Petycja o odwołanie "łowczego miejskiego" R. Czeraszkiewicza


Gość

#51

2016-01-18 21:42

Ktoś, kto zabija bezbronne zwierzę, zamiast je chronić, naraża je na cierpienie,robi to z wyrachowaniem i nie ma zadnych skrupułów, nie może pełnić tak odpowiedzialnej funkcji !

Gość

#52

2016-01-18 22:12

Ten czeraszkiewicz nie jest osobą kompetentną ,jedyne co potrafi robić to strzelać .

Gość

#53

2016-01-18 22:40

Jest w pełni zgodna z moimi przekonaniami jak i wiedzą.
Nie godzę się na zabijanie dla sportu, a tym bardziej na nadużycia w PZŁ, których przybywa z dnia na dzień, ale i dzięki temu, że ludzie zaczynają zdobywać świadomość , iż od lat byli oszukiwaniu przez "hobby" jakim jest zalegalizowane w Polsce myślistwo czy też łowiectwo jak kto woli.

Gość

#54

2016-01-18 23:07

stop okrucieństwu,zabijaniu dzikich zwierzat.ten czlowiek powinien zostac ukarany za naduzycia.minal sie z powolaniem,to raczej rzeznik.

Gość

#55

2016-01-18 23:10

BO JESTEM WPORZO KOLEŚ

Gość

#56

2016-01-19 05:45

Czlowiek bez serca !

Gość

#57

2016-01-19 07:29

Od lat zajmujęsię pomocą bezdomnym zwierzętom w Szczecinie, kilkakrotnie wzywałam p. Czeraszkiewicza w sprawie interwencji i za każdym razem byłam rozczarowana - tylko raz pojawił się po 1,5 godz. kiedy na Dworcowej przy bud. poczty do kanału ściekowego wpadło ok. 6 szt. młodych kaczątek, ich matka z dwojgiem pozostałych rozpaczliwie je przywoływała. Dwa maluchy złapała a ten pan zjawił się w ogóle nie zaangażowany po b. długim czasie z klatką na koty i siatką na motyle!!!! Nic nie zrobił, stwierdził, że nie ma sprzętu i odjechał sobie jak gdyby nic się nie stało!!! Kilkakrotnie wzywałam go do rannych gołębi ale w ogóle nie przyjechał. Żądam zwolnienia tego człowieka z dot. funkcji natychmiastowo!
Darz Bór

#58

2016-01-19 07:40

Banda pojebow ! Niech wam dzik zaatakuje kogoś z rodziny ! Zobaczymy kto bedzie sie śmiał, pseudowariaci! Pozdro! Darz bór ! 

Darz bór

#59 Re:

2016-01-19 07:42

#57: -  

 Rannych gołębi ?! Serio ? Ja pierdole co za kobieta z ciebie.. 

msand

#60 Re:

2016-01-19 08:30

#58: Darz Bór -  

 NIKT nie broni leczyć chory twój łeb popleczniku biednego Rysieńka. Tylko tępy fiut, z przykrótkim przyrodzeniem strzela do nieuzbrojonych w broń palną i bezbronnych. Łowiectwo to kultura zachlanych i zacofanych mord rodem z Polskiej Rzeczpospolitej Ludowej. Wiek XXI wymaga więcej od człowieczeństwa. Jeśli twój ograniczony móżdzek napompowamy został pseudo-teorią o potrzebie "regulacji populacji" poprzez odstrzał to idź się doucz ale nie z wujka Google. 

msand

#61 Re: Re:

2016-01-19 08:34

#59: Darz bór - Re:  

 Serio, tak tych traktowanych jak miejskie szczury ... i wiesz co popleczniku Rysieńka??? Bez problemu odbierają je fundacje / inne opp lecząc i przywracając naturze bez pomocy Rysieńka. Ciekawe za co Rysieńkowi Urząd Miasta płaci taką KASĘ skoro FAKTYCZNE DZIAŁANIA podejmują organizacje z ZAPLECZEM, DOŚWIADCZENIEM i WIEDZĄ??? Komu Rysio łapkę posmarował??? Zapytamy CBA?


Gość

#62

2016-01-19 08:52

Ponieważ w rodzinie kochamy zwierzęta ,a nie zabijamy. One też mają swoje prawa.

Gość

#63

2016-01-19 09:29

Chcę ochronić zwierzęta przed zwyrodnialcem który ma się za samozwańczego ,,szeryfa,,
Jeszcze trochę i zacznie strzelać w środku miasta do kotów i innych zwierząt bo kto go powstrzyma?

Gość

#64

2016-01-19 11:42

tyle wątpliwości dot. tego pana (wzmianki sprzed 3 lat do odszukania w necie), a umowa z nim dalej jest podpisywana? niezrozumiałe..

Gość

#65

2016-01-19 11:48

Jeżeli ktoś nie wykonuje prawidłowo wykonywać swojej pracy, powinien zostać zwolniony.

Gość

#66

2016-01-19 11:58

W sprawie Pana "łowczego miejskiego".

Powinna odbyć się rozprawa sądowowa nad czynnościami których się dopuścił w toku swojej "kariery", nie tylko nad tym ostanim.

Ponad to uważam, że samo odwołanie od funkcji nie ukróci sadystycznych praktyk tej osoby. Aby skutecznie uniemożliwić mu jakąkolwiek możliwość kontynuacji tych okrutnych zachowań, należy skonfiskować również strzelbę i psy. A samego łowczego poddać ewaluacji psychologicznej i leczeniu. 

Jack

#67

2016-01-19 12:41

R.Cz. mianuje się myśłiwym oraz ornitologiem a w rzeczywistości nie jest ani jednym ani drugim. Jest nazwyklejszym kłusownikiem a znajimość ornitologii ogranicza się do rozpoznawania najpospolitszych gatunków kaczek oraz gęsi, na które pewnie poluje. Ptaki dzieli na lepsze i gorsze - tymi pierwszymi, pozyskiwanymi z racji pełnienia funkcji "łowczego miejskiego", handluje (głównie gatunki drapieżne i sowy), te gorsze ignoruje nie przjmując zgłoszeń od mieszkańców miasta (gołębie). Postać negatywna, człowiek opryskliwy i niesymaptyczny. Odebrać mu broń, pozwolenie na nią i wsadzić do paki. 


Gość

#68

2016-01-19 13:12

Ludzie Przeciw Myśliwym - walczymy z myśliwymi krzywdzącymi zwierzęta. Znajdz nszą stronę na facebook-u. Działaj z nami !

Gość

#69

2016-01-19 15:10

Dlaczego? Bo takie chwasty jak ten sadysta trzeba wyrywać.

Gość

#70

2016-01-19 15:14

Bo kocham zwierzęta a takich typów tępić trzeba.

Gość

#71

2016-01-19 15:56

Całkowity brak empatii do zwierząt,zabijanie bez konkretnej potrzeby i branie za to pieniędzy...PORAŻKA !!!

Gość

#72

2016-01-19 16:49

Bo nie mozemy byc obojetni ! ! !
wyważony

#73

2016-01-19 17:11

W tej chwili petycja ma już ponad 1200 sygnatariuszy. Ludzi miłujących zwierzęta. Może złożycie się na zespół kilku chirurgów weterynaryjnych wyposażonych w RTG i USG, salę operacyjną, gips, leki i materiały opatrunkowe, łóżka z wyciągami, i możliwość konsultacji lekarzy innych specjalności, dyżurujących co noc od 23:00 do 5:00 by nieść fachową pomoc zwierzętom łownym, rannym w kolizjach i wypadkach komunikacyjnych na terenie Szczecina? Potem jeszcze tylko trochę grosza na żywność i rehabilitację. W najgorszym wypadku skromne renty. Póki na taką pomoc nie mogą liczyć, kula z broni myśliwskiej skracająca męki nie jest złym rozwiązaniem.


Gość

#74 Re:

2016-01-19 18:45

#73: wyważony -  

 Kot miał właściciela, opiekę i zdrowie, do momentu spotkania  z "łowczym". Nie potrzebował niczyich składek, proszę nie upraszczać. Nie wolno zgadzać się na bestialstwo zwyrodniałego indywiduum opłacanego ze społecznych pieniędzy.


Gość

#75

2016-01-19 18:51

Pomóżmy tym zwierzakom my mamy za zadanie je bronić przed drapieżniki a nie sami zabijać one się nie obronią nie powiedzą "póść mnie to boli ,nie zabijaj" one po prostu nie umią my powiemy nam jest źle boli zglosimy to na policję ale zwierzęta nie . Zwierzęta są tak jak małe dzieci ani nie powiedzą ani się nie obronią tyle gatunków wyginelo każdy płacze, każdy zabiją zauważcie to drodzy internauci bądź nawet osoby które robią krzywdę tym zwierzętom ja mam 10 lat i to rozumiem a Wy macie 30 ,20,40,.... i niezrozumiecie. Rozumiem musimy coś jeść to zabijamy ale do życia a nie do pieniędzy dużo laików na portalach społecznościowych futra ale po co nie zadowala Was to że macie co jeść kurtki macie ( z sztucznego futra) naprawdę ludzie ogarnijcie się! !!!!!!!!!