PROTEST PRZECIW USTAWIE NOWE PRAWO GEOLOGICZNE I GÓRNICZE

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji PROTEST PRZECIW USTAWIE NOWE PRAWO GEOLOGICZNE I GÓRNICZE


Gość

#1151 PROTEST PRZECIW USTAWIE NOWE PRAWO GEOLOGICZNE i GORRNICZE

2012-01-03 20:07

W pełni popieram protest,przeciw ustawie; NOWE PRAWO GEOLOGICZNE I GÓRNICZE oraz niszczenia dobra narodowego. Dlaczego nasi dziennikarze, redaktorzy telewizyjni,nie biją na alarm??? Rząd z całą sforą posłów czy osłów,nie zdaje sobie sprawy co robi??? Czy myślą że ujdzie im to bezkarnie ??? Nawet za granicą ich znajdziemy,jeśli uda się im uciec. Że wybory były z fałszowane to fakt bo po zamknięciu urn wyborczych nikt nie był w stanie policzyć głosów w pre minut, nawet przy pomocy komputerów i ściągnięcia z całej polski podsumowań. O godzinie 21 już ogłosili że wygrali i zgadzało się z prognozą. Tak byli pewni że nawet nie czekali do rana i wieczorem fetowali zwycięstwo. Gdzie Ci dociekliwi redaktorzy, dziennikarze, w ów czas byli ? Czy im rozum odjęło że tego nie zauważyli. A może nie chcieli się narazić swoim mocodawcą.Ja już jestem nad grobem jak to się w moim wieku mówi, niewiele mi zostało. Ale żal mi tych młodych. Jak się obudzą z ręką w nocniku to będzie już za późno.Czemu Polska nie korzysta z wód geotermalny, wodoru i,t,p,??? Czy tylko w Anglii oraz innych państwach już jeżdżą autobusy na wodór. Gdzie są nasi inżynierowie,naukowcy? A może i są ale ktoś ma interes by ich nie dopuścić do głosu. Ciekawym kto te osoby składające protest prześladuję? A jeśli tak to ich tożsamość to im się przyglądniemy jakimi są polakami.

Gość

#1152

2012-01-03 21:29

Ta ustawa jest groźnym preludium do spec ustawy wywłaszczeniowej - która pozwoli nas siłą wyrzucać z naszej ziemi dla dobrego interesu firm-koncernów amerykańskich. A do tego zatrują nam naszą wodę, będziemy im płacić za każdy litr naszej kiedyś pitnej wody, już przygotowują ustawę o przejęciu całej pitnej wody w Polsce.Tak jak gaz będzie ona ich własnąscią. Zdrada - Kaczyński, Tusk, Rydzyk to ich agenci, sprzedali naszą ziemię, chcą zrobić z nas niewolników. A propaganda ich zlasowała mózgi ludziom i ludzie wierzą w dobrobyt i czystość techniki wydobywczej, choć na swiecie są zakazy wydobycia gazu łupkowego, choćby w stanie Nowy York w USA...

Gość

#1153

2012-01-03 21:50

To jest wojna z narodem polskim. Głownymi zdrajcami są ludzie Jarosłowa Kaczyńskiego -jak Orion-Jędrysek, Fotyga, Sikorski(wtedy w 2005r.), Rydzyk. A dziś Tusk paser i jego banda. To jest polityczny tyjater. Kaqczyński najchętniej zamieszkałby w du...e u Amerykanów a nas pognał na wojnę z Rosją, Tusk da d...y każdemu kto za to zapłaci. Ro0lnicy zostali sami, a to oni są na pierwszej linii frontu, oni pierwsi stracą swoje ojcowizny i swoje zdrowie. To jest prawdziwa wojna.A jak się zaczniemy bronić to przypłyną janke3sy i będą do nas strzelać, tak robią zawsze gdy kradną zasoby naturalne innych, a i zrzucają też bomby z ubożonym uranem. Brońmy się !!!

Gość

#1154

2012-01-04 19:08

KRUCJATA RÓŻAŃCOWA W INTENCJI OJCZYZNY

Maria Kowalska, 2 lipca, 2011 http://niepoprawni.pl/blog/3787/krucjata-rozancowa-w-intencji-ojczyzny

Weźmy przykład z Węgrów. Przemiany, które podziwiamy w ich ojczyźnie nie wydarzyły się same z siebie. ONI JE SOBIE WYMODLILI.

Jako naród Węgrzy mogą być dumni ze swojej tysiącletniej historii, tradycji królów wiernych Bogu, stających do walki w obronie chrześcijaństwa.

Tak jak Polonia Semper Fidelis, tak i Węgrzy trwali wierni chrześcijaństwu, mieli władców męczenników za wiarę i świętych.

W czasach komunizmu mieli wielkiego prymasa, który za swoje „Non possumus” został najpierw uwięziony, a potem wygnany z kraju. Kardynał Józef Mindszenty w latach czterdziestych wiedział, że jego naród oddany w szpony bolszewizmu czeka upadek i powolna zagłada. Wtedy napisał, że

WĘGRY BĘDĄ URATOWANE PRZEZ RÓŻANIEC. Jeśli choć 10% narodu będzie codziennie odmawiać różaniec za Ojczyznę, ratunek przyjdzie z pewnością.

Po latach komunizmu, po tzw. „transformacji ustrojowej”, po wejściu do Unii Europejskiej Węgry podobnie jak Polska staczały się ku upadkowi, a pesymistyczne przewidywania Kardynała Mindszentego zaczynały się ziszczać.

Wtedy obecny prymas Węgier przypomniał słowa Kardynała Mindszentego i wezwał swój naród do KRUCJATY RÓŻAŃCOWEJ.

Przyjęto, że potrzeba dwóch milionów Węgrów, którzy zadeklarują, że codziennie modlą się za ojczyznę na różańcu. Rozpoczęto zachęcanie wiernych. Nie było łatwo. Początkowo zgłosiło się ok. 200 tys. osób. Bardzo długo nie można było osiągnąć podwojenia tej liczby. Sprawa wyglądała na beznadziejną. Potem - nieoczekiwanie - nastąpił szybki wzrost. Kiedy ilość modlących się przekroczyła milion, zabłysła nadzieja: damy radę.

Cztery lata trwało osiągnięcie stanu, żeby 10% społeczeństwa modliło się codziennie za ojczyznę. Dwa miliony Węgrów przystąpiło do KRUCJATY RÓŻAŃCOWEJ W INTENCJI OJCZYZNY.

Cud nie dał na siebie długo czekać. Jego skutki od roku z zazdrością podziwiamy.

Parlament Węgier przyjął nową konstytucję, która uznaje rolę chrześcijaństwa za „kluczową dla podtrzymania narodu”, a jej preambuła zaczyna się od słów modlitwy: „Boże, pobłogosław Węgrów!”.

Kiedy Bóg jest na pierwszym miejscu, wszystko inne jest na właściwym miejscu. Węgrzy tak właśnie wybrali.

Rok temu sądziliśmy, że to Katastrofa Smoleńska skłoniła Węgrów, aby w wyborach odsunęli socjalistów od władzy. Nie łudźmy się. W pewien niewielki sposób mogło to zaważyć, ale prawdziwą przyczyną jest przeoranie moralne narodu i nawrócenie dokonane dzięki Krucjacie Różańcowej.

W maju ulicami stolicy Węgier przeszła piesza pielgrzymka Żywego Różańca. Jej celem było opasanie stolicy różańcem. Myślą przewodnią tego wydarzenia były słowa Psalmu 122 „Niech pokój będzie w twoich murach, a bezpieczeństwo w twych pałacach!”. Inicjatorzy tej akcji doskonale zdawali sobie sprawę, Kto jest źródłem „bezpieczeństwa pałaców”.

http://kosciol.wiara.pl/doc/890962.Dobrze-nam-ta...

Przekazanie prezydencji (przełom czerwca- lipca 2011) połączone było z Narodową Pielgrzymką Dziękczynną Węgrów na Jasną Górę pod hasłem: „Dziękujemy Maryi, Wielkiej Pani Węgier i Królowej Polski”. Ponad tysiąc osób przybyło, aby uroczyście złożyć jako wotum wdzięczności Matce Bożej ryngraf z węgierskim godłem.

Głównym patronem tego przedsięwzięcia jest dr László Kövér, przewodniczący Parlamentu Republiki Węgierskiej. Pielgrzymów prowadzili biskupi węgierscy János Székely z archidiecezji Ostrzyhom-Budapeszt, József Tamás z archidiecezji Alba Julia w Siedmiogrodzie w Rumunii i Antal Majnek z diecezji Mukaczewo na Zakarpaciu na Ukrainie oraz ks. Botond Bátor, węgierski prowincjał zakonu paulinów.

http://www.opoka.org.pl/aktualnosci/news.php?id=...

Ta czterodniowa pielgrzymka pokazuje, że podczas węgierskiej prezydencji z powodzeniem współdziałały organa państwa i Kościoła.

Polska musi pójść w ślady Węgier.

Nam również Kardynał August Hlond przepowiedział, a Kardynał Stefan Wyszyński potwierdził, że: „Zwycięstwo, gdy przyjdzie, będzie zwycięstwem błogosławionej Maryi Dziewicy. (…) Polska nie zwycięży bronią, ale modlitwą, pokutą, wielką miłością bliźniego i Różańcem.”

Pełen tekst tu: http://wobroniekrzyza1.wordpress.com/2011/06/18/...

A więc ZACZYNAMY.

15 czerwca zawiązała nowa KRUCJATA RÓŻAŃCOWA W INTENCJI OJCZYZNY, co ogłosił ks. Małkowski na Krakowskim Przedmieściu

Gość

#1155

2012-01-04 21:53

Strzeż się, Polaku, terroru jot
Filed under: Uncategorized — grypa666 @ 09:55
Strzeż się, Polaku, terroru jot
Piotr Bein 3.1.2012

Po zamachach fałszywej flagi w Mumbaju (Bombaj) w listopadzie 2008 r. z odciskami palców służb kompleksu jot, odleciała do domu grupa 19 Włochów obecnych przy strzelaninie. Część z nich przyleciała do Rzymu i szybko eskortowano ich przez dworzec lotniska w asyście policji i ekip TV. Czy byli z tajnej armii NATO, Gladio, istniejącej w wielu krajach? Podobne służby odegrały rolę w morderstwie Libii i mogą działać w in. „arabskich rewolucjach“, tyle że nie są one stay-behind, tj. zostawione w Europie po II wś. spec-służby syjonistów-hitlerowców, tylko dowiezione przez NATO bojówki, w tym skrajni islamiści z Afryki i Bliskiego Wschodu, mosiadziaki przebrane za Arabów oraz nieśmiertelna, oficjalnie „ścigana“ w wojnie z terrorem Al CIAida.

Posługując się neofaszystami, ultraprawicowcami i mafią, turecka armia, CIA i Gladio skrycie dokonywali terroru lat 1970-tych, który zabił dziesiątki tys. osób i wyprowadził Turcję z równowagi, o czym piszą Lucy Komisar, Daniele Ganser i Ertugrul Kurkcu. Fakty te potwierdzają rewelacje nt. prawicowców i islamistów jako narzędzi judeocentrycznego terroru państwowego, np. Michel Chossudovsky o Al Kaidzie i Peter Chamberlin o Gladio. Kilkaset tys. tureckich lewicowców uwięziono na długie lata i torturowano bez sądu po przewrocie w 1980 r. Obecnie, Amerykanie obudzili się po kacu sylwestrowym z ręką w nocniku: O-bomba podpisał prawo, na mocy którego wojsko USA (tajne służby łatwo przebrać w mundury) może aresztować, więzić, torturować i nawet zabić obywatela USA na terenie USA bez wyroku ani żadnego procesu.

W przygotowaniach do wojny z Iranem, jedyne „dowody” na irańską broń jądrową pochodzą ze służb kompleksu jot i też wiodą do czarnych typów z Gladio, wplątanych w 11 IX i terror „islamofaszystów”. Pisze o tym Peter Chamberlin w Gladio – Death Plan For Democracy [Gladio – plan śmierci demokracji]. Mosad jest głęboko wmieszany m.in. w terrorystyczną grupę Mujahadeen-e-Khalq (MEK); szkoli ich w Iraku do ataków na Iran. Wg Al Dżaziry (12.4.2005), zajadły syjonista z długą historią służby Izraelowi, Michael Ledeen przekazał od Mosadu „dowody“ na broń atomową Iranu, jak twierdzi b. inspektor broni, Scott Ritter. Ledeen był po II wś. związany z terroryzmem i zmyłkowymi działaniami włoskiego Gladio, które manipulowały opinią publiczną przeciw komunistom. Był też wmieszany w aferę Contra, która wbrew prawu USA, sprzedawała broń USA Iranowi w wojnie z Irakiem, a zyski kupowały broń dla Contras w Nikaragui.

Uczyniło to Ledeena czołowym kandydatem na jednego z głównych organizatorów operacji równoległego ataku 11.IX. Sekretarz obrony USA, Caspar Weinberger wymienił Ledeena oraz niesławnych neokonów z Lobby Izraela w USA, Wolfowitza, Feitha i Perle w składzie Komitetu X, który posądzono o przekaz ściśle tajnych informacji wywiadowczych izraelskiemu szpiegowi, Jonathanowi Pollardowi – pisze Chamberlin.

Można wnioskować, że poza jawnymi organizacjami „społeczności międzynarodowej” jak mendia, NGO, międzynarodowe trybunały, ONZ czy NATO, kompleks dyryguje całą gamą służb do wyboru do koloru, ich agentur i użytecznych idiotów- ekstremistów lokalnych. Jak brakuje czegoś w namierzonym regionie czy kraju, to się osiodła użytecznych odmóżdżonych, np. w Niemczech, tak gładko, jak rozmaitych fanatyków islamskich. Do tego dodać ich „NGO”, Koszer Nostra… Nie byłoby rzeczy niemożliych dla kompleksu.

Jonathan Azaziah pisze o skrytych działaniach służb jot w regionie od Libii i Egiptu po Pakistan, Kaszmir i Indie, obejmującym kilka religii i ras. Tenże ostry na jot autor doszedł do powiązań „samotnika” Breivika do skrytych służb jot jak te w Niemczech. Wywnioskował, że podobne komórki śpią w Europie Zach. przygotowane na sygnał. A jak wiadomo środkowo-europejsata Polska jest już na Zachodzie. Pewnie są i w Chinach, bo dochodziło o niepokojach tamtejszych islamistów np. w zw. z prowokacją jot w Tybecie, a „Polak” Brzezinsky szykował te pionki na swą geopolityczną szachownicę także gdzie indziej w Azjii. Nie zdziwiłbym się, jeśli annunaki okażą się jot-owcami…

Wnioski dla Polaka

Szybko nadrabiaj zaległości z historii, żeby nie salutować Heil Hitler jak marionetki syjonistów podczas II wś.
Strzeż się ekstremizmu w swej organizacji i w otoczeniu, bo takimi ludźmi najłatwiej manipulować.
Nie dziw się, że taka „antifa” z Niemiec bezczelnie ingeruje w polskie imprezy patriotyczne, a dla „polskiego” rządu to jak woda po kaczce.
Edukuj się o infiltracji, odmóżdżaniu i wykorzystywaniu grup i ruchów w zrywach wolnościowo-narodowych. Z szerokiego wahlarza zastosowań przez kompleks można wnioskować, że tę sztukę pchnęli blisko doskonałości.
Kto zrozumiał, jak nas jot-owcy zrobili w bambuko z Solidarnością, nigdy nie poleci za tłumem na emocjonalne zawołanie, szczególnie na barykady, , nawet gdyby taki miał Matkę Boską w klapie.

Gość

#1156

2012-01-05 10:33

Stanowcze nie ! nie ! nie ! dla grabienia majątku narodowego Polaków.
Surowce leżące w ziemi, dostaliśmy od Boga i wszyscy jesteśmy właścicielami tych dóbr i należy się nam z tego tytułu dywidenda,która wpłacana comiesięcznie na nasze konta stanowić będzie jednocześnie minimum socjalne.
Walka o Polskę to walka o surowce, majątek narodowy i przede wszystkim walka o Polski system bankowy- bez lichwy i służący obywatelom.
Zdrajców rozliczymy !!!


Gość

#1157

2012-01-06 22:27

wygonić złodzieji którzy okradają min z gazu naszą OJCZYZNĘ

Gość

#1158

2012-01-07 00:06

dziękuje za szokujące informacje

Gość

#1160

2012-01-09 01:08

Czy to jest "Polska Naszych Marzeń" ...to jest efekt braku dekomunizacji....czas najwyższy wybatożyć sprzedawczyków komunistycznych i zesłać ich na dno piekła.

Gość

#1161

2012-01-09 01:29

Słuszna petycja. Niewiele Nam Polakom już zostało. A jak wiadomo, naród biedny to motłoch, który w każdej chwili może być przepędzony. Takiego spustoszenia nie dokonał Hitler, Stalin ani nawet wszystkie trzy Rozbiory.
Dla mnie pozostało kilka, może kilkanaście lat życia, to tego nie odczuję, ale Wy młodzi staniecie się jałmużnikami Europy,świata albo i wszechświata, bo za niedługo technika pozwoli wymieść niepotrzebnych, np na księżyc.

Gość

#1162 Re:

2012-01-09 02:51

#1161: -

Smutne to, ale prawdziwe.


Gość

#1163

2012-01-09 13:07

Popieram petycje, nikt w wolnym kraju nie ma prawa decydować o nas bez nas. Całe majatki pogrzebalismy w inwestycjach mieszkaniowych, bo panstwo sobie nie poradziło, a dziś mamy sie trząś i drżeć, bo rzad moze nas wykopać na cele publiczne ze wzgledu na pęd zysku jednostek pseudobogaczy, My sie na to nie godzimy

Gość

#1165

2012-01-09 17:27

Nie mogę skomentować bo admin i wyciąłby to zaraz (i miałby rację :) )...
Gość

#1166

2012-01-09 20:13

Musimy bronić swoich praw.
W mojej miejscowości ( A RACZEJ MAŁEJ WSI ) też chcą wydobywać gaz łupkowy.
Za dwa tygodnie firma wraz z lożą ekspertów chce się spotkać z mieszkańcami i nas uświadomić jakie to dobro.Nawet katering zamówili...Niestety mieszkańcy są podzieleni na tych co są za i co są przeciw i my przeciwnicy wydobycia jesteśmy ciągle spychani na bok.Chcemy na to spotkanie zaprosić specjalistów profesorów i media ale firma jak się dowiedziała przez swoich "pomogierów" to znowu dostaliśmy po tyłku bo oni nie życzą sobie rozgłosu i sądzą że nasi specjaliści będą opłaceni.Co mamy zrobić? Normalnie braknie siły na to wszystko, ALE NIE PODDAMY SIĘ

Gość

#1167

2012-01-10 14:04

sadzić palić zalegalizować
Teresa Wojda

#1168 Re: Wspieramy Was serdecznie zjednoczeni mocą troski o DOBRO WSPÓLNE, któremu na imię POLSKA !!!

2012-01-10 20:18

#1166: Gość

Dziękujemy za wpis.

Już nie Jesteście sami.

Z Wami jest cała zagrożona Polska, zagrożeni Polacy.

Wielka jest nawet najmniejsza wieś. Wielka jest swą świadomością i chęcią działania i przeciwstawienia się.

Brawo!

Wspieramy Was serdecznie zjednoczeni mocą troski o DOBRO WSPÓLNE, któremu na imię POLSKA !!!

 

NIE TRAĆMY NADZIEI !

Nadzieją jest choćby wiadomość http://biznes.newsweek.pl/gaz-lupkowy--korupcja-przy-koncesjach,86979,1,1.html

 

Bł. Jan Paweł II:
"Jeśli ktoś lub coś każe Ci sądzić, że jesteś już u kresu, nie wierz w to! Jeśli znasz odwieczną Miłość, która Cię stworzyła";

"Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, ale kim jest, nie przez to, co ma, lecz przez to czym dzieli się z innymi";

Nie sposób inaczej zrozumieć Człowieka, jak w tej wspólnocie jaką jest Naród"; "Musicie być mocni mocą wiary i nadziei".


Gość

#1169

2012-01-11 01:26

Jest to jest bardzo ważne dla energetycznej stabilności naszego Państwa. To szansa na rozwój Kraju o własne tanie surowce energetyczne, których Polska posiada najwięcej w całej Europie. To trzeba wiedzieć i zrozumieć, że dzięki temu żaden finansowy światowy spekulant nie zatrzęsie polskim złotym bo posiadamy własne i eksploatacja zasoby energetyczne których starczy dla kilku następnych pokoleń. Pod warunkiem że obecny rząd ich nie sprzeda co jest celem nowego prawa geologicznego i górniczego. Obecnie zarabiają ci którzy za lichwiarską złotówke wykupili i obecnie już handlują koncesjami, a gdzie Polacy???? co mamy do powiedzenia ... to treba zmienić

Gość

#1170

2012-01-11 06:46

Honor i godność Polaka nie pozwoliłby mi nigdy przyjąć cokolwiek od złodziei i ludobójców jakimi są koncerny wydobywcze ropy i gazu ziemnego !
Ludobójcom, przestępcom korupcyjnym, którzy za łapówki i układy weszli w posiadanie naszych bogactw należy się bojkot takich spotkań z kateringiem.
Nigdy nie miałbym pewności, czy mnie tam nie otrują.
Rodacy, nie bądżcie naiwni, takich ludobójców stać na wszystko!
Dla nich człowiek się nie liczy a liczą się jedynie pieniądze!!!

Polacy, którzy wchodzą w układy z firmami wydobywczymi i dają się przy tym poniżać taką jałmużną jak kateringi czy" 4 tysiące złoty na dom" to kolaboranci i zdrajcy Ojczyzny!
Jak Wam nie wstyd wchodzić w układy z wrogiem?
Panie Wójcie z lubelskiej gminy, gdzie ma powstać ta nowa wiertnia poprzedzona spotkaniem z kateringiem, Jak Panu nie wstyd popierać na Waszym terenie działania przestępców i WROGÓW NARODU POLSKIEGO ?
Apeluję do mieszkańców tej wioski na Lubelszczyżnie, zjednoczcie się i stańcie ramie w ramię przeciwko bandytom!
Wspieramy Was modlitwą i pozytywnymi myślami.
Nie dajcie się dalej tak poniżać i manipulować !
Bierzcie przykład z Braci Kaszubów, którzy umieli się zjednoczyć i przepędzili intruzów z NASZEJ POLSKIEJ ZIEMI.
!

Gość

#1171

2012-01-11 11:15

Jeśli tylko 50 % z tego co tutaj czytam to prawda to ... resztki włosów rwać z głowy

Gość

#1172

2012-01-11 11:49

Krótkowzroczność polityków i parlamentarzystów jest porażająca. Dobrze, że są takie inicjatywy jak ta.Gratuluję

Gość

#1173

2012-01-11 14:45

dziękuje za tą wiedzę

Gość

#1174

2012-01-11 17:39

Ludzie co wy robicie? Przecież niszczycie nasz naród!

Gość

#1175

2012-01-11 20:33

Protestuje....Popieram ten protest.Zmiany w prawie gorniczym prowadza do katastrofy.