500 zł na każde dziecko bez względu na dochód i liczbę posiadanych dzieci

500 zł na każde dziecko bez względu na dochód i liczbę posiadanych dzieci / Ogłoszenia / Strajk / Komentarze


Gość

#1

2016-02-22 15:01

Co się dzieje w tym kraju ? U nas nie ma polityki prorodzinnej i prozdrowotnej !!!! W zachodnich krajach UE , dzieci , których rodzice opłacają podatki nie płacą za edukację !!!! Można ? Można ! Nie kupują co roku podręczników za kilkaset złotych - uczniowie dostają z nowym rokiem szkolnym komplet podręczników , zeszyty ,; mają wyjazdy na zielone i białe szkoły - i to państwo za to płaci , bo rodzice tych dzieci płacą podatki - i nie dotyczy to szkół prywatnych , tylko właśnie tych ogólnodostępnych ! My jesteśmy w UE ?! Jakiej ???? Żal i żenada !!! Na co idą podatki , które są w dodatku podnoszone ?! Wpajam mojemu synowi , że po skończonej edukacji ma wyjechać z tego kraju , bo tutaj inaczej nie będzie - bo w takiej samej rzeczywistości będą wzrastać jego dzieci :( TUTAJ WCIĄŻ JEST JAK NA FILMACH U BAREJI !!! Tylko to już nie jest śmieszne !:(

Gość

#2

2016-02-25 09:02

Jak najbardziej popieram ta akcje 500 plus na kazde dziecko Jest to tak wysoce niesprawiedliwa ustawa rzadu w stosunku mniej zamonych rodzin ze komentarz i odzew narodu jest tak oczywisty i jednoznaczny ze to nie wymaga tlumaczenia i wysuwania argumentow tu trzeba akcji i wyraznego postulowania bo to akt dyskryminacji biedniejszych rodzin, i niesprawiedliwosci .Solidaryzuje sie z Wami i wspieram z calego serca !
333

#3 pod sąd

2016-02-27 09:33

Jeśli strajki nie pomogą to oddajmy sprawę do sądu i powołajmy sie na konstytucję bo ja im tego niedaruje

koko

#4 Re: pod sąd

2016-02-27 13:10

#3: 333 - pod sąd  

 ja też nie zamierzam darować tego. Nikogo nie obchodzi moje dziecko, a ja mam z moich podatków łożyc na inne , np matki której nie chce sie pracować, patologię albo finansować ludzi bogatych którzy pewnie z tych pieniędzy moga sobie zrobic papier toaletowy. Ale wezmą bo jak sie należy to czemu nie.


Gość

#5

2016-03-14 18:36

Witam,Jutro przekaże Państwu dokładną informację od prawnika z email na który trzeba będzie się zgłaszać do Kancelarii. Wszystkie, dane które będą potrzebne również podam jutro. Prawnik tworzy informację którą oficjalnie zamiescimy na tym forum. Jedyną moją prośba jest to aby od jutra po otrzymaniu informacji rozpowszechnić ją w miarę najbardziej, lista osób do dnia 08 kwietnia do godziny 23:00 włącznie musi być zamknięta. Przydałoby się ponad 100 osób im więcej tym lepiej ponieważ inaczeczej to wygląda....
Mama 2 dzieci

#6 Re:

2016-03-15 18:42

#5: -  

 Asia to Ty? ??Ja też się dopisze dajcie znać gdzie i co wysyłać.

Barbara

#7 Tak!!!

2016-04-30 13:47

Popieram kazde dziecko ma prawo do tych swiadczen!!!!