Nie odbierajcie nam NADZIEI! - walczymy o OA w Jeleniej Górze

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji Nie odbierajcie nam NADZIEI! - walczymy o OA w Jeleniej Górze


Gość

#26

2016-10-04 08:47

Nie zgadzamy się z decyzją o zamknięciu Ośrodka Nadzieja w Jeleniej Górze! To miejsce tworzą wspaniali ludzie dla których szeroko rozumiane dobro dziecka jest najwarzniejsze! Dzięki tym ludziom "Nadzieja" nie jest ośrodkiem ale rodziną, a czy można zlikwidować kochającą się r o d z i n ę...??, która uszczęśliwia tak wielu ludzi...??
Wierzymy w zdrowy rozsądek i dobre serce ludzi, którzy mogą sprawić, aby "Nadzieja" w Jeleniej Górze nadal dawała wsparcie i miłość tak wielu ludziom!!!

Gość

#27

2016-10-04 09:37

Jezeli zostanie zamkniety OA w Jeleniej Gorze to pozostaje osrodek tylko we Wroclawiu na caly dolny slask jezeli dzis juz sa dlugie kolejki na oczekiwanie na sam kurs dla rodzocow a potem oczekiwanie na dziecko toco w momencie kiedy bedzie obslugiwal tylko jeden osrodek mega duza ilosc ludzi. A po drugie w Osrodku pracuja profesjonalisci pomagaja ludziom po co zamykac cos co swietnie realizuje swoje zadania zeby I tak niebawem dojsc do.wniosku ze bedzie potrzebny kolejny OA na dolnym slasku pozdrawiam

Gość

#28

2016-10-04 10:09

Nie można odbierać nadziei! Nie można.

Gość

#29

2016-10-04 10:16

Bo Dzieci są ważne!

Gość

#30

2016-10-04 10:18

Potrzebujemy takich ośrodków, szczególnie w czasach, w których Państwo odbiera ludziom Invitro.

Gość

#31

2016-10-04 10:25

Dzieki wspanialej kadrze tego osrodka moi znajomi zostali rodzicami.

Gość

#32

2016-10-04 12:14

Poprostu warto a jak widać ostatnimi czasy takich niechcianych dzieci przybędzie. Dziękuję
#33

#33 Nie odbierajcie nam NADZIEI! - walczymy o OA w Jeleniej Górze

2016-10-04 12:36

Pracownicy Ośrodka w profesjonalny sposób " zaopatrzyli" matkę pragnącą oddać dziecko do adopcji a dziecko bez zbędnej zwłoki, miało możliwość znależć swój prawdziwy dom. Poprzez podjęte działania kadra merytoryczna Ośrodka, wsparła nie tylko matkę i dziecko ale również nas, pracowników działu wsparcia z rodziną- asystentów rodziny. Dziękujemy.

Nie likwiduje się tak ważnych placówek! Światły człowiek to wie :).


Gość

#34

2016-10-04 12:42

Znam osoby, które dzięki temu ośrodkowi moga się cieszyć rodzicielstwem, dlatego podpisuje się pod petycją.

Gość

#35

2016-10-04 14:19

Bo trzeba dac szansę dziecia i rodzicom.to jest dobra sprawa

Gość

#36

2016-10-04 17:30

Żeby pomóc.
Gość

#37

2016-10-04 17:39

Nie odbierajcie nam NADZIEJI

Gość

#38 Re:

2016-10-04 17:42

#37: Gość -  

 Błagamy nie likwidujcie ośrodka nie odbierajcie nam nadziei 


Gość

#39

2016-10-04 18:32

Jesteśmy rodzicami adopcyjnymi OA w jeleniej Górze.
Ze szczerego serca życzymy wszystkim ośrodkom w całym kraju tak cudownego , życzliwego i niezwykle kompetentnego zespołu.

Gość

#40

2016-10-04 19:00

Bo wszystkie dzieci mają prawo do tego by ktoś je pokochał...Skoro są w tym kraju ludzie, którzy chcą znaleźć miejsce w swoich sercach i domach dla niechcianych lub osieroconych dzieci to należy to wspierać.

Gość

#41

2016-10-04 19:29

W mojej bliskiej rodzinie jest adoptowany chłopczyk i wiem jak długo rodzice na niego czekali. To też dramat dla dziecka czekać na rodzinę

Gość

#42

2016-10-04 20:37

Dobro dzieci, które już się urodziły jakoś za często umyka uwadze decydentów.

Gość

#43

2016-10-05 00:22

ponieważ uważam że taki ośrodek jest niezbędny
Gość

#44

2016-10-05 05:21

Prosimy nie likwidujcie Ośrodka! jest on nam potrzebny jeśli zamkniecie OA to pozbawicie nas Nadziei a Ona jest jedyną otuchą na jaką mogą liczyć ci którzy Już zostali rodzicami Oraz przyszli rodzice adopcyjni .Sami oczekujemy na szkolenie w Jeleniej Górze i nie wyobrażamy sobie aby przejść je w innym Ośrodku .Staramy się o dzidziusia Już wystarczająco długo, kiedy zlikwidowanoby ,,Nadzieje"musielibyśmy oczekiwać ponownie w kolejce a to złamałoby nasze Serca .Wołamy o pomoc !!!Tak nie można nie odbierajcie nam tego co dla nas jest najważniejsze w naszym życiu, każdy przecież ma prawo być szczęśliwym.BŁAGAMY Nie Odbierajcie nam NADZIEI!!!


Gość

#45

2016-10-05 08:32

Dla dobra dzieci

Gość

#46

2016-10-05 08:50

Jestem rodziną zastępczą dla dziewczynki pochodzącej z Domu Małego Dziecka w Jeleniej Górze. Wiele dzieci czeka na dom, troskę i miłość. Trudno będzie zdobyć rodzinom kwalifikacje do bycia rodziną zastępczą czy adopcyjną jeśli taki ośrodek będzie oddalony od miejsca zamieszkania
Piotr

#47 Piotr

2016-10-05 09:23

 Jeśli to prawda, to jest to po prostu chore. Szlak mnie trafia jak pomyślę, że to w ogóle możliwe. Jak trzeba być bezdusznym, żeby podejmować takie decyzje? Jak to się ma do dobrej zmiany, polityki prorodzinnej? Dlaczego chce się likwidować coś, co tak wspaniale funkcjonuje.

Adopcja to nie wyjazd do galerii handlowej do Wrocławia. Do takiej decyzji przygotowywaliśmy się kilka lat i być może nie zdecydowalibyśmy się na załatwianie jej we Wrocławiu.

Dzięki ludziom pracującym w tym ośrodku mam trójkę wspaniałych dzieci. Kontakt z Paniami pracującymi tam traktuję prawie jak kontakt z najbliższą rodziną. Mam do Nich tyle sympatii, że trudno mi to wyrazić. Nie chodzi tylko o osobiste odczucia. Wiem, że są ludzie, którzy zdecydowali się na wybór tego ośrodka po przeczytaniu wielu dobrych opinii. Przyjeżdżasz, szybko wszystko załatwiasz i tak po prostu dostajesz dziecko, zupełnie za darmo ;-).

Dzieci to nie papierki, nie wszystko musi być zcentralizowane. Boję się uruchomienia maszyny urzędniczej. Wszystko stanie się anonimowe, mniej ludzkie a co za tym idzie mniej dostępne dla ludzi podejmujących tak trudną decyzję. Mam wciąż nadzieję, że znajdą się ludzie, którzy ujrzą w tych decyzjach dobro rodzin a przede wszystkim dzieci .


Gość

#48

2016-10-05 09:29

Kiedy inny ośrodek zamknął nam drzwi,  Ci ludzie otworzyli nam okno! Nie można odebrać nam nadziei!! 

GOŚĆ_u

#49

2016-10-05 11:46

Obecna "władzo", odp...dol się od adopcji!!!


Gość

#50

2016-10-05 15:09

Bo sama jestem rodzicem adopcyjnym i wiem, jak bardzo dzieci potrzebują rodziny, która zapewni im harmonijny rozwój i szczęście.