NIE DLA FINANSOWANIA KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji NIE DLA FINANSOWANIA KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO


Gość

#151

2016-03-13 18:44

To jest moja prywatna sprawa dlaczego

Gość

#152

2016-03-13 20:28

Nie chce finansowania jakiejkolwiek religii z publicznych pieniedzy

Gość

#153

2016-03-19 23:52

Dosyć tych darowizn ze skarbu państwa, jeśli KTOŚ ma ochotę to niech wspiera kościół z własnej prywatnej kieszeni. Kościół powinien płacić podatki tak jak wszyscy....

Gość

#154

2016-03-20 00:00

Bo są dużo ważniejsze sprawy niż zbytek dla księży.Im sami ludzie wystarczająco dają.
Magdalena

#155

2016-03-20 00:16

Bo mam dosyć nierównego traktowania obywateli, dosyć pazerności kleru i Rydzyka, dosyć sytuacji braku pieniędzy w budżecie na leczenie, leki, in-vitro czy dożywianie biednych dzieci a finansowanie bez mojej zgody kleru grubymi milionami. Niech kościół bedzie w końcu opodatkowany jak my wszyscy!!!!


Gość

#156

2016-03-20 04:23

Gdyż jest ze wszechmiar słuszna !!!

Gość

#157

2016-03-20 07:21

dość okradania Polski przez mafię katolicką

Gość

#158

2016-03-20 07:27

Kościół nie może żyć na garnuszku wszystkich obywateli,tylko na datkach swoich darczyńców.

Gość

#159

2016-03-20 07:36

Kościół jest instytucją bezczelną, zbrodniczo-pasożytniczą ,od wieków. Dzieli ludzi, krzywdzi ,nie płaci podatków, manipuluje, podjudza, okrada, chroni pedofilów i maskuje wszelkie zbrodnie dokonane przez tzw "duchowieństwo" w historii świata.

Gość

#160

2016-03-20 08:19

W sytuacji gdy brakuje na emerytury,leczenie,naukę dla dzieci z biednych rodzin,kiedy rodziny ubożeją,(słowa pani Szydło o głodujących dzieciach) finansowanie kościoła i Rydzyka jest nieetyczne.Na, Naród, na to nie stać.Nie zgadzamy się na takie dysponowanie naszymi podatkami.

Gość

#161

2016-03-20 08:49

Bo kosciół powinnień uczyć religi w przykościelnych salkach katechetycznych .jak to było za moich czasów i chodzenie na religie powinno być dobrowolne i powinni utrzymywać sie co łaska i wtedy mieli by wiekszy szacunek do ludzi


Gość

#162

2016-03-20 10:55

Ponieważ jestem za rozdziałem kościoła od państwa. Kościół powinni finansować wyznawcy.

Gość

#163

2016-03-20 11:10

Cóż ,od ponad tysiąca lat ,,kształtowana '' jest nasza społeczna ,,świadomość'' stąd takie myśli większości Polaków. Niestety nawet ci, którzy tu psioczą na Kk ,dalej biorą czynny udział w tej farsie , bo jak tu nie ochrzcić dziecka ,itd ,itd. Historia uczy ,że Każdy zdrowo myślący człowiek wie ,że obcy w kraju(w domu) pod maską religii, jest jak wirus w żywym organizmie, Prędzej czy później zaatakuje(zabierze mu żonę) ,i zabije swojego ,,nosiciela'' zamiast dostosować się do jego tradycji i prawa, a tu wychodzi ,że obcy dyktuje nam swoje prawo Mieszkałem 2 lata w Londynie i po roku w Kopenhadze,Paryżu,Antibes,Aachen i Berlinie. Widziałem co tam robią obcy z ludnością miejscową. Tragedia !!! Żyd daje kasę na wykończenie Polski. ludzie wyszli na ulice bronić tych , którzy okradali ich bezwzględnie przez ostatnich 26 lat. Trwa grabież polskiej ziemi (w myśl konkordatu) ,,wykupywanej przez obcych na SŁUPA oraz wyłudzanej jako darowizny na rzecz jedynego boga'' Indoktrynacja od oseska robi swoje, bo jeśli wolno ochrzcić niczego nie świadome dziecko, to jet to zbrodnicze działanie przeciw całej populacji !!! Czy można zapisać oseska do jakiejkolwiek partii ? Nie ! bo jest nieświadome ! Ale do,, nich można'' Tysiąc lat okupacji zrobiło swoje i Słowianie zapomnieli kim byli i gdzie są ich korzenie ,,Wróciło Nowe'' Macie swoje wybory i ich efekty !POPIS,SLD,PSL,Kk To siły destabilizujące Polskę. Mamy 21 wiek , a my nadal krążymy wokół drzewa z ,którego zeszliśmy !!! Prawda boli ? Michnik określił nas stadem baranów. Chciał Lepper naprawić kraj to śmieliście się z niego ,a mafia go zabiła, Teraz Korwin(są tacy ,co twierdzą ,że ma żydowskie korzenie) to jednak chciał z nimi zrobić porządek , też się z niego śmiejecie, a mógł być polskim Orbanem. Być może Korwin z Kukizem zrobiliby coś dobrego ,ale cwaniaki do tego nie dopuszczą. Czy u nas zawsze musi być tak ,że gdy mówiący prawdę zamknie oczy, to przygłupy dopiero je otwierają ?! Jest wyjście . Przestańmy ,,tam'' chodzić, i wróćmy do korzeni. Do naszej historii z przed roku 966 . Oto rozwiązanie problemów z klerem katolickim (kk). Obcy (KK) w naszym kraju są już tak długo ,że zapomnieliśmy nasze SŁOWIAŃSKIE tradycje , obrzędy duchowe i wiele innych zwyczajów, myśląc ,że to , co nam narzucono mieczem i ogniem płonących stosów inkwizycji - jest naszą rdzenną religią. A to są żydowskie wierzenia, nam Słowianom zupełnie obce !!! KK trzyma nas za gardło i kradnie ile wlezie wmawiając nam ,że dobra materialne , budowle na naszej ziemi wzniesione naszymi rękami są ich ,,własnością'' to dopiero majstersztyk absurdu i kłamstwa doprowadzić do tego, żeby napadnięty i okradziony uwierzył ,że spotkało go szczęście i jeszcze za to płacił okupantowi, że ten go trzyma za mordę, i za to jeszcze dmucha nasze dzieci. Niepojęte jak działa psychologia tłumu.A ten Wasz prożydowski,,wybraniec'' jeszcze ich dekoruje odznaczeniem państwowym i ułaskawia bandziora , bo ma do tego prawo , ale moralne też ?!!! Ludzie gdzie Wasz rozum ???

Gość

#164

2016-03-20 11:59

Lepiej przekazać te pieniążki na cele społeczne, takie jak leczenie dzieci ,ludzi starszych, dofinansować jedzenie w szkołach itp.

Gość

#165

2016-03-20 15:41

Swoje podatki, które zabiera mi państwo chcę przeznaczyć na potrzeby społeczeństwa, a nie na wypasionych klechów, ich szkodliwej sekty i wypasione życie.

Gość

#166

2016-03-20 17:22

Do Watykanu z bajkami!

Gość

#167

2016-03-20 21:30

chcę sprawiedliwosci społecznej a nie faworyzowania jednej grupy .

Gość

#168

2016-03-21 09:27

ponieważ nie interesują mnie potrzeby kościoła i ojca Rydzyka, popieram świeckie państwo oraz uważam,że są ważniejsze potrzeby obywateli niż zaspakajanie urzędników obcego państwa

Gość

#169

2016-03-21 10:02

Mam dość obłudy i zakłamania księży, biskupów itp.

Gość

#170

2016-03-21 14:44

Uważam, że wyznawcy wiary powinni sami utrzymywać swój kościół i swoich kapłanów. Wara im od naszych pieniędzy w budżecie.

Gość

#171

2016-03-24 21:56

Dofinansowywanie bogatego kościoła z budżetu w którym brakuję niemal na wszystko uważam za niedopuszczalne nadużycie .

Gość

#172

2016-03-25 14:25

Jest to zgodne z moimi poglądami.

Gość

#173

2016-03-25 16:31

bood dawna uwazam , iz KK jest na tyle samowystarczalny , ze moze sie autofinansowac- a jesli nie bedzie w stanie to musi zejsc do katakumb, normalne prawo rynku- to juz nie jest wiara - to jest bussines...

Gość

#174

2016-04-02 08:03

Jeśli sponsoring organizacji przestępczych w Polsce ,to wręcz konstytucyjny nakaz ,to ja mam w dupie taki kraj.Chyba poproszę o azyl polityczny na Ukrainie.

Gość

#175

2016-04-02 10:21

bo dosyć już wyzysku przez czarnych w sukienkach.