Zlikwidować imunitet prokuratora, żądanie zmian w ustawie

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji Zlikwidować imunitet prokuratora, żądanie zmian w ustawie


Gość

#1

2016-02-11 13:43

Czas juz skonczyc z arogancja i bezkarnoscia prokuratorow oraz sedziow.
grażyna romanowa
Autor petycji

#2 Re:

2016-02-11 13:44

#1: -  

 Dziękuję za podpisanie!


Gość

#3

2016-02-11 14:20

Każdy jest odpowiedzialny za swoje decyzje a zwłaszcza ten, który decyduje o losie innych.Taka osoba musi być przezroczysta i w każdej chwili mogąca wyjaśnić swoje zachowanie
czego nie może uczynić gdyż chroni ją immunitet prokuratora.Wszyscy jesteśmy równi wobec prawa.

Gość

#4

2016-02-11 14:32

Jest to dla mnie bardzo ważna petycja.
Na własnej rodzinie i swoim przekonałam się ctz.
Wszyscy powinni być równi przed prawem.
Każde przestępstwo nie zależnie kto to zrobił powinno być sprawiedliwie osadzone.
Policjanci ,prokuratorzy, sędziowie jesteś cie tak samo winni jeżeli ukrywacie zwyrodnialców , bandytów tylko dlatego że są Waszą rodziną , kolegami , znajomymi itd.
A robicie to nagminnie zostawiając ludzi w rękach oprawców.

Gość

#5

2016-02-11 14:33

Oczywiście,ze jestem za żeby natychmiast tym przestępcom w togach z Orłem Rzeczpospolitej na piersi odebrać przywilej bezkarności jakim jest immunitet.Należy im tez odebrać także inne przywileje o których zwykły obywatel tylko może pomarzyć. Mam nadzieję doczekać tych czasów w których tak jak to było ostatnio e Stanach, że przed oblicze sądu była doprowadzona skuta z tyłu Pani Prokurator tylko dlatego , że jechała pod wpływem alkoholu i w trakcie popełniania tego przestępstwa została zatrzymana przez Policję.

Gość

#6

2016-02-11 15:46

Na swojej drodze spotkałam kilkanaście osób w togach. Każdego z nich uważam za przestępcę.

Gość

#7

2016-02-11 17:58

Bo to uczciwe

Gość

#8

2016-02-12 00:57

Bo to ma być służba obywatelom .Nie ich nękanie!

Gość

#9

2016-02-12 06:38

Doświadczyłem w moim przypadku jak prokuratorzy są stronniczy, sterowani i nie posiadają wiedzy merytorycznej w zakresie podatków, kredytów i umów. Bezzasadnie stawiają zarzuty nie mając dowodów na przestępstwo.

Gość

#10

2016-02-12 08:56

Utraciłem dorobek swojej 45letniej pracy jako fachowiec,kierownik,własne tiry. Prawo działa na zniszczenie narodowej inicjatywy gospndarczej.
Arkadiusz Stanisław Kot

#11 Dramat

2016-02-12 15:00

List jest od 11-02-2016 lubi 7400 a podpisów 45 - jest to dramat tego społeczeństwa

Juzwa Butrym

#12

2016-02-12 21:56

- Pewne zawody tworzą niemal samoistnie "układ zamknięty"..
Zaś wśród tych "niektórych" zawodów, wyróżniają się te, które wsparte prawem, tworzą wręcz kastę "nietykalnych".

Podpisuję, gdyż i z "układami zamkniętymi"  jak i z "nietykalnymi" świętymi krowami, należy walczyć w pierwszej kolejności.

 

 


Gość

#13

2016-02-13 03:18

W demokratycznym kraju nie może być nadludzi ,bezkarność urzędnicza trwa niszcząc Polaków. Od II wojny nikt nie odpowiedział za swe czyny...

Gość

#14

2016-02-13 05:30

Podpisalam petycje poniewaz mam dosc tego bagna, jakim jest obecnie wymiar sprawiedliwosc. Uklady i ukladziki, sama tego doswiadczylam boje sie nawet zglosic korupcje urzednicza, bo nie mam zaufania i szans wygrac z urzednikami.
xxx

#15 Petycja nie spełnia warunków określonych w ustawie

2016-02-13 07:42

Art. 4. 1. Petycję składa się w formie pisemnej albo za pomocą środków komunikacji elektronicznej.
2. Petycja powinna zawierać:
1) oznaczenie podmiotu wnoszącego petycję; jeżeli podmiotem wnoszącym petycję jest grupa podmiotów, w petycji
należy wskazać oznaczenie każdego z tych podmiotów oraz osobę reprezentującą podmiot wnoszący petycję;
2) wskazanie miejsca zamieszkania albo siedziby podmiotu wnoszącego petycję oraz adresu do korespondencji; jeżeli
podmiotem wnoszącym petycję jest grupa podmiotów, w petycji należy wskazać miejsce zamieszkania lub siedzibę
każdego z tych podmiotów;
3) oznaczenie adresata petycji;
4) wskazanie przedmiotu petycji.


Gość

#16

2016-02-13 09:43

Nie może być równych i równiejszych.

Gość

#17

2016-02-13 10:08

Najwyższy czas odebrać tym zbrodniarzom tą ochronkę. Ta banda 22 lata morduje moją rodzinę a konsekwencje są dosadne.
Prokuratorzy ze starego układu to banda skorumpowanych szui.

Gość

#18 Re: Petycja nie spełnia warunków określonych w ustawie

2016-02-13 10:18

#15: xxx - Petycja nie spełnia warunków określonych w ustawie 

 Petycja jest w formie pisemnej! Zostanie wydrukowana wraz z imionami i nazwiskami podpisujących i  adresami  email, jak też z wymaganymi danymi inicjatora petycji i przekazana pod adresy wymienionych we wstępie podmiotów. Wymienianie ogólnie dostępnych danych adresowych tych podmiotów na tym etapie jest chyba zbędne. Dane inicjatora tej petycji poza imieniem i nazwiskiem nie są podane ze względu na bezpieczeństwo - co jest chyba oczywiste i zrozumiałe.  Prokuratura nie będzie miała problemu ze znalezieniem inicjatora petycji w razie takiej potrzeby. Przedmiot petycji jest jasno zwerbalizowany! Jakiego więc  warunku nie spełnia ta petycja? Komentarorowi/torce coś się pomajtało, lub alternatywnie zamiary były niecne!

Pozdrawiam

Grażyna Romanowa

 

 


Gość

#19

2016-02-13 10:20

Dość chazarskiej sitwy dość spuścizny bolszewizmu. W Polsce powinni rządzić polscy, tak po prostu dość kłamstwa, obłudy, krzywdy obywateli

Gość

#20

2016-02-13 12:17

bezkarność sędziów przekracza wszelkie granice!!!!!
nikifor

#21 Re: Re: Petycja nie spełnia warunków określonych w ustawie

2016-02-13 12:30

#18: - Re: Petycja nie spełnia warunków określonych w ustawie 

 Komentator/ka mógł sobie najpierw poczytać regulamin i zasady petycji online. Pani Grażyno wszystko OK. Tylko pytanie: do kiedy Pani określiła termin składania podpisów?


Gość

#22

2016-02-13 13:17

Prawa są stanowione nie ze względu na konkretne osoby lecz dla wszystkich. Nauka PRAWA jest znajomością Praw Boskich i Ludzkich oraz wiedzą o tym co jest SPRAWIEDLIWE a co NIESPRAWIEDLIWE.

Gość

#23

2016-02-13 13:54

Prokurator i Sędzia powinien czuć odpowiedzialność za to co robi.

Gość

#24

2016-02-13 13:55

moim postulatem w wyborach do sejmu była likwidacja immunitetu dla wszystkich stanowisk nim objętych,nie twórzmy ''świętych krów''
bo nie ma osób nieskazitelnych.Tak jak murarz odpowiada za postawiony mur,tak ci wybitni specjaliści powinni odpowiadać z marszu za swoje błędy i przestępstwa.

Gość

#25

2016-02-13 14:09

Dlatego,że partie polityczne i prokuratura zafundowała sobie i poszerzyła sferę władzy,prywaty i bałaganu w kraju...