Petycja o wniesienie aresztu dla 87-letniego mordercy niewinnego psa!

Petycja o wniesienie aresztu dla 87-letniego mordercy niewinnego psa! / Ogłoszenia / Zakończenie petycji / Komentarze


Gość

#1

2022-09-19 11:24

Ok :) dziękuję za stworzenie w ogóle takiej możliwości jak podpisanie petycji. Mam nadzieję,że to coś pomoże i wsadzi do więzienia tego drania!

Gość

#2

2022-09-19 11:27

Najważniejsze że ktoś pomyślał o takiej petycji jako miłośniczka wszystkich zwierząt i psia mama dwójki rozrabiaków nie wyobrażam sobie że wyrządzenie takiej krzywdy zostanie bezkarne bo starszy Pan. Jak na starszego Pana miał sporo siły żeby skrzywdzić. Wiek nie jest wyznacznikiem tego czy ktoś ma być ukarany bo młode osoby już by odbywały karę a tu jakaś ciuciubabka bo starszy Pan .

Anonymous

#3 Paulina

2022-09-19 11:32

Mam nadzieję,że zwyrodnialec, który popełnił tak straszne okrucieństwo zapłaci za to dużą karę w postaci więzienia bądź kary grzywny w wysokości 20tys zł na schroniska. Bo karą nie będzie dla niego to,że zostanie umieszczony w zakładzie karnym bo tam będzie miał Tv, obiady i inne rozrywki. I mimo wieku należy mu się należyta kara. Oby do niego karma wróciła. 


Gość

#4

2022-09-19 11:33

Ja dziekuje za inicjatywę.Informuj,jeśli będzie potrzebne wsparcie pomogę.

Gość

#5

2022-09-19 12:08

Niech zdechnie w więzieniu Tego życzę

Gość

#6

2022-09-19 14:11

Pani MONIKO DROGA od zawsze i w każdej sprawie primo- W JEDNOŚCI SIŁA, secundo-RODZINY NALEZY BRONIĆ ZA KAŻDĄ CENĘ, terzio -ZWIERZAKI WSZYSTKIE ZWIERZETA STANOWIA NASZA RODZINĘ .quatro-ZAWSZE I WSZĘDZIE PRZECIW BANDYTOM SZLACHETNY CZŁOWIEK BĘDZIE.........ten ludzki pomiot 87 letni ma siedzieć a pod celę ma dostać do towarzystwa KOLEGÓW ZWIERZOLUBÓW...w ciągu kilku dni zrozumie jak należy szanować zwierzaki .Serdecznie panią pozdrawiam wprost z krakowskiego rynku red.dr Marek Zabiegaj TVP-KRAKÓW

Gość

#7

2022-09-19 16:21

Trzymam kciuki z całych sił żeby to coś dało. Niestety dzisiejsza władza ma trudności z przyznaniem że zwierzę to nie rzecz i ma swoje prawa. Wystarczy wspomnieć pisiora który zamordował psa ciągnąc go za autem. Niska grzywna to jest jakiś żart. Oby tym razem było inaczej. Mocno za to trzymam. Pozdrawiam Kasia

Gość

#8

2022-09-19 20:23

Życie jest bardzo kruche...śmierć bestialstwo boli najwięcej. Uwielbiam starszych ludzi rozmawiać z nimi słuchać ich .. ale w tym wypadku coś we mnie pękło jeżeli damy pozwolenie na takie czyny zawsze tak będzie .Trzeba temu światu wytłumaczyć aby nigdy nikt nie podnosił ręki na bezbronnych i słabszych.
Anna 1798

#9

2022-09-19 20:38

Dziękuję za inicjatywę,nie możemy być obojętni wobec takich potwornych czynów ,za zło,które się uczyniło drugiej żyjacej istocie trzeba zapłacić. Bezkarność czyni z takich potworów jeszcze śmielszymi,niech sobie nie myślą ,że jeżeli są silniejsi to mogą znęcać się nad słabszymi doprowadzić do śmierci!
Wspieram całą sobą, może Pani na mnie liczyć. Dziękuję :)