PROTEST PRZECIW USTAWIE NOWE PRAWO GEOLOGICZNE I GÓRNICZE

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji PROTEST PRZECIW USTAWIE NOWE PRAWO GEOLOGICZNE I GÓRNICZE

M.B

#126

2011-11-08 11:37

Dzisiaj dzwoniłam do Rzecznika Praw Obywatelskich i usłyszałam,że sprawa jest analizowana przez zespół merytoryczny a referentem jest Pani Lipnicka.
Na moje stwierdzenie,że wczoraj jeszcze czekała w kolejce na rozpatrzenie usłyszałam : "od wczoraj nic się nie zmieniło".
Nie ma żadnej możliwości kontaktu z zespołem merytorycznym a tym bardziej z Panią Rzecznik ! Usłyszałam jedynie,że drogą pocztową zostanie udzielona pisemna odpowiedż na nasz protest,ale nie określono terminu tej odpowiedzi.
SUTINO

#127 49

2011-11-08 15:29

Tak długo, jak nasza ziemia jest w naszych rękach - rękach Polaków, tak długo jesteśmy u siebie. Posiadamy naszą identyfikację. Z chwilą gdy się wyzbywamy naszej ziemi, stajemy się bezbronni - zdani na łaskę innych. Może komuś o to chodzi ???? Jedynym ratunkiem w tej chwili dla Polski jest wieś. Trzeba uświadamiać drobnych właścicieli ziemskich , aby się nie wyzbywali swych gospodarstw, nie dawali się łapać na przynęty różnych dotacji, nie kontraktowali się na wiatraki - złom z zachodu dewastujący środowisko, na ziarno modyfikowane itd. Brońmy swojej ZIEMI.

Gość

#128

2011-11-08 16:41

Krzyk o prawo do naszego!

Gość

#129

2011-11-08 16:59

Popieram Protest w całej rozciągłości.

Gość

#130

2011-11-08 19:32

Skandal.

Gość

#131

2011-11-08 20:20

jestem polakiem i nie zgadzam sie na takie wyczyny.jestem wspolwlascicielem polski, to moj kraj i moja ziemia. To dobro ma sluzyc mnie i polakom,i nie zgadzam sie by paru pOslow sprzedalo moj majatek,bo dostna pare groszy. Tych pOSLOW co podpisali ta ustawe pod sciane, nie trzeba szukac kata sam odstrzele, BYDLETA sprzedali by swoja matke, dla czapki drobnych.

Gość

#132

2011-11-09 00:14

Blagam, nie sprzedawajcie juz wiecej Polski

Gość

#133

2011-11-09 09:47

Nie zgadzam się na zawłaszczanie zasobów RP przez koncerny zagraniczne na bandyckich zasadach dopasowanego pod nie prawa. Pomyślmy o następnych pokoleniach Polaków - oni nas za to rozliczą.

Gość

#134

2011-11-09 10:05

Doskonała i oparta na faktach prezentacja na temat shale gas w Polsce. Nie jestem w tej dziedzinie ekspertem, ale jestem dwujęzyczna (polski, angielski)i czytam na ten temat dosyć dużo, panegiryki i negatywne opinie. Przeczytałam niektóre materiały naukowe w języku angielskim, które dały mi bardzo dużo do myślenia.

Wasza prezentacja historii poszukiwań gazu łupkowego w Polsce poraża i potwierdza moją opinię, że Polska i jej obecna elyta rządząca doprowadzi do tego, że nasz kraj znowu skończy jak patriotyczny martyr wszystkich narodów. Brak kompetencji i prywata znowu zrujnuje nasz kraj. Mało tego, zagraża życiu wszystkich obywateli tego kraju, jedynie dlatego że parę osób oraz multinational companies chcą się w pazerny sposób 'obłowić'.

Przeraża mnie również, zakłamanie z jakim w typowo piarowski sposób prezentowane są fakty ze strony 'ekspertów' reprezentujących naszą obecną władzę.

Nigdy nie należałam do żadnej organizacji i partii w Polsce, ale popieram Waszą działalność w 100% i chylę czoła dla Waszej wiedzy i odwagi, że poruszyliście ten temat.

W mojej opinii, działania naszego rządu w tej dziedzinie na rzecz dobra naszego kraju i jego obywateli zakrawają na zdradę stanu. Przy użyciu białych rękawiczek i piaru wprowadzają Ustawy, które Polsce i jej obywatelom... szkodzą.



Małgorzata A. Winter-Walker (134)

#135

2011-11-09 10:28

Po przeczytaniu innych komentarzy, wolałabym w to Boga nie mieszać bo takie postępowanie naszych Urzędników Państwowych i Ustawodawczych mogą jedynie świadczyć o tym, że Boga nie ma. Krzyż w ich siedzibie wisi jedynie po to, aby świadczyć o ich bezbożnych działaniach.

Gość

#136

2011-11-09 11:24

Nie zgadzam się z ustawoą nowego prawa geologicznego i górniczego. Nie służy ona interesom Polski, tylko szkodzi im, samorzady i społeczeństwo ma prawo na ten temat sie wypowiadać i podejmować decyzje!!!!!!!!!!!!!!!
Z Dorzecza Bzury i Słudwi

#137 POLACY, WALCZMY O SWOJE MIEJSCE W POLSCE,a nie w piekle na naszej OJCZYSTEJ ZIEMI !!!

2011-11-09 11:29


Ta diabelska ustawa, te szatańskie zamiary są dowodem że SZATAN próbuje całkowicie zawładnąć POLSKĄ, a POLAKÓW wyrugować z OJCZYSTEJ ZIEMI.
To że w urzędnikach państwowych, ustawodawczych nie ma Boga, nie znaczy, że BOGA nie ma !!!

Tak nie można wywodzić !!!

To nasza winna,że w sejmie siedzą osoby niegodne reprezentowania interesów POLSKI I POLAKÓW i które skazują naród, POLAKÓW na zagładę.

To podstępne jest działanie szatana abyśmy uważali ,że po zdjęciu krzyży będzie lepiej. Lepiej dla kogo? Lepiej ,bo zawisną inne symbole? Gwiazdy?
DLA POLAKÓW ŚWIĘTOŚCIĄ: BÓG, HONOR, OJCZYZNA !!!!

KRZYŻ,jako symbol, nigdy POLAKOM nie przeszkadzał wręcz przeciwnie!
Co JEST WINIEN KRZYŻ w Sejmie??
WINNI SĄ CI BEZBOŻNICY, których powinniśmy osądzić i przepędzić.

Jak bardzo trzeba nie być POLAKIEM, by ranić POLAKÓW samym nawet mówieniem o zdjęciu krzyża.

NIE WOJUJMY Z KRZYŻEM ,tylko z szatanem ,który zagnieżdził się w sejmie ,senacie, urzędach,mediach i uśpił czujność,rozsądek obywateli !

SAMEMU BOGU NALEŻY SIĘ CHWAŁA! IDŻ PRECZ SZATANIE!


Gość

#138

2011-11-09 13:02

Brońmy tego co wywalczyli nasi ojcowie i dziadkowie

Gość

#139

2011-11-09 13:08



Ustawa PGG nosi znamiona wyprzedaży polskich bogactw naturalnych obcemu kapitałowi bez właściwego zagwarantowania interesów naszego kraju i jego obywateli.Dla mnie najważniejsze jest dobro ojczyzny i poostawienia naszych bogactw dla pszyszłych pokoleń.
Nie - dla obcych korporacji w Polsce
oraz unieważnienia koncesji wydobywczych ropy i gazu ziemnego!

Gość

#140

2011-11-09 13:17

Napisz opinię...
Z Dorzecza Bzury i Słudwi

#141 STOP NOWYM KOSZULKOM REPREZENTCJI POLSKI BEZ ORŁÓW NA PIERSI !!!

2011-11-09 13:44

treść komentarza z petycji STOP !!! Nowym koszulkom reprezentacji Polski!!! STOP
cyt"
Spójrzmy szerzej na to ANTYPOLSKIE działanie.
To element misternego planu zniewalania Polaków w POLSCE
Koniecznie masowo podpisujmy się pod petycją w której jest myśl: DOŚĆ ANTYPOLONIZMU w POLSCE ! NIECHAJ INNE NARODY NIE POZBAWIAJĄ NALEŻNYCH POLAKOM PRAW!
http://www.petycjeonline.com/przeciw_blokowaniu_manifestacji_narodowych_w_polsce

Co nam po POLSKIM sporcie,kulturze, jeśli nie będzie nas POLAKÓW !!!

Sport, kulturę tworzą ludzie.
Nowe prawo geologiczne od 1 stycznia w2012 roku oddaje nasze terytorium w okupację obcym koncernom wydobywczym z prawem rugowania Polaków z OJCZYSTEJ ZIEMI,! Staliśmy się celem strategicznym
USA.
MASOWO SPRZECIWMY SIĘ TEMU !!!
Więcej o tych i innych zagrożeniach na stronie Krzysztofa Puzyny : iddd.de i bejda.iddd.de

http://www.petycjeonline.com/protes_przeciw_ustawie_nowe_prawo_geologiczne_i_gornicze "
ptasiek

#142 Re: same pierdoly

2011-11-09 16:27

#1: Teresa Wojda -

woda kopalniana nie nadaje sie do niczego jest to zazwyczaj solanka zanieczyszczona innymi pierwiastkami wystepujacymi w gorotworze,

biocydow (nie biozydow) uzywa sie w celu ochrony polimerow przed bakteriami moze zakazac domestosa, lizolu itd

a zreszta dyskusja z pania nie ma wiekszego sensu poniewaz nie ma pani zielonego pojecia o czym pani piszesz


Gość

#143

2011-11-09 16:35

Podpisuje się pod petycją i chronię nasze dobro naturalne.
Wojtas190

#144 Re: Re: same pierdoly

2011-11-09 16:40

#142: ptasiek - Re: same pierdoly

"woda kopalniana nie nadaje sie do niczego jest to zazwyczaj solanka zanieczyszczona innymi pierwiastkami wystepujacymi w gorotworze"

Hehe chłopie gdzies ty sie uchował :) hyba na soli byłeś. ĆWOK!!! Do szkoły na douczenie baranie!!!


Gość

#145 Re: Re: Re: same pierdoly

2011-11-09 17:39

#144: Wojtas190 - Re: Re: same pierdoly

baran mozesz w rodzinie szukac, "hyba" sie nie tak pisze - a teraz moze wytlumaczysz mgr inż. wiertnictwa i geoinzynieri co to jest woda kopalniana chetnie przeczytam moze sie dowiem czegos nowego

Z Dorzecza Bzury i Słudwi

#146 Tu gra idzie o POLSKĘ i POLAKÓW a nie o wodę kopalnianą czy solankę !!!!!!!!!!!!!!!

2011-11-09 22:32

Tylko wrogiem, szatanem może być ten co atakuje i obraża obrońców POLSKIEJ ZIEMI !!!
Słusznie " Samemu Bogu należy się chwała!Idż precz szatanie!"

Gość

#147

2011-11-09 23:16

Nie zgadzam się z nową ustawa nowe prawo geologicvznei górnicze poniewaz jest ona krzywdzaca dla Polski nie przynosi korzysci tylko straty. Nie zgadzam sie na wywłaszczenie. Polska jest NASZA I NICZYJA WIĘCEJ.

Gość

#148

2011-11-10 02:22

Proszę o zobligowanie opozycji parlamentarnej do zaskarżenia ustawy do Trybunału konstytucyjnego w trybie natychmiastowym

Gość

#149

2011-11-10 05:12

Nareszcie ludzie zaczynaja sie budzic...

Gość

#150

2011-11-10 10:12

Do boju!