PROTEST PRZECIW LIKWIDACJI PRZEDSZKOLA NR 63 BYTOM

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji PROTEST PRZECIW LIKWIDACJI PRZEDSZKOLA NR 63 BYTOM

Ten wpis został usunięty przez autora (Pokaż szczegóły)

2011-12-04 00:29



Gość

#52 Re: Re:

2011-12-04 00:30

#50: - Re:

Ośrodek niech sobie otwieraja ale nie kosztem naszych dzieci!!!


Gość

#53 Re: Re:

2011-12-04 00:37

#50: - Re:

może, ale w ośrodku za nic nie płacą .....nawet za godziny jak dzieci przedszkolne


Gość

#54

2011-12-04 00:39

za nic nie płacą , tylko za posiłki.............za nic nic więcej

Gość

#55 Re:

2011-12-04 00:40

#54: -

od dzieci przedszkolnych PAN prezydent wymyslil oplate za spóznienie............ONI ZA NIC NIE PŁACĄ....A SĄ


Gość

#56 Re: bardzo mało osób przyjdzie w Mikołaja

2011-12-04 13:55

#38: -  

 


Gość

#57

2011-12-04 14:11

Musimy powiadomić bardzo dużo mediów o tym zebraniu Może ma ktoś jakieś znajomości to prosze wykorzystać Ja wysłałam jeszcze do Życia Bytomskiego o opisanie w gazecie Prosze niech każdy sie w to włączy !!!

Gość

#58 Re:

2011-12-04 14:40

#57: -

to bardzo dobry pomysł


Gość

#59 Re:

2011-12-04 15:52

#57: -

Ja powiadomiłam TVN24 oraz TV SILESIA !!!

Wspólnymi siłami damy rade tym bezdusznym urzędnikom którzy chcą zniszczyć szczęście naszych dzieci !!!


Gość

#60 Re: Re: bardzo mało osób przyjdzie w Mikołaja

2011-12-04 15:56

#56: - Re: bardzo mało osób przyjdzie w Mikołaja

Jak dla niektórych rodziców ważniejszy w tym dniu jest Mikołaj to już ich problem ale później niech nie płacza że nie mają gdzie dać dzieci.Fakt Mikołaj jest raz w roku ale nikomu nic się nie stanie jak przyjdzie na spotkanie i będzie protestować przeciw likwidacji naszego przedszkola!!!

Wasz wybór Mikołaj OK ale w tym przypadku przedszkole jest ważniejsze!!!


Gość

#61

2011-12-04 17:46

a może by tak zaprosić prezydenta? i panią prezydentową - oboje są nauczycielami !

Gość

#62 Re:

2011-12-04 17:55

#57: -

Nagłośnimy tą sprawe i oczernimy tych bezdusznych urzędników!!!


Gość

#63

2011-12-04 18:13

Następny WSPANIAŁY pomysł naszych władz.....najprościej jest zamknąć i zlikwidować palcówkę która prężnie działa...ma 100% obłożenie dzieci....warunki jakich wiele tego typu placówek nie posiada....Dorobek zawodowy, wkład włożony w pracę oraz HISTORIĘ....tylko czy nasze władze to interesuje??!!Łatwo jest likwidować kiedy skutki decyzji nie dotyczą osób odpowiedzialnych za TAKIE kroki.Fakt że zarówno prezydent jak i jego najbliżsi współpracownicy wyłonili się właśnie z oświaty zostawiam bez komentarza......Jakim prawem garstka ludzi decyduje o bycie zarówno dzieci jak i rodziców a co z osobami pracującymi w tej placówce???Tylko kto się nami przejmuje.....Przykrym jest fakt iz to MY MIESZKAŃCY BYTOMIA zaufaliśmy naszym włodarzom ....którzy w swoich deklaracjach wyborczych stawiali na RODZINĘ, ROZWÓJ OŚWIATY - pewnie już zapomnieli o obietnicach...... swoje miejsce pracy mają niestety jeszcze zapewnione....tylko gdzie w tym wszystkim my zwykli mieszkańcy oszukani i oszukiwani przez władzę???????


Gość

#64 Odrobina spokoju

2011-12-04 18:16

Może odrobinę się państwo wstrzymacie z tymi masmediami? Z poufnych źródeł wiadomo mi że we wtorek odbędzie się spotkanie z administracją przedszkola, nie z Panem Prezydentem i P. Biedą. Na drugie spotkanie z przedstawicielami władzy, należy zaprosić rozgłośnie medialną, nie inaczej. Pozdrawiam

Gość

#65

2011-12-04 19:22

ja uważam ze media muszą być poinformowane i powinny brać czynny udział od samego początku

Gość

#66 Re: Odrobina spokoju

2011-12-04 19:25

#64: - Odrobina spokoju

Spokojni to my zawsze jestesmy! Dlatego wladza robi z nami co chce!


Gość

#67 Re:

2011-12-04 19:45

#65: -

zgadzam się !!!


Gość

#68

2011-12-04 20:09

Panie prezdencie jest pan reżyserem czeskiego filmu -czyli śmiechu warte!!!tylko dla kogo!!!GRATULUJE GŁUPOTY a nasze dzieci sa bohaterami drugo planowymi a szkoda że są dla pana nikim i niczym!!!nie oddamy łatwo naszego przedszkola dzieci czują sie w nim bezpieczne i kochane mają wspaniałe panie,doskonały personel i najlepszą PANIĄ DYREKTOR!pana pewnie to nie interesuje ale nas bardzo to są nasze dzieci i o ich dobro bedziemy walczyc to one i my rodzice tworzymy to wspaniałe ognisko przedszkolne.MAM NADZIEJE ŻE NOGI KRZESŁA NA KTÓRYM PAN SIEDZI W SWOIM BIURZE SIE POŁAMIĄ I UDERZY SIE PAN SOLIDNIE W GŁOWE NA OPAMIĘTANIE ŻYCZE OWOCNEGO SPADANIA!!!

Gość

#69

2011-12-04 20:37

Popieram zalatwienie tego narazie miedzy nami! Kazdy tutaj wylewa swoja zlosc i mysli, ale najlepszym wyjsciem bedzie nasze spotkanie w przedszkolu i uzgodnienie 'strategii'! Okaze sie rowniez ile bedzie rzeczywiscie zdeterminowanych rodzicow (powinni byc wszyscy) aby walczyc w naszej i naszych dzieciakow sprawie!

Gość

#70

2011-12-04 20:55

Jeżeli będziemy sprawę załatwiali tylko między nami to nic nie wskóramy!

Gość

#71

2011-12-04 21:21

Moje dziecko uczęszczało do ww przedszkola.Spełniało ono nasze oczekiwania i wymagania.Jestesmy mieszkańcami Suchej Góry,mieliśmy placówke na sąsiedniej ulicy,a jednak zdecydowaliśmy o wyborze przedszkola nr 63.Jesteśmy za tym,aby przedszkola nie likwidowano,jesteśmy wraz z mężem poruszeni takim ewentualnym drastycznym rozwiązaniem.

Gość

#72

2011-12-04 21:49

Jestem jednym z członków RR i tak samo jak wam zależy mi na tym przedszkolu. Przyłączam się do pomysłu zawartego w dwóch poprzednich komentarzach, aby wtorkowe spotkanie odbyło się bez mediów. Trzeba opracować plan działania, a potem zapraszać wszystkich, którzy mogą pomóc w realizacji naszych zamierzeń. Proszę, przemyślcie to !!!!

Gość

#73

2011-12-04 22:45

Nie ma co przemyślać!!! Tą sprawę trzeba nagłośnić każdy może mieć na ten temat swoje zdanie ale walczymy o to samo o dobro naszych dzieci!!!

Gość

#74

2011-12-04 23:31

Uważam,że jest to nieodpowiedzialna decyzja, szkoda tylko że niektórzy członkowie RM zapomnieli, że są wychowankami tego przedszkola
TK

#75 Wtorkowe spotkanie

2011-12-05 02:47

Szanowni Państwo, w imieniu Rady Rodziców bardzo proszę, aby na wtorkowe spotkanie nie zapraszać mediów.. Będą na nim obecni przedstawiciele Związków Zawodowych, którzy pomogą nam obrać prawidłową strategię. Jeśli obecni będą także przedstawiciele prasy czy telewizji, stanie się ona powszechnie znana, co może nie wyjść nam na dobre. Natomiast na kolejnym spotkaniu, na które zostanie zaproszony Pan Prezydent Koj, obecność dziennikarzy będzie jak najbardziej wskazana.
Dziękuję Państwu serdecznie za zaangażowanie i głęboko wierzę, że wspólnymi siłami doprowadzimy do pomyślnego dla nas rozwiązania tej sytuacji.