Petycja przeciwko przebudowie Parku Dolinka Służewiecka w Warszawie

Petycja przeciwko przebudowie Parku Dolinka Służewiecka w Warszawie / Ogłoszenia / Spotkanie online z Zarządem Zieleni w sprawie inwestycji na terenie Parku Dolina Służewiecka / Komentarze

Ten wpis został usunięty przez autora (Pokaż szczegóły)

2020-10-06 08:22



Gość

#2

2020-10-06 11:02

Czy nie można dokonać podpisu przez Internet? W obecnej sytuacji - wskazane.

Gość

#3 Re:

2020-10-06 13:38

#2: -  

Wg uchwały w sprawie konsultacji potrzeny jest również pesel, tutaj nie ma chyba mozliwości dodania tego pola. 


Gość

#4

2020-10-06 17:18

Pani Agnieszko dlaczego nie na możliwości złożyć podpisu elektronicznie. Przy ostatnich obostrzeniach związanych z covid nie liczyłabym na dużą frekwencję. Wielka szkoda. Ja przyjdę ale nikogo do tego nie zmuszę. Termin też bardzo krótki. Można coś z tym zrobić? Czuję że poniesiemy porażkę ☹. Czy można dostać wzór listy i zebrać na niej podpisy przy pomocy woluntariuszy? Pozdrawiam ania

Agnieszka W-k

Autor petycji

#5 Re:

2020-10-07 07:06

#4: -  

Witam,

Mogę Pani przesłać wzór listy ale prosze podać mi maila.

Pozdrawiam, Agnieszka


Gość

#6 Re: Re:

2020-10-07 13:13

#5: - Re:

Dzień dobry. Wysłałałam na adres z petycji. System nie wysyła maili w których jest wpisany adres e-mail.

Gdzie i do którego dnia i do jakiej godziny należy złożyć listę z podpisami?

Pozdrawiam Ania


Gość

#7

2020-10-12 18:17

Stanisław Momot dołączam, ponieważ osiedle podoba mi się takim, jakie jest, choć przydałoby się trochę mniej smrodu ze studzienek kanalizacyjnych i tym proponuję zająć się reformatorom krajobrazu

Gość

#8

2020-11-01 22:11

Witam, Wysłałem , o prawo głosu, nigdy w czymś takim nie brałem udziału, w razie czego ktoś da jakiś support ??? od 13 lat dwa razy dziennie z psami, wzdłuż dzikiej części.... do tego jestem po wydziale środowiska PW. Mamy jakiekolwiek szanse ?? Im chodzi wyłącznie o kasę !!! Pozdrawiam Sławek 604578221 ps. może się znamy.. dwa charciki włoskie, z nadwagą :)))