Uwolnijcie Chrystusa Króla

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji Uwolnijcie Chrystusa Króla


Gość

#76

2013-06-04 20:34

Króluj nam Chryste - zawsze i wszędzie

Gość

#77

2013-06-05 01:08

upadnij na kolana ludu Polski w Narodowej Ekspiacji i przepraszaj swego Króla Jezusa Chrystusa;za świętokradzkie Komunie,
za bluźnierstwa wobec Krzyża,za zabójstwa nienarodzonych,za cudzołóstwo, za zdrady w rodzinach, za rozpustę i pijaństwo,za brak szacunku dla , Jezusa Eucharystycznego,za obojętnych i złych Kapłanów,za brak szacunku podczas rozdawania Komunii świętych, za obojętność wobec ogłoszonej Krucjaty różańcowej za Ojczyznę,za nie wypełnianie zaleceń Benedykta XVI,za relatywizm i modernizm w Polskim Kościele...Postawcie Boga najpierw a nie Siebie! UWIELBIAJ SWEGO PANA I KRÓLA ŚWIĘTY,ŚWIĘTY, ŚWIĘTY!!!

Gość

#78

2013-06-05 06:39

bardzo dobra inicjatywa.Dopóki nie zdamy sobie wszyscy sprawy z powagi sytuacji bedziemy jako państwo i obywatele spowijac się w coraz większym mroku .Króluj nam Chryste.

Gość

#79

2013-06-05 07:34

HANBA POLSKIEGO KLERU ,NIE WIEDZA CO CZYNIA

Gość

#80

2013-06-05 09:38

Króluj nam Chryste zawsze i wszędzie!!!

Gość

#81

2013-06-05 13:59

Odrzucać Prawdę i zwalczać Prawdę jaką jest Nazwa i Tytuł: JEZUS CHRYSTUS KRÓL to grzech przeciwko Duchowi świętemu !!!!

Gość

#82

2013-06-05 19:03

Omnia instaurare in Christo

Gość

#83

2013-06-05 22:59

Boże Nasz i Królu spraw aby Episkopat i Rząd w naszej ukochanej Polsce przejrzał na oczy i usunął głuchotę na wołanie o przekazanie władzy w Polsce KRÓLOWI JEZUSOWI CHRYSTUSOWI

Gość

#84

2013-06-06 15:36

Ojcze Przedwieczny,ofiarujemy ci Przenajswietsze Serce,Rany,Krew,Ciało,Oblicze,Głowę,Człowieczeństwo,Cierpienia,Ciemnicy,Dusze,Bóstwo,Mękę Syna Twojego,a Pana naszego Jezusa Chrystusa dla dokonania pełnej i szybkiej Intronizacji Pana Jezusa w naszej ojczyźnie Polsce,bo możesz przez Swoje nie zgłębione miłosierdzie i miłość,przez zasługi Jego Najdroższej Krwi i Męki w Imię Ojca i Syna i Ducha Świetego amen,wysłuchaj nas(mnie)Ojcze.
3x-Święty Boże

Gość

#85

2013-06-06 16:03

Jezus Chrystus Królem Wszechświata w tym Polski i innych krajów! Apeluję do tych, którzy chcą Naszego Pana i Odkupiciela widzieć w roli jedynie sługi - opamiętajcie się Zawróćcie ze złej drogi póki jeszcze czas...

Gość

#86

2013-06-06 16:14

Dobra sprawa

Gość

#87

2013-06-06 17:36

Bardzo dobrze popieram
aLICA

#88

2013-06-06 18:22

Daj Boże aby się udało!!!!
KRÓL JEST TYLKO JEDEN!
JEZUS CHRYSTUS!

Gość

#89

2013-06-06 19:35

Króluj nam Chryste!

Gość

#90

2013-06-06 19:53

Wszystko co wiem na temat religii , duchowości , Pisma Świętego skłania się do stwierdzenia, że Chrystus jest Królem- również naszej ojczyzny a my mamy tylko przytaknąć" TAK" CZYLI DAĆ TEMU ŚWIADECTWO I UCZYNEK, BO WIARA BEZ UCZYNKÓW JEST MARTWA.
salladyn@interia.pl

#91 Re:

2013-06-07 11:55

#1: wierny -  

 Ludzie, czy nie widzicie, że jesteście smieszni? Robicie komedie z wiary, a głupków z wierzących.Obraz to obraz. W skarbcu Jasnej Góry sa tysiące obrazów, obrazków itp. Paulini powinni je wszystkie wystwiać na widok publiczny? Może wieszać obok obrazu MB w kaplicy? Opanujcie się! Jakas grupa pielgrzymów przyniosła kiczowaty obraz, na którym Pana Jezusa przedstawiono jak jakiegoś afrykańskiego watażkę, a wy chcecie, żeby niby co z nim robić? Modlić się do obrazu, jak Żydzi do złotego cielca? Postawić tron w Pałacu Prezydenckim i postawić na nim ten obraz? Po co? Losów Polski nie zmieni się jednym obrazem, czy jakąś szopka z obwołaniem Pana Jezusa królem. Weźcie się za coś pozytecznego. Róbcie coś wymiernego dla dobra kraju. Pracujcie uczciwie, chodźcie na wybory, zakładajcie stowarzyszenia, partie, fundacje. Błagam was wtylko - nie osmieszajcie wiary.


Gość

#92

2013-06-07 21:52

KRÓLUJ NAM JEZU CHRYSTE! Dziękuję za umożliwienie mi podpisania petycji. Popieram INTRONIZACJĘ CHRYSTUSA KRÓLA W POLSCE.

Gość

#93

2013-06-09 11:03

KRÓLUJ NAM CHRYSTE!!!

Gość

#94

2013-06-09 12:21

"Pewien człowiek szlachetnego rodu udał się w kraj daleki, aby uzyskać dla siebie godność królewską i wrócić. Przywołał więc dziesięciu sług swoich, dał im dziesięć min i rzekł do nich: "Zarabiajcie nimi, aż wrócę". Ale jego współobywatele nienawidzili go i wysłali za nim poselstwo z oświadczeniem: "Nie chcemy, żeby ten królował nad nami". Gdy po otrzymaniu godności królewskiej wrócił, kazał przywołać do siebie te sługi, którym dał pieniądze, aby się dowiedzieć, co każdy zyskał. Stawił się więc pierwszy i rzekł: "Panie, twoja mina przysporzyła dziesięć min". Odpowiedział mu: "Dobrze, sługo dobry; ponieważ w drobnej rzeczy okazałeś się wierny, sprawuj władzę nad dziesięciu miastami!"  Także drugi przyszedł i rzekł: "Panie, twoja mina przyniosła pięć min". Temu też powiedział: "I ty miej władzę nad pięciu miastami!" Następny przyszedł i rzekł: "Panie, tu jest twoja mina, którą trzymałem zawiniętą w chustce. Lękałem się bowiem ciebie, bo jesteś człowiekiem surowym: chcesz brać, czegoś nie położył, i żąć, czegoś nie posiał". Odpowiedział mu: "Według słów twoich sądzę cię, zły sługo! Wiedziałeś, że jestem człowiekiem surowym: chcę brać, gdzie nie położyłem, i żąć, gdziem nie posiał. Czemu więc nie dałeś moich pieniędzy do banku? A ja po powrocie byłbym je z zyskiem odebrał". Do obecnych zaś rzekł: "Odbierzcie mu minę i dajcie temu, który ma dziesięć min". Odpowiedzieli mu: "Panie, ma już dziesięć min". "Powiadam wam: Każdemu, kto ma, będzie dodane; a temu, kto nie ma, zabiorą nawet to, co ma. Tych zaś przeciwników moich, którzy nie chcieli, żebym panował nad nimi, przyprowadźcie tu i pościnajcie w moich oczach".


Gość

#95

2013-06-10 22:51

Nie mogę pojąć, jak można nie uznać tytułu Chrystus Król Polski?!i zalecać to innym owieczkom w imię posłuszenstwa! No właśnie, komu posłusznym należy być? Kościołowi? Przecież Kościół to Chrystus i tylko Jemu jesteśmy winni posłuszeństwo i tym wybranym,którzy Go godnie reprezentują i są Mu wierni, a nie zdrajcom, ktorzy dla tak zwanego "swietego spokoju" czynią z Jezusa sługę zamiast zadośćczynić za hańbę, jakiej dokonano 2000 lat temu i dziś dokonuje sie na wielu ołtarzach swiata! To tylko PYCHA i PAZERNOŚĆ oraz obawa o swoje stanowisko(wierność nie Bogu a poprawności politycznej)mogą paraliżować i skłaniać do zdrady Jezusa Chrystusa syna Maryi, jak uczynił to Judasz...Zresztą Jezus to widział z krzyża i wiedział, że Judaszy będzie wielu,wielu,wielu- tysiące.Boze przebacz im, a nam okaż swoje Milosierdzie.Króluj nam Chryste!
bogumiły

#96 Re: Re:

2013-06-10 23:02

#91: salladyn@interia.pl - Re:

Pomódl się o światło do Ducha Św. to może coś pojmiesz i proponuję wybierz się do kina na "CRYSTIADĘ",a potem proś o Mądrość Bożą, żebyś ujrzał cristeros wokół siebie i to co się dzieje, bo tu już żadne wybory ,fundacje,partie i stowarzyszenia nie pomogą, może już tylko Chrystus Król i nasza nieustanna modlitwa i ekspiacja.

In Christo

salladyn@interia.pl

#97 Re: Re: Re:

2013-06-11 10:52

#96: bogumiły - Re: Re:  

 Grzechem i krańcowa ignorancja jest doszukiwanie się analogii pomiedzy sytuacja w Meksyku w latach 20-tych ubiegłego wieku a obecna sytuacja w Polsce. Co do samego filmu to godne uznania jest jedynie to, ze przypomina ludziom o tym, że komunizm to nie tylko Europa. Sam film jest zbyt patetyczny i przez to niestety ocierający się o granice śmieszności. Z tonu Twojej wypowiedzi Bogumił bije niebezpieczne przeświadczenie, że Ty już światło Ducha Św. otrzymałeś, a Mądrosć Boża jest nieropzerwalnie związana z Twoimi pogladami. nie wdając się w dywagacje, czy działanosc polityczna i społeczna ma sens, jestem bardzo ciekawy, jak Ty oraz inni głosiciele osobowej intronizacji Chrystusa, widzicie kwestie formalne z tym związane. zgodnie z Konstytucją Polska jest republika, a nie monarchią. Powierzenie w Polsce władzy królowi wymagałoby zatem zmiany Konstytucji. Czy Polska stałaby się zatem monarchią - absolutną, czy konstytucyjną? Czy Chrystusa reprezentowałby jakiś regent - jednoosowo, czy byłoby to ciało kolegialne? Kto powoływałby regenta? No i nareszcie - kto stanowiłby prawo? Bo prawo stanowione chyba musiałoby istnieć? Z góry dziękuję za rozwianie moich wątpliwości.


Gość

#98

2013-06-11 20:18

Boże Wszechmogący - błagam Cię, oświeć wszystkich kapłanów i dopomóż Im wypełniać Twoją Wolę, aby prowadzili wiernych do Ciebie, przez Pana Jezusa Chrystusa Króla.
Maria.
żertwa

#99

2013-06-22 10:20

Króluj Nam Chryste

Ten wpis został usunięty przez autora petycji (Pokaż szczegóły)

2013-06-22 11:15