Ocal drzewa na trasie Gliwice/Żernica

Ocal drzewa na trasie Gliwice/Żernica / Ogłoszenia / petycja – dalsze kroki / Komentarze


Gość

#1

2024-04-18 12:54

Super, gratuluję udanego działania.

Anonymous

#2

2024-04-20 08:03

Dziękuję za zaangażowanie w tą istotną sprawę oraz za informacje. Cieszę się, że sprawa została wstrzymana, oby na zawsze.
Pozdrawiam.


Gość

#3

2024-04-20 13:37

Szanowna Pani,

proszę spróbować skontaktować się z organizacją Towarzystwo na Rzecz Ochrony Przyrody i z działającym w niej Mariuszem Waszkiewiczem. Organizacja działa głównie w Krakowie, ale nie tylko. Sama uzyskałam ich pomoc w sprawie dewastacji zieleni w mojej miejscowości, odległej od Krakowa. Towarzystwo zgodziło się wystąpić jako strona w ww. sporze przeciwko Gminie, która dopuściła się zniszczenia drzew i została za to ukarana. Towarzystwo i pan Mariusz można znaleźć na Facebooku. Trzymam kciuki za Pani starania!

Slawomira Matlak

Gość

#4

2024-04-20 15:22

Dobra wiadomość! Dobra robota!❤
Dodynka

#5

2024-04-23 19:00

Stowarzyszenie Zdrowe Miasto- polecam!!! Stowarzyszenie jest z Gliwic więc będą im znane metody działaności jeszcze nie zmienionych władz i toku myslenia jednostek podelgłych UM i tym decyzyjnym. Walczyli dzielnie i zażarcie w obronie Wilczych Dołów. Myślę że pomogą. W kontekście wiedzy na temat ochrony alei polecam pana Piotra Tyszko-Chmielowiec z fundacji Ekorozwoju z Wrocławia (jego książkę o alejach przydrożnych oraz ich ochronie) oraz  stronę drzewa.org z tematem"drzewa dla zielonej infrastruktury", jest zespół z powyższym panem, przeprowadzają szkolenia i warsztaty. Myslę że zmiana aktualnych władz w Gliwicach przyczyni się do nie tylko ochrony przed wycinką takich alei, ale równiez właściwego ich poszanowania! Aaaa i jeszcze jeden człowiek z Gliwic Paweł Harlender- wie w czym rzecz. Może być głosem między spłecznością a urzędem:).

Pozdrawiam i trzymam kciuki- społeczniczka. 




Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...