Allegro, Petycja do Zarządu MIH Allegro B.V.

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji Allegro, Petycja do Zarządu MIH Allegro B.V.


Gość

#26

2011-11-05 18:28

Petycja słuszna i potrzebna. Allegro nie zważając na opinie i komentarze narzuca odgórnie coś czego nie chcą jego użytkownicy. Pokazuje tym samym jednoznacznie, że użytkownicy serwisu nic dla niego nie znaczą. Setki (jeśli nie tysiące) notorycznych allegrowiczów sygnalizują, że wprowadzone zmiany są złe - mimo to brak jakiegokolwiek odzewu ze strony zarządu Allegro.

Gość

#27

2011-11-05 20:57

Świetny pomysł

Gość

#28

2011-11-05 23:52

Bardzo dobrze, ze ktoś postanowił stworzyć tą petycję.
Sam miałem zamiar ją napisać, kiedy ujrzałem nowy wygląd allegro.pl .
Nowy design jest beznadziejny.
Te "miniaturki" to już być większe nie mogły. Poprzednio byly akurat fajne, male, kto chcial to sie powiekszaly po najechaniu kursorem. Więc po co te PSEUDOudogodnienia?
Miniaturka "Kup Teraz!" tez teraz "nieźle" wyglada. Nie można było bardziej na środek?!? Weżcie ją zrobcie z 10 razy wiekszą i wrzućcie centralnie na srodek aukcji, żeby tylko ją można było wcisnąć. Zdjęcia na górze to też dno.
Były elegancko na samym dole, ewentualnie jeszcze w aukcji - to nie. Musi być na samej górze, nie?
Nie dajmy się polityce allegro.pl. i przywróćmy poprzedni design!!!

Gość

#29 Re: Ja już mam dosyć allegro, niech nauczą klientów ebaya to się przeniosę

2011-11-06 14:41


Gość

#30

2011-11-06 16:54

Stary layout był dużo bardziej czytelny, nowy jest mniej czytelny.
dcfsdvfdsvf

#31 Allegro upodabnia sie do ebaya

2011-11-06 16:57

nie mam konta na ebay jednakze widzialam tam aukcje, layout allegro w tym momencie jest mocno zblizony do layoutu ebaya. a przeciez stary wyglad byl bardzo dobry, czytelny. przeciez nie wszystkie portale aukcyjne musza wygladac tak samo.

Gość

#32

2011-11-07 20:26

tragedia oddajcie nam stare allegro

Gość

#33

2011-11-07 22:42

Popieram ją całkowicie, to bardzo dobry pomysł na kompromis Zespołu Allegro z Użytkownikami tego Serwisu !!! Przywróćcie stary wygląd Allegro !

Gość

#34

2011-11-08 01:25

moze byc lepsza od nowego allegro

Gość

#35

2011-11-08 23:57

Świetna sprawa ale alledrogo i tak ma nas wszystkich w d...ie

Gość

#36

2011-11-09 16:33

Ja nawet nie wiem jak się teraz dowiedzieć z jakiego miasta jest wysyłana dana rzecz i nie będę godzine takich informacji szukać. zakańczam swoją współpracę z allegro.straciliście wiele klientów a jestem pewna ze to dopiero początek strat.
cola101

#37 Propozycja !!! Kupujcie poza allegro !!!

2011-11-13 15:36

Witam\
moze niech wszyscy ktorzy sa zawiedzieni nowa oprawa allegro , kupuja w miare mozliwosci towary poza serwisem w ramach strajku ,

Gość

#38

2011-11-13 21:47

Dobra Robota!!Tak trzymać!!!

Gość

#39

2011-11-18 01:00

To niedopuszczalne żeby allegro robiło z milionów użytkowników debili.
allegrowicz

#40 Maksymalizują zyski - stąd te zmiany...

2011-11-22 22:12

Zmiany na Allegro są wynikiem chęci maksymalizowania zysków a nie bycia przyjaznym dla użytkowników, stąd te wszystkie zmiany. Jeśli ktoś sądzi, że nie ma tam ludzi od marketingu i analiz to jest w błędzie. Są, tyle tylko, że ślepo kierują się analizami i doświadczeniem innych portali, zapominając, że raz stworzyli już coś genialnego, bo dostosowanego do naszych polskich realiów, przyzwyczajeń. Teraz można to już tylko popsuć, i to właśnie robią mając nadzieję, że jednak na tym zarobią. Ogólnie tendencja na świecie jest taka, że wszystko jest robione coraz gorzej ale taniej, więcej i szybciej. Relatywnie daje to większy zysk. Z drugiej strony wygląda to tak, że jest masa młodych wykształconych ludzi, nierzadko po dwa kierunki ukończone, ale np. po polsku gramatycznie i poprawnie pisać i mówić nie umie. Szybki rzut oka i okazuje się, że wszystko tak robi. To jest tendencja globalna. Procesory mają produkować, które będą się myliły, za to będą szybsze i tańsze - i to nie jest żart. Reasumując - Allegro poszło drogą analiz, marketingu i maksymalizowania zysków w akademickim wydaniu, zapominając o własnych zdobyczach, a może zwyczajnie nie potrafią ich przeanalizować. Skąd ta pazerność na kasę nie wiem, ale nigdy jak widać nie mają dość i ktoś tam uznał, że nadal zarabiają za mało. Swoją drogą jest dobry moment dla konkurencji, wiadomo co się sprawdziło a co jest bee. Gdyby pojawił się serwis oferujący starą funkcjonalność Allegro - wiemy co by było. Ona jest kluczem.

Gość

#41

2011-11-23 04:28

Allegro poszło w złą strone z tym nowym wyglądem

Gość

#42

2011-12-16 21:43

Powinien być stary układ allegro.
Pantos

#43

2011-12-26 13:57

Podpisane .My w Zelowie staramy się o skatepark .
Liczę także na waszą pomoc .
http://www.petycjeonline.com/skatepark_w_zelowie
MMMM

#44 sciaganie ogloszen ze zwierzetami bez rodowodu!

2012-01-07 23:51

podajcie jeszcze do wiadomosci,ze sa sciagane od 1 stycznia BEZPRAWNIE ogloszenia ze zwierzetami bez rodowodow.W mysl nowej ustawy jest zakaz,ale urodzone przed 1.01.2012 maja prawo byc sprzedane!
Nigdzie tez nie ma zadnej wzmianki w ustawie o RODOWODZIE,ktorego to zada allegro.Jesli to sie znajdzie tutaj w tekscie tej petycji na pewno liczcie na ok 200 glosow jak nie wiecej!

Gość

#45

2012-01-08 00:45

Jeśli allegro nie będzie traktować wszystkich równo to zrezygnuje w ogóle z ich usług i namówię do tego innych.

Gość

#46

2012-01-08 15:18

Allegro powinno znać wykładnię prawa ogłoszoną przez ustawodawcę ,a nie interpretować prawo jak im narzucają to hodowcy zwierząt rodowodowych i dzieci bawiące się w dobroczynność za pieniądze ciężko pracujących rodziców

Gość

#47

2012-01-09 15:17

Na portalu Allegro aż się prosi o zmiany. Uzasadnienie petycji ma sens i zmierza w kierunku poprawy komfortu użytkowników. To oni decydują o zyskach. Poza tym uwzględnienie zdania specjalistów od psychologii, ergonomii i handlu byłoby wysoce dojrzałym ale niedocenianym posunięciem.

Gość

#48

2012-01-11 11:59

Allegro powinno poczekac na interpretacje prawa w sprawie zwierząt która powinien wydac uprawniony organ,a nie sam ustalać prawo.
Maxio44

#49 Allegro śpi a Selligo.pl naprawia ich luki...

2012-10-11 14:48

Jednym słowem Allegro nie dba o swoich klientów. Nic dziwnego, że serwis Selligo.pl Brytyjskiej firmy Selligo Group, zdobywa tak wieklie zainteresowanie. Na portalach aż pełno informacji o selligo.pl. Ludzie są zadowoleni bo nie płacą takich pieniędzy jak na allegro. Zmieńcie coś albo zostaniecie sami z garstką użytkowników
łukaszek

#50 Dokładnie - Zdecydowanie polecam selligo... Tanio, więcej opcji i konkretnie.

2012-10-11 14:53

Na selligo.pl mam nie tylko aukcje ale tez aukcje odwrotne, ogłoszenia kupna, i całą mase innych udogodnień. Panel użytkownika selligo ma tyle możliwości, że nie korzystam ze wszystkiego. Dodawanie wideo do aukcji, wystawianie nawet na 6 miesięcy bez dodatkowych opłat, 150ł na start, promowanie aukcji na ich profilach: facebook i nk. nie bede pisał dalej... Ale polecam, www.selligo.pl