php?t=226&start=0

Gość

#119

2015-11-18 19:47

Stoję po stronie obrońców praw obywatelskich i konstytucji państw europejskich,które stoją na straży wolności każdego obywatela.Moim zdaniem islam zagraża i ogranicza swobody obywatelski więc jest sprzeczny z wartościami zachodniej cywilizacji.
malgorzata

#120 islam

2015-11-18 19:53

Islam to zbronicza ideologia, gorsza niz nazizm i komunizm.


Gość

#121

2015-11-18 20:11

Podpisałem bo jestem przeciwny nazizmowi w każdej postaci

Gość

#122

2015-11-18 22:18

Podpisałem ponieważ imamowie i inni mędrcy islamu którzy wypowiadali się w mediach zarówno społecznościowych jak i oficjalnych przekonali mnie w końcu, że islam to nie jest religia pokoju którą terroryści niecnie wykorzystują i przekłamują jej założenia. Przekonali mnie, że islam to ideologia i system społeczny oparty na takich samych zasadach jak hitleryzm (czyli faszyzm w najczarniejszym wydaniu) i komunizm, tak samo zbrodniczy i totalitarny. Również, jak autor petycji, martwię się losem polskich Tatarów a także imigrantów z wcześniejszych fali migracji którzy zdają się być całkowicie zasymilowani z polskim społeczeństwem, jednak skoro nawet ja, na wskutek wydarzeń z innych krajów jak ostatnio z Francji, tracę zaufanie to co im może grozić ze strony mniej cierpliwych.
Nie jestem wrogiem przyjmowania uchodźców ale uchodźca to człowiek który nie może brać udziału w działaniach wojennych ze względów zdrowotnych, wieku lub społecznych (kobiety, dzieci i staruszkowie) a jest zagrożony skutkiem tych działań. Jednak prawdą jest też to, że uchodźca zatrzymuje się w pierwszym, w miarę bezpiecznym miejscu a nie wędruje przez cały świat i na pewno uchodźcami nie można nazwać mężczyzn w wieku 16-50 lat (jeszcze się mieszczę w tych widełkach).
Imigrant zarobkowy natomiast przemierza świat w poszukiwaniu lepszych warunków do pracy i gdzie je znajdzie tam osiada natomiast nie rości sobie specjalnych praw bo mu się należy. Państwa mogą go wspomóc ale w wysokości kwot stosowanych dla swoich obywateli i przez niedługi czas, miesiąc, dwa góra trzy miesiące i niestety odjazd. Dla ścisłości dotyczy to wszystkich emigrantów choć obywatele państw UE w samej UE nie są na emigracji, zmienili tylko miejsce zamieszkania tak jak nowojorczyk wyjeżdżający do Kalifornii. Ale jak obywatel UE wyjedzie do USA czy inne Kanady to już tam powinien się dowiadywać co go czeka i to najlepiej przed wyjazdem.
Przepraszam, że tak długo ale musiałem

Gość

#123

2015-11-18 22:51

od kilku lat żyję w Anglii i pragnę wrócić do kraju w którym wsiadając do autobusu czy wchodząc do centrów handlowych nie będę się obawiać o życie swoje i bliskich .

Gość

#124

2015-11-18 23:50

Chce wrocic do KRAJU BEZPIECZNEGOO i spokojnego .
Wiem co to ISLAMISCI !!!

Gość

#125

2015-11-18 23:57

stop barbarzyństwu w Polsce