Myśliwy to nie morderca przyrody, to nie szkodnik.

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji Myśliwy to nie morderca przyrody, to nie szkodnik.

freddy

#376 Re:

2016-01-19 22:54

#42: w -  

 Jeśli znasz to z opowieści to nie szerz plotek. Jeśli widziałeś - to są pewne instytucje, które mogły się tym zająć po Twoim zadziałaniu. Siedziałeś cicho ? To siedź!

freddy

#377 SRe: Zwyrodnialce

2016-01-19 22:57

#44: Sarenka - Zwyrodnialce 

 Szanujemy Twoje prawo i nie ograniczamy Ciebie. Nie wymagamy podpisu, więc szanujmy się nawzajem. Nie zwyzywam Ciebie, bo nie pozwala mi na to kultura łowiecka

freddy

#378 Re: Re:

2016-01-19 23:02

#59: modus - Re:  

 Jak czytam takie opinie to dochodzę do wniosku, że w Was pseudoekologach jest dużo więcej przemocy, jak w myśliwych!

freddy

#379 Re: Zwierzęta poradzą sobie bez was! Nie łudźcie się

2016-01-19 23:05

#70: Kazdy myśliwy to morderca - Zwierzęta poradzą sobie bez was! Nie łudźcie się 

 Tak? To popatrz jak ochrona szkodliwych drapieżników wpłynęła na populację: kuropatw, przepiórek, zajęcy, bażantów, głuszczów, cietrzewi. Nie wiem czy znasz wszystkie te gatunki. Ale wielu już nie ma, bo szkodniki są pod ochroną... Wielu myśliwych podejmuje akcje reintrodukcji tych gatunków, ale i tak zawsze znajdzie popapraniec, który będzie mówił, że myśliwy to morderca.


Gość

#380

2016-01-19 23:07

Ponieważ jestem myśliwym
freddy

#381 Re: wielowiekowat tradycja siedzi na drzewie

2016-01-19 23:10

#66: każdy myśliwy to zabójca - wielowiekowat tradycja siedzi na drzewie 

 Jeśli stawiasz znak "=" między myśliwym i zabójcą, to masz bardzo duże braki w wiedzy i jesteś zamknięty na jakiekolwiek rozumowanie, więc nie wchodzę w dyskusję.

freddy

#382 Re: Re:

2016-01-19 23:13

#68: Każdy myśliwy to morderca - Re:  

 "Po  Polsku" brachu, "po Polsku". Jak już poprawiasz i wyzywasz, to chociaż nie rób byków :-)

freddy

#383 Re:

2016-01-19 23:15

#72: -  

 ja widziałem tylko jak podbierał, bo zwierzyna da sobie radę...


Gość

#384 Re:

2016-01-19 23:26

#119: reżyser -  

 No. I z takimi ludźmi można dyskutować. Jednak są...

lekarz psychiatra

#385 Re: Re: Re: Re:

2016-01-19 23:32

#143: modus - Re: Re: Re:  

 No, jednak musisz się leczyć...

lekarz psychiatra

#386 Re: Re: Re: Re:

2016-01-19 23:35

#145: modus - Re: Re: Re:  

 no u nas wilki właśnie się pokazały, a nie było ich bardzo długo. Są w Polsce, bo spitalają z Białorusi, Ukrainy, Rosji, bo tam je leją jak nigdzie :-) Myśliwi wymordowali wilki... dobre. Jesteś zwykłym psychopatą

freddy

#387 Re:

2016-01-19 23:44

#175: Jestem przeciw -  

 Boże, co ty oglądasz? Jesteś jakiś sadysta, albo co? Co Ci tak zryło psychikę? Trudne miejskie dzieciństwo?

freddy

#388 Re: Re:

2016-01-19 23:46

#176: - Re:  

 No to uruchom (chorą) wyobraźnię i wymyślaj, może skomponujemy jakąś bajkę braci Grimm?

lekarz psychiatra

#389 Re: Re:

2016-01-19 23:48

#182: modus - Re:  

 Ty naprawdę się lecz. Przyjdź do mojego gabinetu, bo będzie tragedia...

freddy

#390 Re: Re: Re:

2016-01-19 23:50

#188: - Re: Re:  

 Każdy ma prawo do wyrażania swoich opinii. Pzdr

freddy

#391 Re: Re: Re:

2016-01-19 23:58

#196: - Re: Re:  

 Do łowiectwa się dokłada. A Ty też przekazujesz jakieś pieniądze na ochronę zwierząt? Jak nie wiesz, jak to zrobić to dam Ci kilka kont. Bez ściemy! Szukamy sposorów reintrodukcji różnych gatunków.

freddy

#392 Re:

2016-01-19 23:59

#192: -  

 Tępota, tępota. Wszechobecna tępota!

reed

#393 nie dla ekoterrorystów !!!

2016-01-20 03:58

spowodujmy, żeby ekoterroryści zaczęli się dokształacać w dziedzinie przyrody !!! większość z nich nie ma rzeczowej wiedzy, ale oczywiście najwięcej krzyczą !

zgodnie z konstytuacją i prawem, na które ekoterroryści się powołują - MY MYŚLIWI mamy także prawo do wykonywania obowiązków, które od lat wspomagają polską przyrodę !!!

gdyby nie było selekcji szkodników, właśnie przez nieprzemyślane działania ekoterrorystów - niektóre gatunki zapanowałyby nad innymi słabszymi, drobna zwierzyna już prawie wyginęła przez "ekologiczne" traktowanie lisów i innych drapiezników !!!

to dzięki MYŚLIWYM utrzymywana jest równowaga ....którą ekoterroryści próbują cały czas zakłócić !!!!!!!!


Gość

#394

2016-01-20 06:48

Uważam, że petycja jest jednym z wielu elementów PR. Wobec intensywności nagonki na łowiectwo w Polsce, czeka nas wiele pracy by dotarło do świadomości polaków, że bez łowiectwa w środowisku powstanie wielki chaos. Uporządkowanie spraw związanych z łowiectwem, winno być priorytetem tego rządu. Nie wolno dopuścić by środowiskiem zarządzało wiele organizacji i związków, gdyż każdy będzie próbował dostosować polską przyrodę, pod swoje priorytety. Myśliwi w Polsce robią to społecznie, nie oglądając się na podziękowanie rolników za to, że w ich interesie regulujemy wielkość populacji zwierzyny która powoduje duże szkody w uprawach. Ciekawi mnie tylko jedno, czy któraś z organizacji ,,chroniących przyrodę" ma inny sposób na regulowanie wielkości populacji.

Gość

#395

2016-01-20 07:02

Jestem myśliwym od 27 lat. Myślistwo w tym okresie przeżywało najróżniejsze momenty jeśli chodzi o opinię publiczną i media. Z reguły były to mało pochlebne działania skierowane przeciwko nam . Są grupy ludzi, którzy dla własnych korzyści oraz interesów robią wodę z mózgu zwykłym obywatelom, najczęściej posiadającym znikomą wiedzę o myślistwie. Skojarzenie tylko z bronią i strzelaniem do zwierzyny to mocny chwyt reklamowy i atut przetargowy w rekach zainteresowanych grup społecznych. Polityka nie jest tylko i wyłącznie czystą grą. Ostatnio nagłaśniane różnego rodzaju choroby dziko żyjących zwierząt są wymierzone przeciwko polskiemu rolnictwu i gospodarce. Włodarze naszego kraju nie widzą jasnego obrazu zagrywek różnych organizacji i na domiar złego swymi decyzjami jeszcze wspomagają realizację celów onym. Niewłaściwe media i nastawianie rolnika przeciwko myśliwemu doprowadzi nieuchronnie do upadku polskiego łowiectwa. A populacje zwierzyny "wyjęte" spod kontroli bardzo szybko otworzą oczy tym, którzy takowe decyzje podejmowali i zostanie wszczęty alarm ale do kogo? PZŁ musi ciągle poszukiwać właściwych mediów i propagować idee myślistwa i znaczenie gospodarki łowieckiej. A dotykając sedna sprawy morderca i szkodnik przyrody to na pewno nie ten adresat tych słów.....

Gość

#396

2016-01-20 07:20

"Zieloni" manipulują informacją, nie podają istotnych danych i faktów. Boją się dyskusji merytorycznej, dlatego grają na emocjach. Robią to dla własnych korzyści a nie z myślą o polskiej przyrodzie. Nigdy nie widziałem zielonego pomagającego zwierzynie w "realu".

Gość

#397

2016-01-20 07:40

jak w petycji

Gość

#398

2016-01-20 07:42

zgadzam sie z trescia petycji

Gość

#399

2016-01-20 08:48

Myslistwo to pasja i nie chodzi o zabijanie !

Gość

#400

2016-01-20 08:56

Politycy PiS chcą doprowadzić polskie łowiectwo do upadku, oczerniając i wysuwając nieprawdziwe teorie. Polskie łowiectwo ma przebogatą historię. Wiele państw wzoruje się na polskim prawie łowieckim. Koła łowieckie i zrzeszeni w nich myśliwi nie są mordercami i szkodnikami polskiej przyrody. To przecież oni prowadzą dokarmianie zwierzyny w trudnych warunkach zimowych, gdzie gruba warstwa zmarzniętego śniegu nie pozwala dokopać się do pożywienia. To Oni - myśliwi - ratują dziko żyjącą zwierzynę przed kłusownikami, zdejmując i niszcząc tysiące sideł. Zwierzyna która złapała się w sidła kona w przeokropnych męczarniach.