PETYCJA O UŁASKAWIENIE NIEWINNIE SKAZANEGO JANA PTASZYŃSKIEGO

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji PETYCJA O UŁASKAWIENIE NIEWINNIE SKAZANEGO JANA PTASZYŃSKIEGO

kajtus755

#1 Pamiętamy

2012-10-11 14:01

Pamiętajmy, że niesłusznie skazanych jest jeszcze bardzo wiele osób, pamiętajmy również, że sąd jest nadal siedliskiem korupcjogennym,śmiało mogę podpisać się pod petycją....
Angelika

#2 Nie boimy się mówić

2012-10-11 14:43

Nie rozumiem dlaczego tacy Sędziowie nadal orzekają w innych sprawach???!!! Zdecydowana większość z nich przestała logicznie myśleć. Nasuwa się pytanie co takiego ich oślepia?!!!!!!!!!!!!! Natychmiast zwolnić lub ponownie wysłać do szkoły!!!


Gość

#3

2012-10-11 21:48

Skandalem pozostaje beskarność tych nieudaczników zapatrzonych w litere prawa ,walka z tym musi wejść na wyższe poziomy
StoPomówieniom

#4 StoPomowieniom

2012-10-11 22:15

http://www.facebook.com/StopPomowieniom !!!!!!
Uwolnić niewinnego człowieka!!!!
szyba

#5 UWAGA PETYCJA DRAGON BALL W TV4

2012-10-11 23:03

Prosze Podpisujcie tom Petycje!
Dragon Ball to anime które nauczyło nas co to jest prawdziwa przyjażń poświęcenie i że trzeba zawsze dążyć do celu nawet jeśli jest bardzo tródny do spełnienia!
Podpisujcie petycje. Prosze podpisujcie tom petycje!
Z góry dziękuje w imieniu Fanów DB i moim!

macie link:

http://www.petycjeonline.com/dragonball
Piwonia

#6

2012-10-12 02:41

NIE Zgadzamy się na Wyroki sądowe na podstawie poszlak lub nierzetelnych dowodów.Znane sa nam liczne dramaty ludzkie niewinnie skazanych osób w Polsce,którym nic nie zrekompensuje ich zdruzgotanego życia.
POLA

#7 STOP POMÓWIENIOM

2012-10-12 10:33

Ilu jest zatrzymanych z powodu pomówień? Pomówienia nie powinny być dowodami w sprawie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! STOP POMÓWIENIOM!!!!!!!!!!!!!!!!!
ika

#8 NIE...zawisle Sady

2012-10-14 21:04

nie wierze prokuratorom i sadownictwu, i ciagle mam ku temu powody jak dlugo ?
obara pelc kurw..y

#9 Sam padłem ofiara tej machiny

2012-10-14 21:19

Biegli dokładnie wiedzą z góry jaką opinie mają napisać dla "sądu".Lekarz który mnie leczył przez kilka bitych miesięcy, poproszony o sporządzenie opinii o mojej osobie (drobne wykroczenie które dzięki pierdo...nej "doktorki" zamieniło sie w przestępstwo),co ciekawe wykroczenbie popełnione przez leki które ten konował mi zapisał i po których zwariowałem i nie wiedziałem co sie dzieje (bo konował "dr".Obara nie potrafiła zdiagnozowaćź prawidłowej choroby w ciągu kilku miesięcy do momentu az sie stało co się stało). Otóż Obara tak brzmi jej nazwisko i nie boje sie pisać oficjanie o tym konowale, na polecenie "sądu" w ciągu 5 minut zdiagnozowała u mnie brak jakielkolwiek choroby czyli konował okazał sie być uzdrawiaczem który potrafi na polecenie "sądu" uleczyć lub "załadować" klientowi chorobę którą "sąd" sobie zażyczy. konował Obara już takich wałków zrobiła kilkaset przyjmuje w rzeszowie i jest chorą psychicznie osobą jak również "sędzia" zapomniałem nazwiska ale kompletny buc potrzebujący bardzo konkretnego leczenia psychiatrycznego. Aha sędzia ma na nazwisko "pelc" bodajże artur i anna obara która robi niezłą obore zasługuja na specjanle leczenie i to jak najszybciej. Wiecej na stronie : http://www.aferyprawa.eu/index2.php?p=teksty/show&dzial=wyceny&id=1675
bla

#10

2012-10-14 22:31

jakie wy macie pojęcie ludzie o całej sprawie?wy nawet nie wiecie kto to jest
perełka

#11 Re: NIEWINNY CZŁOWIEK

2012-10-14 22:47

#10: bla -

Moje pojęcie o tej sprawie jest takie, że NIEWINNYczłowiek odsiaduje karę dożywotniego pozbawienia wolności za czyn, którego nie popełnił. Na miejsce Jana Ptaszyńskiego powinien i to jak najszybciej trafić sprawca, bądź sprawcy tej zbrodni. Ponadto uważam, że każda osoba, która nawet w najmniejszym stopniu przyczyniła się do bezpodstawnego skazania tego NIEWINNEGO człowieka powinna ponieść konsekwencje służbowe, a kto wie może i karne!!! Mam nadzieję, że Jan Ptaszyński wkrótce zostanie uniewinniony i wróci do domu, tam gdzie jest jego miejce, może wtedy uwierzę, że w Polsce jest jeszcze sprawiedliwość.

aaa

#12 Re: ...

2012-10-14 23:54

#10: bla -  

 Otoz bardzo dobrze wiadomo kto to jest i jak wyglada cala sprawa, a jednostki, ktore tego nie moga dostrzec nie powinny w ogole wypowiadac sie publicznie, gdyz nie ma to jakiegokolwiek sensu !!!!! czas to zrozumiec ...

monro

#13 Popieram

2012-10-15 00:15

Popieram.
obara i pelc śmiecie hwdwkbzw

#14 Re: Popieram

2012-10-15 03:42

#13: monro - Popieram

Ci którzy się wypowiadają w sensie negatywnym tz tym który nie wystarcza dowody itd to zwykli bezduszni pracownicy zazwyczaj, którzy nie mają sumienia i którzy są tylko marnm syfem który trzeba wyeleminować. Bo doskonale znam te ze stron typu "forum prawne" itd. Tam siedzą aplikanci prawa przyszli i obecni pracownicy tej pojeba...j machiny sądowniczeo -prawniczej, którzy czesto przed paru laty ślizgfali się na gnoju po pas a teraz próbują pouczać ludzi którzy mieszkają w miastach.(Nie mam nic do ludzi ze wsi, bo sam mam rodzica ze wsi, ale w przeciwnieństwie do większości tego gnoju który czuć od nich na kilometry nie jest taka jak inni. Ci ludzie pogrążeni i upośledzeni z niesamowitymi kompleksami jak się dorwią do władzy to gnoją każdego i z nikim sdie nie liczą bo uważaja się za jakieś bóstwa którzy myślą : "teraz ja wam wszystkim pokaże mieszczuchy pierdo..e kto tu rządzi, bo nie po to w zębach książki darłem -am i w gnoju po pachy siedziuałam (zazwyczaj) żeby teraz mi tu jakiś mieszczuch podsoczył. To jest typowe myślenie ludzi którzy są zacofani, wyrwani z dziur gdzie nie ma nawet pks-u lub jest raz na dwa tygodnie jeden kurs. Tacy ludzie są niestety ułomni i w niejaki sposób autystyczni leczą swoje kompleksy kiedy dorwą sie do władzy co czesto słychać w miastach np. po mowie czyli gwarze, zaciąganiu, cwaniactwem i pokazywaniem jakim to sie nie jest. Żal mi was zakompleksieni idioci. Na stos albo za jaja i na latarnie dla prawnikow urzędników i tych co myślą że są bogami. Huj wam w dupe gumofilce i tarmosić buraki. Oczywiście piszę do tych którzy się tak zachowują wieśniaków bez krzty szacunku. A takich jest 90 % w miastach.


Gość

#15

2012-10-15 16:48

to jest psychol i wszystko robi pod tv.dowody sa temu siedzi.graja na uczuciach ludzi przed telewizorami itp.nie popieram!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
aaa

#16 Re:

2012-10-15 18:44

#15: -  

 psycholem jest osoba ktora to pisze . dowodow nie bylo, nie ma i nie bedzie, bo zrobila to inna osoba, ktora wlasnie moze wstawia takie komentarze lub wie kto to zrobil ?!

Artur Piętka

#17

2012-10-17 19:44

Szanowna Pani!:)

Pani obrona i opieka nad Panem Janem Ptaszyńskim zasługują na uznanie!
Wierzę, że sprawę poznała Pani dogłębnie i mogłem się dzięki temu podpisać pod petycją o ułaskawienie.

Pozdrawiam,
Artur Piętka:)
EM

#18

2012-10-19 00:28

każdy może się znalęźć w takiej sytuacji,odpukać...

Gość

#19

2012-10-23 08:47

Dość bezprawia Sądów i prokuratur,czas ich się skończył.

Gość

#20

2012-10-23 11:08

Kompletne dno polskiego wymiaru bezmyślności i chamstwa a ze sprawiedliwością nie ma to nic wspólnego. Czas najwyższy zmienić ten kraj i skończyć z tą zorganizowaną grupą przestępczą w polskim wymiarze sprawiedliwości.
jurek

#21 Re: Pamiętamy

2012-10-23 11:46

#1: kajtus755 - Pamiętamy

Tak podam nawet nazwiska. Od 10 lat siwdzą niewinnie w Przemyslu dwaj bracia Jan i Wiesław Dyniak. Historia bardzo podobna. Wyrok 25 lat za nie popełnione przestepstwo.

Borek321

#22 Re:

2012-10-23 16:48

jaka litera prawa ?

przecież ci sędziowie to pospolici przestępcy !

Nie czytają akt, nie przestrzegają procedur, są dyspozycyjni, skorumpowani i układni.

Maciek 1958

#23 nic nowego

2012-10-23 23:53

Znam ten ból widziałem różne rzeczy w sądach...
Martyna

#24

2012-10-24 20:23

Ten proces to obraza prawa typowy dla procesów sfingowanych z czasów stalinowskich..przeraza, ze tyle sędziów bierze w tym udział i jest na to przyzwolenie środowiska prawniczego. Powinni być wydaleni z zawodu i wiecej nie szkodzić Polakom
Oburzony

#25

2012-10-24 20:26

Czas zlustrowac posowieckich sędziów, przestępców w togach.