Wykopac_Bakero

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji Wykopac_Bakero


Gość

#101

2011-11-26 09:41

Petycja bardzo na czasie mimo że do rozegrania zostały jeszcze ostatnie zimowe 3 mecze. Podpisuję, ją głównie za nieprzemyślane eksperymenty ze składem drużyny. Za nieustanne niewystawianie Vojo Ubiparipa do składu, który wcale nie jest złym napastnikiem. Drużynie brakuje mądrości w grze, mozolne budowanie ataku pozycyjnego zamiast szybkich kont. No i puste trybuny - to najlepszy komentarz do całej sytuacji. Recepta na przysłość - poszukać dobrego trenera, pozyskać szybkiego prawoskrzydłowego i obniżyć ceny biletów.

Gość

#102

2011-11-26 10:50

Proszę działaczy Poznańskiego Lecha , by bardzo dobrze zastanowili się nad decyzją zwolnienia p.Bakero. Przez jego brak wyobrazni na gre Lecha ,ta drużyna traci. Mieli walczyc o mistrza a drugi raz z rzędu nie wejdzie do pucharow . ŻAŁOSNE ! Tylko LECH!

Gość

#103

2011-11-26 10:56

Szkoda pisać myslalem ze jak Bakiero przychodzi z barcy to bedzie cos pieknego pilka bedzie sie pieknie toczyc a tu masz remisujemy z podbeskidziem i nie idziemy na wyzyny tylko ciagle cienko gramy i nie wygrywamy i nie ma co na mistrza liczyc tylko na sprzedaz zawodnikow gratuluje!!!!!



Gość

#104

2011-11-26 10:56

Szkoda, że tak póżno. Ja białą chusteczkę noszę zesobą
na mecze od dawna.

Gość

#105

2011-11-26 11:01

co to za trener który nawet nie umie mowic po Polsku bo mu sie niechce.a o wynikach i zmianach w skaldzie juz nie wspomnę

Gość

#106

2011-11-26 11:15

W dzisiejszym swiecie rzadzi pieniadz, mamy wiec do wyboru: lokalny klub z tradycjami szanujacy kibicow i respektujacy ich zdanie, albo pieniadze i prezesa traktujacego klub jak inwestycje. Niestety poszlismy ta druga droga i mamy trenera JMB, ktory jaim nie bylby trenerem, jest czlowiekcym bardzo szerokie kontakty w europejskiej pilce i za to rezes bedzie go trzymal. Trzeba sie zastanowic czy warto miec pieniadze kosztem takiego zarzadu. A nie debatowac nad umiejetnosiami trenera.

Gość

#107 Bakero

2011-11-26 11:16

He he Bakero dobrze rozgryzł polską piłkę, wie że u nas trener leci po kilku meczach, więc zażądał 2 lata czasu na Lecha i ma ciepłą posadkę - to po raz a po dwa Zarząd sam sobie winny, wysprzedał najlepszych zawodników nie kupił nikogo, nie można opierać się na jednym zawodniku że będzie bramki strzelał, słaby skład brak pomysłu woda uderzyła do głow jak media na gwiazdy ich sterowały i jest jak jest.... Wczoraj Wisła fartem wygrała i świetny przykład polskich sprawozdawców, strzelił sobie karnego (dla zawodowca nie stzrelić to wstyd) i już kmentarz powrócił w wielkim stylu, przepraszam bardzo ale taki komentarz to by mógł być jakby walnoł ze 3 bramy po super akcjach a nie przyfarcił z karnego ! Nasze media kreując po 1 meczu jużsuper artykuły też są winne że zawodnikom w gowach sie miesza i nie zależy na grze, bo i tak biorą cieżki szmal. Uciąc płace do 2 tys + premie za efekty w meczu otworzyć treningi dla amatorów i szukac walczenych ambitnych nowych ...

Gość

#108

2011-11-26 11:38

Jestem kibicem Podbeskidzia , szanuję też Lecha, ale to jak grał w Bielsku 5 dni temu, to złe ustawienie przez trenera. Taki zespół przyjeżdża do Bielska i rządzi. Bakero w Hiszpani chodziłby do urzędu pracy stemplować a w Polsce przyssał sie do kasy. słaby trener...
Accepted

#109

2011-11-26 11:49

Rozumiem, te nerwy, ale nawet jakby Lech wymienił cały skład, a w Poznaniu grał by Messi, a trenerem był Guardiola a nie Bakero, to na tym kartoflisku jakie jest w Poznaniu żadnego diamencika technicznego się nie znajdzie, a efekt byłby ten sam;) Forme kształtuje się u siebie, na swoich obiektach, swoim boisku, samo przygotowanie zagraniczne - to tylko fundamenty, na których tą formę budować można, ale jak nie ma dobrej gleby to NIC NIE UROŚNIE. Bakero to inwestycja w przyszłość, a jeszcze nikt na świecie nie poukładał zespołu w rok... Mistrzem może być Lech, choć widzę że kibice marzą o etacie w zarządzie Lecha i o kibicowaniu zapominają. Smutne... Nie znoszę obłudy, dziś krzyczycie wywalić Bakero, a gdzie byliście jak Lech miał kłopoty, gdzie? Kto chłopaków wspierał? Mnie nie martwi to, co się stało z Lechem, tylko gdzie się podziali jego kibice? Ilu was przyjdzie na mecz waszej "ulubionej" drużyny. Kto jest z Lechem na dobre i złe? Kto pomoże wygrać z Widzewem, kto zaśpiewa You are not alone jak przegrają? Wiara Lecha? hmmm, nie widzę wiary, tylko setki kandydatów na prezesa zarządu Klubu.

Gość

#110

2011-11-26 11:59

Bakero de regreso a España!

Gość

#111

2011-11-26 12:00

ten człowiek dopiero w lechu, uczy się trenerki. Jest pozbawiony zmysłu nowoczesnej piłki. Nie rozumie, że zawodnicy lewonożni powinni grać na lewej stronie i odwrotnie. Dzisiejsza piłka opiera się na grze skrzydłami, a my oddajemy np. Kiełba. "powodzenia"

Gość

#112

2011-11-26 12:04

Oczywiście zdaję sobie sprawę, że sam Bakero jest tutaj najmniej winny. Nie przypada mi do gustu cała polityka klubu pod prezesem Rutkowskim.
Wiara Lecha

#113 Nie Bakero out...

2011-11-26 12:07

tylko ta petycja out, a najlepiej wszyscy podpisani out z naszego stadionu.

Gość

#114

2011-11-26 12:16

Wyje.... Bakero.... przez niego nie chodze na mecze i nie tylko ja. Pozdrawiam

Gość

#115 Re:

2011-11-26 13:05


Gość

#116 Re: Nie Bakero out...

2011-11-26 13:20

#113: Wiara Lecha - Nie Bakero out... 

 Przepraszam bardzo ,ale ile osób za bakero chodzi na mecze??? cisza a ile chodziło przed bakero 2 razy wiecej więc odpowiedz prosta wykopac bakero djuka na trenera ma respekt w klubie więc wrazie czego ryknie na kolegów rzeby grali

Szaja

#117 JMB/ Gimnazjum

2011-11-26 13:24

Wypad z nim!!! Ja mam jeszcze prośbe do kibiców, ponieważ moje gimnazjum nr 24 ma być przeniesione a nikt tego nie chce. Mam ogromną prosbe podpisujcie się pod naszą petycją. Może was znajomy ją ma. Ja postaram sie wklepać na mój profil na fb żebyście mogli zbierać

Gość

#118

2011-11-26 13:29

Mam nadzieję że ZarządNaszego Ukochanego Klubu potraktuję to poważnie w przeciwnym razie jedynym wyjściem będzie nie tylko brak dopingu ale po prostu nie przychodzenie na stadion.

Gość

#119

2011-11-26 14:05

W poprzednim sezonie byłem przeciwny JMB, kiedy został latem w Lechu...obawiałem się, początek sezonu był znakomity i uderzyłem się w pierś oraz przyznałem, że warto było postawić na dłuższą współpracę z Bakero. Niestety ostatnich 6 lub 7 meczów przelało czarę goryczy w mojej głowie...nie mogłem uwierzyć, że mój ukochany klub gra tak beznadziejną piłkę !! Podczas meczu w Bielsku-Białej po raz pierwszy w życiu z nerwów wyłączyłem telewizor, aby nie patrzeć na tę ŻENADĘ... Kolejorz przyzwyczaił nas do szybkiego grania i ładnej piłki, a także zdobywania bramek (przynajmniej przez ostatnie kilka lat), a wcześniej zawsze była walka i zaangażowanie...czego teraz zwyczajnie brakuje... Chcę widzieć, że ta drużyna się stara, że każdy z zawodników biega na maxa od 1 do 94 minuty ! Chcę widzieć wolę walki i zdobywania punktów...gdybyśmy stracili tyle punktów ile ostatnio, ale każdy z nas by widział, że Lech walczył, że gryzł trawę, że za wszelką cenę chcieli wyrwać punkty...jakże inaczej, my KIBICE, podeszlibyśmy do obecnej sytuacji. Niestety tego nie ma...a MY TEGO WŁAŚNIE CHCEMY !!! pozdrawiam wszystkich prawdziwych Kibiców Wielkiego LECHA !

Gość

#120

2011-11-26 14:56

natychmiast należy wyrzucić z lecha poznan jose maria bakero poniewaz niszczy nasz ukochany klub i powolac na stanowisko duzo lepszego trenera

Gość

#121

2011-11-26 15:09

Jak na postępowanie tego Pana petycja jest napisana w sposób bardzo delikatny.

Gość

#122 Djuka

2011-11-26 15:16

Djuka na trenera!!!

Gość

#123

2011-11-26 15:40

Każdy trener zasługuje na szanse i ma swój czas na to ale jeśli nie widać w tym logiki i nie ma postępów to trzeba dokonać zmian.Nie rozumiem jak ludzie zarządzający klubem mogą lub nie chcą tego widzieć.Nauke podań krótkich może przez sezon instruktor prowadzić za 2000 zl a trener UEFA PRO .Wszyscy boja się o przyszłość o brak Lecha w europejskich pucharach co za tym idzie finanse.Dla właścicieli powinno być to zrozumiałe ze żeby zarobić trzeba zainwestować w trenera również bez tego ani rusz a my tkwimy w czymś nieudolnym tylko do czego nas to doprowadzi ...

Gość

#124

2011-11-26 16:17

Popieram całym sercem! DOŚĆ LA ROTACJON W LECHU!

Gość

#125

2011-11-26 17:48

Ja osobiscie mam dosc tego pokretnego kopernika jego niespodzianek, szachowanie skladem i dosc kur..wa remisow i przegranych.Bakero won od kolejorza!!!!!!!!!!!!!!!