List Otwarty Lekarek i Lekarzy Psychiatrów oraz Psycholożek i Psychologów Polskich

List Otwarty Lekarek i Lekarzy Psychiatrów oraz Psycholożek i Psychologów Polskich / Ogłoszenia / Poparcie innych specjalistów / Komentarze


Gość

#1

2020-10-30 07:27

Usuwać osoby które maja tytuł magistra psychologii i sa w trakcie 4 letniego szkolenia z zakresu Psychoterapii Psychodynamicznej? Może gdzieś umknęła mi informacja o podaniu numeru dyplomu? Nie rozumiem decyzji. Pozdrawiam, Martyna Mazur Psycholog

Ten wpis został usunięty przez autora (Pokaż szczegóły)

2020-10-30 07:34



Gość

#3

2020-10-30 07:49

Proszę wytłumaczyć ? w tytule wyraźnie napisane "List otwaty lekarek ... psycholożek i psychologów!!! O Tytuł chodzi? To dopiszcie o tym. Rozumiem że psychologów wspierających list okazało się więcej im lekarek? Żenada

Emilia

#4 List otwarty

2020-10-30 07:54

Nie rozumiem decyzji, jestem psychoterapeuta, psychologiem, widocznie ktoś źle sformułował tytuł petycji


Gość

#5

2020-10-30 08:18

Dzień dobry, Jestem psychoterapeutką, od kilku lat pracuję w poradni zdrowia psychicznego gdzie prowadzę psychoterapię dzieci i młodzieży, psychoterapię grupową i rodzinną. Czy ja dobrze rozumiem, że nie jestem uznawana jako specjalista zdrowia psychicznego. Przykro mi, ja i moi pacjenci uważamy inaczej. Pozdrawiam

Gość

#6 Re:

2020-10-30 09:33

#1: -  

Dzień dobry,

Ja również jestem psychologiem w trakcie specjalizacji klinicznej i psychoterapeutką. Pracuję od 6 l w PZP. Nie rozumiem Państwa decyzji. Czy to mój głos się nie liczy, czy jest to po prostu informacja, że osoby nie związane nie będą brane pod uwagę. Proszę o doprecyzowanie.

Pozdrawiam 

Jarosław Jóźwiak

#7 Re:

2020-10-30 09:58

#1: -  

Pani Martyno, bardzo przepraszam, jeśli usunąłem przypadkowo Panią. Nie wiem jak to się stało, bo absolutnie nie usuwam żadnych psychologów, nawet studentów psychologii. Nie było to moim zamiarem. Nie wiem, czy jest możliwość ponownego podpisania przez Panią. W każdym razie przepraszam.

Jarosław Jóźwiak

#8 Re: Re:

2020-10-30 10:00

#6: - Re:  

Witam. Jak wspomniałem wcześniej, nie usuwam absolutnie głosów psychologów. Nie wiem, jak to się stało, jeśli Pani głos został usunięty. Przepraszam, jeśli w jakiś sposób się do tego przyczyniłem, nie było to świadome. Widzę, że system Petycji jest pełen błędów, więc obawiam się, że kiedy kasowałem kogoś innego, system skasował Pani dane (przez pomyłkę).

Jarosław Jóźwiak

#9 Re:

2020-10-30 10:09

#5: -  

Oczywiście, jest Pani (jak i wszyscy pozostali psychologowie/terapeuci) bardzo mile widziana. Czy Pani wpis został usunięty? Co Pani wpisała jako "Zawód/specjalizacja"?

Bardzo proszę zauważyć, że podaliśmy bardzo jasne wytyczne, co gdzie wpisywać..




Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...