Petycja ws. decyzji o zwolnieniu Roberta Strzały

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji Petycja ws. decyzji o zwolnieniu Roberta Strzały


Gość

#26 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Petycja powinna czym prędzej wylądować w koszu.

2012-09-25 13:03

"nacjonalistyczna retoryka, słusznie kojarzona z nazizmem"

Nazizm można skojarzyć z nacjonalizmem, bo się w nim zawiera, ale na odwrót bynajmniej nie! Módl się, żeby Twój nauczyciel od WOSu tego nie zobaczył, bo by była stypa ;P
sg

#27 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Petycja powinna czym prędzej wylądować w koszu.

2012-09-25 13:04

#24: żenada. - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Petycja powinna czym prędzej wylądować w koszu.

Szanowna Żenado. Nikt tutaj nikogo nie porównuje do Hitlera. Alicja pisze o ludziach, którzy lubią krzyczeć o Hitlerze, i słusznie... bo to własnie ten styl reprezentuje RK. Jeśli zatomiast chodzi o świadomość "ludzi za parę lat" to nic nie pomoże jeżeli ludzkość nie opanuje czytania ze zrozumieniem.

żenada.

#28 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Petycja powinna czym prędzej wylądować w koszu.

2012-09-25 13:11

#27: sg - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Petycja powinna czym prędzej wylądować w koszu.

całkowicie niesłusznie! to jest zupełnie nie na miejscu i jeżeli ktoś nie potrafi zbudować wypowiedzi bez odnoszenia się do hitlera, to najwyraźniej nie powinien w ogóle brać udziału w dyskusji. a zwłaszcza w internecie, gdzie taki zwyczaj jest stanowczo piętnowany (prawo godwina). jestem poważnie zniesmaczony. można nazwać kogoś agresywnym palantem, ale pisanie tu o neonazizmie to jak podkreślam - żenada.

sg

#29 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Petycja powinna czym prędzej wylądować w koszu.

2012-09-25 13:16

#26: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Petycja powinna czym prędzej wylądować w koszu.

Teraz to nauczyciel WOSu może mi najwyżej piwo postawić :p Wracając do postu - podtrzymuję i pozdrawiam serdecznie :)

sg

#30 żenada

2012-09-25 13:18

sama swobodnie droga Żenado korzystasz z tego nazwiska. Czy zatem uważasz, że nie powinnaś brać udziału w dyskusji?
ppp

#31

2012-09-25 13:22

Ojjj, zdecydowanie nie 'belfer jakich wielu'. Od siebie mogę napisać, że Pan Profesor to dobry człowiek, a przede wszystkim świetny PEDAGOG. Najważniejsze w temacie wydaje mi się to, że zaraża pasją. Wielokrotnie ja, moi przyjaciele i znajomi ze szkoły czerpaliśmy garściami inspiracje z zajęć, które potem stawały się zapalnikiem do stworzenia czegoś w pracowni. Powstały świetne grafiki, ilustracje do książek i wierszy - niesamowita zabawa słowem.

Zawsze byłam bardzo dumna z mojej szkoły i nauczycieli, którzy ją dla nas tworzyli. Chapeau bas Panie Psorze!

Gość

#32

2012-09-25 13:26

Jedni kłócą się z drugimi, drudzy kłócą się z trzecimi, trzeci wyzywają kogoś od hitlera, bo są kompletnie niewyedukowani, co podkreślają utożsamiając nacjonalizm z hitleryzmem, czwarci kogoś od durnia, bo są wkurzonymi chamami, piąci są oburzeni, że ktoś może mieć inne zdanie, szóści nie rozumieją o co chodzi, ale i tak się wypowiadają, siódmi nie czytają co ktoś napisał i są obrażeni, że komuś może nie pasować utożsamianie jakiegoś losowego internetowego napinacza z armią łysych przygłupów... To wasze internetowe bicie piany i prześciganie się w swojej indolencji z posta na post, dowodzi tylko i wyłącznie z jaką dzieciarnią mamy tu do czynienia. Powoli wątpię, żeby petycja podpisywana przez takich sygnatariuszy miała szansę wypalić :/ A szkoda! Ludzie, zachowujcie się, bo ja naprawdę nie chcę żeby cała akcja poszła na marne. Najlepiej skończcie dyskusję w tym momencie, będzie lepiej i obejdzie się bez kolejnych kompromitacji. I liczcie na to, żeby Strzała nie zobaczył co tutaj za szopkę zrobiliście koło jego nazwiska.

PS. Dzięki za przypomnienie mi dlaczego nie lubię internetu.
sq

#33

2012-09-25 13:55

jem kupe

Ten wpis został usunięty przez autora (Pokaż szczegóły)

2012-09-25 14:04



Gość

#35 Re:

2012-09-25 14:08

#25: -

Może dlatego, że nauczył nas, że się pisze "zależy".


Gość

#36 Re: Re:

2012-09-25 14:28

#35: - Re:

milczcie już. aspirowanie na króla cynizmu w uniwersum pełnym debili wcale nie jest honorową funkcją.

ona

#37 przemilczenie jednego faktu..

2012-09-25 15:11

Szczytny cel, ładna petycja w obronie kolegi, ale prawda jest taka, że pan Strzała zatrudniony był na zastępstwo i po powrocie koleżanki do pracy dla niego nie było już godzin - kogo więc należałoby zwolnić, by pracę zachował pan Strzała?...

Gość

#38

2012-09-25 15:48

Ale po co myśleć, skoro można robić petycję i się burzyć?
Kto wie, może za niedługo wyruszymy okupować polski odpowiednik wall street i założymy głupie maski.
Ambinarotyk

#39 Re:

2012-09-25 18:35

#25: -

Życzę Ci, abyś w przyszłości nie znalazł(a) dobrej posady na dłużej niż 2 lata. Może wtedy zrozumiesz, co napisałaś.


Gość

#40 Re: przemilczenie jednego faktu..

2012-09-25 19:00

#37: ona - przemilczenie jednego faktu.. "kogo więc należałoby zwolnić, by pracę zachował pan Strzała?..."

Wiem z dobrych źródeł, że nikogo. Wystarczyło dać mu 1/2 etatu i nikt by na tym nie stracił i nie pisał petycji. Jak narazie 370 osób go popiera ale głos podnoszą ci którzy wiedzą, że nie mają racji. Psy szczekają, karawana jedzie dalej. Trzymaj się Robert.

bub

#41 Re: Petycja powinna czym prędzej wylądować w koszu.

2012-09-25 19:38

#2: Robert K. - Petycja powinna czym prędzej wylądować w koszu.

NO włąśnie sam napisałeś "Czas dać szansę nowym pokoleniom, otwartym na ludzi, na Europę, na nowe pomysły i przede wszystkim na nową technologię" I właśnie taki jest Strzała Panie Patrioto! Troche trzeba sie czasem zastanowić zanim zacznie się pisać, ja go dobrze znałam i mam ogromne porównanie, zgodzić się z tym zdecydowanie nie MOGĘ!

Ten wpis został usunięty przez autora (Pokaż szczegóły)

2012-09-25 19:46


absolwentka

#43 Re:

2012-09-25 19:53

#22: strzałka, Strzała -

Powiem tak! Zabawa to jedno a nauka to drugie! Za każdym razem na każdej lekcji nie BYŁO OBIJANIA SIĘ!!! APELUJE!!! uczęszczałam na zajęcia długi czas i nie przypominam sobie żadnej z lekcji na której mielibyśmy zabawe! To dzięki niemu nadrobiliśmy zaległości w którę wpędziła nas Pani Woźniczka i po której to zajęciach mieliśmy w programie (jeżeli chodzi o lektury) prawie roczne opóźnienie! Zresztą nie ytylko my bo rok niżej i wyżej RÓWNIEŻ! i to ten człowiek siedział z nami przed maturą i streszczał nam niektóre z lektur, bo inaczej nie było by możliwości ich przeanalizowania! WIęc gdzie tu zabawa! Osłabiają mnie posty ludzi którzy chyba do końca nie wiedzą jak wyglądały zajęcia z J.Polskiego prowadzone przez P.STrzałe! A może po prostu te komentarze piszą to Nasi "niezastapieni nauczyciele z Plastyka" którzy tak wspaniale prowadzili zajęcia że wpędzili nas w programowie opóźnienia przed samą maturą?

Baniak

#44 Re:

2012-09-25 19:55

#25: -

Jak go nie znasz to i myślisz że jest jednym z wielu! Dla Nas NIE JEST! Bo drugi taki NIE ISTNIEJE!!!!

Patrycja Ścisłowska

#45 Re: Re: Re: Petycja powinna czym prędzej wylądować w koszu.

2012-09-25 21:39

#9: patka86 - Re: Re: Petycja powinna czym prędzej wylądować w koszu.

Moim zdaniem komentarz dotyczący "zmurszałych reliktów", które rozprzestrzeniają się jak "groźna infekcja" w kontekście akurat tego nauczyciela, dodatkowo szukanie poparcia u "prawdziwych Polaków" jest poniżej jakiegokolwiek poziomu i mnie również nasuwa odrazu obraz młodego wszechpolaka (może  to stereotyp i powinnam sie teraz strasznie wstydzić).Mnie także irytuje  wysuwanie durnych oskarżeń bez konkretnego argumentu, a tego dopatrzyłam się raczej w komentarzu Roberta K.

Miałam okazję trafić kilkakrotnie na lekcje z Robertem Strzałą i z całą pewnością stwierdzam, że takim uczniom jak Robert K. już się kompletnie w dupach poprzewracało. Człowieku masz nauczyciela, który uczy myślenia!!! Nauczyciela, który uczy z pasją, któremu się chce!! Wykorzystaj to, bo wśród młodych nauczycieli niestety coraz częściej liczą się tabelki, wyniki, a coraz rzadziej uczeń.

Ania

#46

2012-09-25 21:42

Pan Robert był moim najlepszym nauczycielem. Nigdy nie spotkałam kogoś, kto potrafił tak zainteresować młodzież. Każdy chodził na Jego lekcje z chęcią! nikt się nie bał! Nauczył mnie i innych wielu rzeczy, których nie dowiedziałam się od innych nauczycieli. Zwalniając go szkoła robi sobie złą opinie. Nigdy nie pozbyła bym się tak dobrego nauczyciela! Pozdrawiam Panie Robercie i życzę powodzenia! Jak nie ta szkoła to inna! :)

Gość

#47

2012-09-26 00:13

Ratować Robka!! i to nie był zwykły belfer
Jakub P

#48 Re: Re: Re: Petycja powinna czym prędzej wylądować w koszu.

2012-09-26 00:22

#9: patka86 - Re: Re: Petycja powinna czym prędzej wylądować w koszu.

Za to wypowiedź Roberta K była pełna merytorycznej i klarownie wyartykułowanej argumentacji...

BRAWO

ŻENUJĄCE, GDY ŚLEPIEC MÓWI O KOLORACH.

#49 Wytłumaczcie mi

2012-09-26 02:28

Uczniowie, który uczęszczali na jego lekcje osiągali dobre wyniki matur, jak np. moja dziewczyna - 100% ustna, ok.90% pisemna. Na lekcje uczniowie przychodzili z chęcią o czym sami piszą. Pan Robert miał podejście do młodzieży, wiedział jak zaciekawić i nauczyć. Sam mając kontakt z p. Robertem zawsze mogę z nim porozmawiać na dany temat na poziomie, łatwo wyczuć inteligencję i wiedzę u wartościowego człowieka.

ALE ZAWSZE NAJWIĘCEJ DO GADANIA MAJĄ CI LUDZIE Z BOKU. Taki pewien pan NIKT mówi, żeby oczywiście wywalić belfra, bo jest wielu na jego miejsce. Albo taka inna pani NIKT przychodzi i mówi, że to schematyczne podejście chcieć powrotu swojego zwolnionego nauczyciela. Bo najwięcej zawsze mają do powiedzenia tacy ludzie-NIKT, którzy walą ogólnikami. Oni najwięcej wiedzą i najlepiej wiedzą. Najlepiej podejść do człowieka przedmiotowo i chuj. Tym bardziej jak taki człowiek NIKT nawet nie pomyśli kto go może zastąpić i jakie będzie mieć to wpływ na dalsze losy nauczania.

Tak więc drodzy ludzie-NIKT - zwracam się do was. Zastanówcie się jak bardzo jesteście NIKIM i zastanówcie się czy ktoś kogo spotkaliście na waszej drodze życia stanąłby w waszej obronie jak uczniowie i znajomi w obronie p. Roberta, wszakże (wiecie co znaczy słowo wszakże?) ponad pół tysiąca osób to nie byle co. Możliwe, że będąc tak bardzo NIKIM możecie nawet nie znać tylu osób na stopie koleżeńskiej, nie mówiąc już o przyjacielskiej postawie.
T.C.

#50 Re: Wytłumaczcie mi

2012-09-26 09:06

#49: ŻENUJĄCE, GDY ŚLEPIEC MÓWI O KOLORACH. - Wytłumaczcie mi

Popieram w całości tą wypowiedź! Podpisałam petycję, bo nowi decydenci "Plastyka" stosują zasadę " kto nie jest z nami - jest przeciwko nam" i starają sie pozbyć wszystkich, kogo tylko mogą z kadry pedagogicznej - a to niestety będzie miało swoje odzwierciedlenie w poziomie nauczania.